Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Nieobsługiwane wejście", monitor się wyłącza


. . .

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

mam pewien problem. A mianowicie podczas uruchamiania gry League of Legends wszystko dobrze działa, wybór postaci itd. Problem pojawia się po zatwierdzeniu postaci, gdy ma już załadować clienta, wtedy monitor się wyłącza i wyświetla się komunikat "Nieobsługiwane wejście". Dodam, że wcześniej tego problemu nie miałem, w ostatnim czasie nie instalowałem żadnych nowych programów, mało tego zrobiłem dzisiaj format systemu, zainstalowałem sterowniki dźwięku, internetu i grafiki. Zainstalowałem LoL'a i wyskakuje dokładnie ten sam błąd. Dodam także, że w grze CS:GO ten błąd nie występuje.

 

Mój OS : Windows 7 Ultimate x64 SP1.

Monitor: Acer V193 1280x1024 60/75Hz

 

 

edit: moje ustawienia z pliku game.cfg

 

 

[General]
UserSetResolution=1
ShowCursorLocator=0
ShowGodray=1
BindSysKeys=0
SnapCameraOnRespawn=1
OSXMouseAcceleration=1
EnableTargetedAttackMove=1
AutoAcquireTarget=0
EnableLightFx=0
WindowMode=0
ShowTurretRangeIndicators=1
HideEyeCandy=0
RelativeTeamColors=1
PredictMovement=0
WaitForVerticalSync=0
Colors=32
Height=1024
Width=1280
SystemMouseSpeed=10
CfgVersion=7.1.7278

[HUD]
DisableMouseCaptureDebugger=0
ShowSpellCosts=0
NameTagDisplay=1
ShowChampionIndicator=0
ShowSummonerNames=1
CameraLockMode=0
MiddleClickDragScrollEnabled=0
ScrollSmoothingEnabled=0
KeyboardScrollSpeed=0.5000
MiddleMouseScrollSpeed=0.5000
MapScrollSpeed=0.5000
ShowAttackRadius=1
NumericCooldownFormat=1
DisableHudSpellClick=0
SmartCastWithIndicator_CastWhenNewSpellSelected=0
SmartCastOnKeyRelease=0
EnableLineMissileVis=1
ShowSummonerNamesInScoreboard=0
MirroredScoreboard=0
ShowTeamFramesOnLeft=0
FlipMiniMap=0
ItemShopItemDisplayMode=1
ItemShopStartPane=1
GlobalScale=1.0000
MinimapScale=1.0000

[Sound]
DefaultFXVolume=100
DefaultMusicVolume=100

[Performance]
ShadowsEnabled=1
CharacterInking=1
EnableHUDAnimations=0
PerPixelPointLighting=1
EnableParticleOptimizations=0
BudgetOverdrawAverage=10
BudgetSkinnedVertexCount=200000
BudgetSkinnedDrawCallCount=100
BudgetTextureUsage=150000
BudgetVertexCount=500000
BudgetTriangleCount=300000
BudgetDrawCallCount=1000
EnableGrassSwaying=1
EnableFXAA=0
AdvancedShader=0
FrameCapType=2
ShadowQuality=2
EffectsQuality=3
GammaEnabled=1
Full3DModeEnabled=0
EnvironmentQuality=3
CharacterQuality=3
AutoPerformanceSettings=0

 

 

Opublikowano

Zmiana opcji WindowMode=0 na WindowMode=2 powinna uruchomić LOLa w trybie okienka bezramkowego i usunąć problem. Ewentualnie możesz wpisać WindowMode=1, jeżeli parametr "2" nie działa.
Możesz też spróbować zmienić WaitForVerticalSync na 1 oraz UserSetResolution na 0.

Non omnis moriar.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...