Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt Metin2 - Poszukiwany Inwestor/Sponsor


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Opublikowano

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Tak wyglądają pierdolone raki umysłowe, które oceniają człowieka po postach.

Stólcie te jebane gęby żaden z was nie zna mnie i mojego doświadczenia, wróżyć możecie sobie gdzie indziej.

A teraz wypierdalać.

Opublikowano

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Tak wyglądają pierdolone raki umysłowe, które oceniają człowieka po postach.

Stólcie te jebane gęby żaden z was nie zna mnie i mojego doświadczenia, wróżyć możecie sobie gdzie indziej.

A teraz wypierdalać.

 

To pokaż te umiejętności?  ^^

I trochę kultury, na wsi nie jesteś.

would u miss me? 1105814451671351221478.png

 

 

 

Opublikowano

Całkowity brak kultury, nie polecam nic nie wiemy o tym człowieku poza tym ze jest nie wychowany

NIE POLECAM NOWEJ JAKOŚCI ,SAME BUGI, STRATA  CZASU


Opublikowano

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Tak wyglądają pierdolone raki umysłowe, które oceniają człowieka po postach.

Stólcie te jebane gęby żaden z was nie zna mnie i mojego doświadczenia, wróżyć możecie sobie gdzie indziej.

A teraz wypierdalać.

 

Nie polecam brak kultury osobistej zerowa odporność na krytykę brak podanych informacji o swojej przeszłości wnioskuje z tego iz obawiasz się o hejt iż i boisz się prawdy o samym sobie  nie pozdrawiam  moim skromnym zdaniem tematy takich osób które nie potrafią się w żaden sposób zachować powinny być z miejsca zamykane a osoby takiego pokroju banowane 

Opublikowano

 

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Tak wyglądają pierdolone raki umysłowe, które oceniają człowieka po postach.

Stólcie te jebane gęby żaden z was nie zna mnie i mojego doświadczenia, wróżyć możecie sobie gdzie indziej.

A teraz wypierdalać.

 

Nie polecam brak kultury osobistej zerowa odporność na krytykę brak podanych informacji o swojej przeszłości wnioskuje z tego iz obawiasz się o hejt iż i boisz się prawdy o samym sobie  nie pozdrawiam  moim skromnym zdaniem tematy takich osób które nie potrafią się w żaden sposób zachować powinny być z miejsca zamykane a osoby takiego pokroju banowane 

 

Mój drogi czego ty chcesz się spodziewać po ludziach na scenie metina ?

 

Tylko mały procent techników którzy przewineli się przez te forum potrafi zachować

zimną krew i kulture nie wspominając o szczerości. 

Reszta wyżej sra niż dupe ma,

cwaniakowanie i ustawianie sobie w profilu Developer to codzienność polskiej sceny metina.

 

 

A co do ciebie mój drogi,

na pusty ryj to ciebie nikt nie wieźmie.

Obskórnie napisany temat, jeżeli faktycznie coś potrafisz to czemu żadnego przykładu nie przytoczyłeś ? 

Z fusów mamy wywróżyć co faktycznie potrafisz ?

Opublikowano

@Tharies @Kuboxowy @xMox @BetaTesty @TonyBletek

Czytam i nie dowierzam, gościa nie znacie a oceniacie.

Kur** jak czytam niektóre posty to aż mnie ch*j strzela, kultura w internetach ? Od kiedy...

Czytacie posty idiotów, którzy piszą coś a nic nie wiedzą i jak tu być kulturalnym ?

Najlepiej to idźcie zobaczyć czy was nie ma na innym forum. 

 

Więc czekam na wasze opinie na ten temat :*

 

Nie pozdrawiam.

 

#Please 5% ... 

Opublikowano

 

 

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Tak wyglądają pierdolone raki umysłowe, które oceniają człowieka po postach.

Stólcie te jebane gęby żaden z was nie zna mnie i mojego doświadczenia, wróżyć możecie sobie gdzie indziej.

A teraz wypierdalać.

 

Nie polecam brak kultury osobistej zerowa odporność na krytykę brak podanych informacji o swojej przeszłości wnioskuje z tego iz obawiasz się o hejt iż i boisz się prawdy o samym sobie  nie pozdrawiam  moim skromnym zdaniem tematy takich osób które nie potrafią się w żaden sposób zachować powinny być z miejsca zamykane a osoby takiego pokroju banowane 

 

Mój drogi czego ty chcesz się spodziewać po ludziach na scenie metina ?

 

Tylko mały procent techników którzy przewineli się przez te forum potrafi zachować

zimną krew i kulture nie wspominając o szczerości. 

Reszta wyżej sra niż dupe ma,

cwaniakowanie i ustawianie sobie w profilu Developer to codzienność polskiej sceny metina.

 

 

A co do ciebie mój drogi,

na pusty ryj to ciebie nikt nie wieźmie.

Obskórnie napisany temat, jeżeli faktycznie coś potrafisz to czemu żadnego przykładu nie przytoczyłeś ? 

