Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] O czym trzeba pamiętać, by używając skryptów nie mieć słabych statystyk?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem, po mimo że używam skryptów mam nie najlepsze statystyki. Spokojnie, wiem że trzeba też mieć skrypt brain.lua ale warduje, roamuje robie wszystko jak trzeba itd. Potrzebuję rad jak być dobrym graczem używającym skryptów. Proszę o porady jak można wykorzystać potęge skryptow.

Opublikowano

Jeśi zalezy ci tylko na dywizji żeby sie pochwalic to polecam elobuddy i bota poradnik http://www.mpcforum.pl/topic/1586688-ezbot-elobuddy-automatyczne-levelowanie-konta-zaktualizowana-wersja-volibota/

 

Jesli chcesz sobie pograć na skryptach to wiedz że są chempy co działają lepiej na skryptach i też gorzej (assasint działają najlepiej).

 

Dobre chempy do bola to:

Zed 

 

Yasuo

 

Cassio

 

Ahri

 

Akali

 

Talon

 

Jesli to już wiesz i okazuje się że wina to nie to że brałeś słabe chempy na bola to nie pozostaje nic innego jak to co powiedział pan up3 .

Opublikowano

Nie daj sie gankować, 1 vs 1 na skryptach nie przegrasz, byle byś znał dobrze możliwości championa którym grasz oraz przeciwnika. Wyjebane w team graj dla siebie, zrobisz 10-15 killi i wygrasz nawet bez tych feedujących zer. Ogólnie najlepiej grać tym co dobrze ciśnie 1 vs 1, orianna może i dobra na skryptach, ale co z tego jeżeli na początku tak łatwo nie zabijesz. Najlepiej zagraj czymś broken - vayne, twitch, jinx. Nawet tą cassio która mimo wszystko nie jest już tak mocna jak kiedyś.

Opublikowano

Nie daj sie gankować, 1 vs 1 na skryptach nie przegrasz, byle byś znał dobrze możliwości championa którym grasz oraz przeciwnika. Wyjebane w team graj dla siebie, zrobisz 10-15 killi i wygrasz nawet bez tych feedujących zer. Ogólnie najlepiej grać tym co dobrze ciśnie 1 vs 1, orianna może i dobra na skryptach, ale co z tego jeżeli na początku tak łatwo nie zabijesz. Najlepiej zagraj czymś broken - vayne, twitch, jinx. Nawet tą cassio która mimo wszystko nie jest już tak mocna jak kiedyś.

Czy Riven się nada na skrypciki??

Opublikowano

 

Nie daj sie gankować, 1 vs 1 na skryptach nie przegrasz, byle byś znał dobrze możliwości championa którym grasz oraz przeciwnika. Wyjebane w team graj dla siebie, zrobisz 10-15 killi i wygrasz nawet bez tych feedujących zer. Ogólnie najlepiej grać tym co dobrze ciśnie 1 vs 1, orianna może i dobra na skryptach, ale co z tego jeżeli na początku tak łatwo nie zabijesz. Najlepiej zagraj czymś broken - vayne, twitch, jinx. Nawet tą cassio która mimo wszystko nie jest już tak mocna jak kiedyś.

Czy Riven się nada na skrypciki??

 

Nada, ale nie jest to SBTW. Na high elo dostaniesz 1 ganka i przegrałeś czasem całą linię, jak zresztą każdym innym topem. xD

 

Weź sobie Ryze'a na mida - nikt CIę nie zwyzywa od scripterów jak nie masz evade, a nadal potrafi carrować gry.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...