Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Składanie kompa , która płyta itd.


Niunia :3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano ! :D

Myślę sobie złożyć kompa i możecie tu dawać swoje pomysły mój budżet to 5700 no może 5750-5800 więcej nie dam.

 

A teraz się pytam już mam tak i7-6700k

 

Tą kartę : http://www.komputronik.pl/product/323667/msi-geforce--gtx-1070-gaming-x-8gb-gddr5-vr-ready.html?gclid=CjwKEAiAqozEBRDJrPem0fPKtX0SJAD5sAyHCC8vlYFt2amUiXN3SVcoXbFR87QE2OQdzXAuJvtTihoCmB3w_wcB&gclsrc=aw.ds

 

I do tej karty jaka najlepsza plyta ?

1. http://www.avans.pl/plyty-glowne/plyta-msi-z170-a-pro,id-633091?gclid=CjwKEAiAqozEBRDJrPem0fPKtX0SJAD5sAyHTZOTUlztst8gGWKO0K1slZWWj_EqY8CE3DgwWhwBzBoCspzw_wcB&gclsrc=aw.ds&dclid=COy-8_Sz1NECFQyZdwodPTgOmw

2. http://www.komputronik.pl/product/282557/msi-z170a-gaming-m3.html?gclid=CjwKEAiAqozEBRDJrPem0fPKtX0SJAD5sAyHEsM7E3QrgifQxDI0jGvrcSYpFU5L1gA7QS9xXKcJIRoCCgXw_wcB&gclsrc=aw.ds

3. http://allegro.pl/show_item.php?item=6632238857&utm_source=google&utm_medium=cpc&ev_campaign=PLAAllegro#thumb/1

i mozecie mi tu podsylac chlodzenia i chce miec 16 gb i tyle mam nadzieje miec :D  Zasilacz jaki najlepszy (Ile Mocy)

Nom i czy podejda te plyty pod karte i obudowy fajne w ktore to sie zmiesci ;) i czy procesor podejdzie bo ja sie nie znam zbytnio  i co do obudowy jeszcze zeby miala szybke duza bo chce ledy zamontowac :D Mozecie swoj komp zlozyc i mi wyslac tutaj wszystko tylko mowie 5700-5800-5850 wiecej nie i zeby w GTA V na najwyzszych ani jednej scinki :D zeby nie byl glosny z systemem juz liczcie chyba ze jak zloze kompa to bd mial juz system nie wiem nie znam sie xD

Opublikowano

Tylko podzespoły ,monitor i  wszystko mam. I wszystko dajcie podzespoły kartę dźwiękową jak jej nie ma w płycie. I teraz mi odpowiedzcie która  płyta główna najlepsza z tych 3 Pozdrawiam :D

@HeeCreator

Opublikowano

-Obudowa: https://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-aquarius-x70w-spc141-773995/ - duża obudowa z oknem i miejscem na zarządzanie kablami

-Zasilacz: https://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-supremo-l2-gold-550w-spc139-774136/ - dobry zasilacz Polskiej mark z certyfikatek 80+ GOLD

-Płyta: https://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-z270-gaming-k3-z270-ddr4-hdmi-dvi-d-atx-975996/ - nowsza generacja płyt wspierającą 6 i 7 generacje z lepszym wyposażeniem

-Ram: https://www.morele.net/pamiec-patriot-viper-4-ddr4-16gb-2x8gb-3000mhz-pv416g300c6k-769239/ - wysoko taktowany ram 2x8GB 3000MHz

 

 

Coś jeszcze potrzebujesz?

 

Tutaj zestaw, który złożyłem chwilę temu do około 6k: https://www.morele.net/inventory/info/ZP86T8/

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Mordo wszystko spoko tylko za drogi troszku jakby z 200 zł zleciało bo to akurat ważne :v Ale za obudowę to masz plusika :D I mówisz że ta z270 lepsza od tych moich co podałem to git :D Ale właśnie ja bym chciał i7-6700k żebym go nie musiał szybko wymieniać po prostu GTX 1070 i i7-6700k  min. 16GB a resztę to wy dobierzcie a dużo ma różnicy z DDR4 ?  I właśnie 550 W to nie będzie zamało ? własnie nie w sm dawajcie od 550-600 ale najlepiej 600 W :D Dobra Pozdrawiam ;) I karta dźwiękowa nwm czy trzeba ją montować czy ona już jest gdzieś tam niie znam sie xD i właśnie dysk najlepiej 2 TB a SSD tak z 240GB może być więcej i dobra podnoszę stawkę do 5900 ;) i nwm czy lepszy zasilacz Be Quiet czy SilentumPC wy wybierzcię ale nie wybierajcie mi że polska firma tylko żeby mi starczył na długo i dobrze zasilał ;) @JacoH

Opublikowano

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Około Maja-Czerwca. Monitor bd też kupował i to ten : lg 24gm77

Raczej nie , ale nie wiadomo :D

JacoH nie tamta płyta była spoko :D I mówię chciałbym najlepiej podane powyżej i7-6700k , GTX 1070 , 16 GB Ram a wy dobierzcie do tego bo chcę zestaw który posłuży mi na długo i gta v będzie na tym śmigać na najwyższych bez zacinek.

@JacoH @Velociraptorus 

Komp ma kosztować 5700-5800 zł jak będzie kosztował 5860 nic się nie stanie ;d tylko żeby nie 6200 ;D Oczywiście możecie podawać swoje pomysły ale ja bym chciał żeby mi działał długo : i szły takie gierki jak : GTA V , Watch Dogs 2 , CS GO- na najwyższych stałe 300 FPS może więcej ale to i tak nie widać ;v , Payday 2 , Mafia 2-3 itd. ;)

Opublikowano

Ale czemu chcesz brać 6-generację intela, skoro wyszła już 7-generacja, która ma większy potencjał do OC, a także minimalnie wyższą wydajność.

 

Poza tym teraz i tak nie ma sensu nic składać. Zapraszam tydzień-dwa przed zakupem.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...