Z fusów mamy wywróżyć co faktycznie potrafisz ?

 

Idioto,raku,debilu,tępy kretynie czy jak Cię nazwać, osoba zainteresowana współpracą odezwie się to się dowie szczegołów.

Poziom Braku w ludziach myślenia i składni na tym forum jest bardzo niski.

Opublikowano

@Tharies @Kuboxowy @xMox @BetaTesty @TonyBletek

Czytam i nie dowierzam, gościa nie znacie a oceniacie.

Kur** jak czytam niektóre posty to aż mnie ch*j strzela, kultura w internetach ? Od kiedy...

Czytacie posty idiotów, którzy piszą coś a nic nie wiedzą i jak tu być kulturalnym ?

Najlepiej to idźcie zobaczyć czy was nie ma na innym forum. 

 

Więc czekam na wasze opinie na ten temat :*

 

Nie pozdrawiam.

 

#Please 5% ... 

Ale powiedz mi... Już pokazał jaki poziom reprezentuje więc czemu mamy go na tej podstawie nie oceniać? Nie jest to bezpodstawne ocenianie  :) Z takim niewyparzonym pyskiem to może sobie najwyżej hamachi postawić. 

Chce zostać administratorem serwera a nie ma za grosz kultury. To nie jest ściernisko na którym możesz wyklinać cały świat za nic. Jeśli dziwi Cię to, że w internecie wymagana jest kultura to prawdopodobnie jesteście na tym samym poziomie. Trzeba się umieć zachować w każdej sytuacji. Myśli, że każdy kto pisze w jego temacie go krytykuje i chce dla niego dobrze. Nad tym nie umie zapanować a co dopiero kontakt z graczami (niektórzy potrafią nieźle zdenerwować).

 

"osoba zainteresowana współpracą odezwie się to się dowie szczegołów."

Ja bym na to jednak nie liczył na twoim miejscu po tej pokazówie  :D

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

@Tharies @Kuboxowy @xMox @BetaTesty @TonyBletek

Czytam i nie dowierzam, gościa nie znacie a oceniacie.

Kur** jak czytam niektóre posty to aż mnie ch*j strzela, kultura w internetach ? Od kiedy...

Czytacie posty idiotów, którzy piszą coś a nic nie wiedzą i jak tu być kulturalnym ?

Najlepiej to idźcie zobaczyć czy was nie ma na innym forum. 

 

Więc czekam na wasze opinie na ten temat :*

 

Nie pozdrawiam.

 

#Please 5% ... 

Ale powiedz mi... Już pokazał jaki poziom reprezentuje więc czemu mamy go na tej podstawie nie oceniać? Nie jest to bezpodstawne ocenianie  :) Z takim niewyparzonym pyskiem to może sobie najwyżej hamachi postawić. 

Chce zostać administratorem serwera a nie ma za grosz kultury. To nie jest ściernisko na którym możesz wyklinać cały świat za nic. Jeśli dziwi Cię to, że w internecie wymagana jest kultura to prawdopodobnie jesteście na tym samym poziomie. Trzeba się umieć zachować w każdej sytuacji. Myśli, że każdy kto pisze w jego temacie go krytykuje i chce dla niego dobrze. Nad tym nie umie zapanować a co dopiero kontakt z graczami (niektórzy potrafią nieźle zdenerwować).

 

"osoba zainteresowana współpracą odezwie się to się dowie szczegołów."

Ja bym na to jednak nie liczył na twoim miejscu po tej pokazówie  :D

 

Jebał Cię pies.

Opublikowano

 

@Tharies @Kuboxowy @xMox @BetaTesty @TonyBletek

Czytam i nie dowierzam, gościa nie znacie a oceniacie.

Kur** jak czytam niektóre posty to aż mnie ch*j strzela, kultura w internetach ? Od kiedy...

Czytacie posty idiotów, którzy piszą coś a nic nie wiedzą i jak tu być kulturalnym ?

Najlepiej to idźcie zobaczyć czy was nie ma na innym forum. 

 

Więc czekam na wasze opinie na ten temat :*

 

Nie pozdrawiam.

 

#Please 5% ... 

Ale powiedz mi... Już pokazał jaki poziom reprezentuje więc czemu mamy go na tej podstawie nie oceniać? Nie jest to bezpodstawne ocenianie  :) Z takim niewyparzonym pyskiem to może sobie najwyżej hamachi postawić. 

Chce zostać administratorem serwera a nie ma za grosz kultury. To nie jest ściernisko na którym możesz wyklinać cały świat za nic. Jeśli dziwi Cię to, że w internecie wymagana jest kultura to prawdopodobnie jesteście na tym samym poziomie. Trzeba się umieć zachować w każdej sytuacji. Myśli, że każdy kto pisze w jego temacie go krytykuje i chce dla niego dobrze. Nad tym nie umie zapanować a co dopiero kontakt z graczami (niektórzy potrafią nieźle zdenerwować).

 

"osoba zainteresowana współpracą odezwie się to się dowie szczegołów."

Ja bym na to jednak nie liczył na twoim miejscu po tej pokazówie  :D

 

 

 

Czytanie ze zrozumieniem sie kłania, pisałem, że kultura jest... ALE DO CZASU.

Posty na forach, Ciebie by nic nie strzelało, jak by ktoś Cie nie znał i komentował Twoje posty?? 

Po co sie chamować na forum? Jestem tego zdania, że jak ktoś NIE ZNA A OCENIA, to takich idiot** powinno sie "WYKASTROWAĆ" a w sumie...

To i tak im sie nie przyda #WiecznyPrawiczek .... 

Tyle w temacie, please next 5 %

Opublikowano

Proszę o ograniczenie tych wyzwisk i spamu. Jeśli macie coś konkretnego do dodania to proszę bardzo, a kolejne posty obrażające/spamujace będą odpowiednio nagradzane.

­

Opublikowano

 

 

 

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Tak wyglądają pierdolone raki umysłowe, które oceniają człowieka po postach.

Stólcie te jebane gęby żaden z was nie zna mnie i mojego doświadczenia, wróżyć możecie sobie gdzie indziej.

A teraz wypierdalać.

 

Nie polecam brak kultury osobistej zerowa odporność na krytykę brak podanych informacji o swojej przeszłości wnioskuje z tego iz obawiasz się o hejt iż i boisz się prawdy o samym sobie  nie pozdrawiam  moim skromnym zdaniem tematy takich osób które nie potrafią się w żaden sposób zachować powinny być z miejsca zamykane a osoby takiego pokroju banowane 

 

Mój drogi czego ty chcesz się spodziewać po ludziach na scenie metina ?

 

Tylko mały procent techników którzy przewineli się przez te forum potrafi zachować

zimną krew i kulture nie wspominając o szczerości. 

Reszta wyżej sra niż dupe ma,

cwaniakowanie i ustawianie sobie w profilu Developer to codzienność polskiej sceny metina.

 

 

A co do ciebie mój drogi,

na pusty ryj to ciebie nikt nie wieźmie.

Obskórnie napisany temat, jeżeli faktycznie coś potrafisz to czemu żadnego przykładu nie przytoczyłeś ? 

Z fusów mamy wywróżyć co faktycznie potrafisz ?

 

Idioto,raku,debilu,tępy kretynie czy jak Cię nazwać, osoba zainteresowana współpracą odezwie się to się dowie szczegołów.

Poziom Braku w ludziach myślenia i składni na tym forum jest bardzo niski.

 

Do jakiej sekcji cię zaliczyć podludków czy dziecka z zaburzeniami hormonalnymi ?

Gdybyś się trochę inaczej zachował mógłbyś inaczej wybrnąć z tej sytuacji niż z wyzwiskami. Nie pozdrawiam :D

 

@ρσєτα  Mógłbyś w tablicy napisać przebieg leczenia raka ? W lua to ja mistrzem nie jestem.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Najczęściej te umiejętności kończą się na copy>paste dev/mpc/epvp..

 

 

Skoro posiadasz umiejętności aby stworzyć serwer solo to dlaczego tego nie robisz? Z rozpoczętym projektem łatwiej byłoby znaleźć sponsora.. a ewentualne modele/mapy zakupione przez sponsora można dodać pod koniec prac :)

I nie potrzebnie wyzywałeś tych u góry bo w tym momencie jesteś już spalony jak fms u kowala

Tak wyglądają pierdolone raki umysłowe, które oceniają człowieka po postach.

Stólcie te jebane gęby żaden z was nie zna mnie i mojego doświadczenia, wróżyć możecie sobie gdzie indziej.

A teraz wypierdalać.

 

Nie polecam brak kultury osobistej zerowa odporność na krytykę brak podanych informacji o swojej przeszłości wnioskuje z tego iz obawiasz się o hejt iż i boisz się prawdy o samym sobie  nie pozdrawiam  moim skromnym zdaniem tematy takich osób które nie potrafią się w żaden sposób zachować powinny być z miejsca zamykane a osoby takiego pokroju banowane 

 

Mój drogi czego ty chcesz się spodziewać po ludziach na scenie metina ?

 

Tylko mały procent techników którzy przewineli się przez te forum potrafi zachować

zimną krew i kulture nie wspominając o szczerości. 

Reszta wyżej sra niż dupe ma,

cwaniakowanie i ustawianie sobie w profilu Developer to codzienność polskiej sceny metina.

 

 

A co do ciebie mój drogi,

na pusty ryj to ciebie nikt nie wieźmie.

Obskórnie napisany temat, jeżeli faktycznie coś potrafisz to czemu żadnego przykładu nie przytoczyłeś ? 

Z fusów mamy wywróżyć co faktycznie potrafisz ?

 

Idioto,raku,debilu,tępy kretynie czy jak Cię nazwać, osoba zainteresowana współpracą odezwie się to się dowie szczegołów.

Poziom Braku w ludziach myślenia i składni na tym forum jest bardzo niski.

 

Do jakiej sekcji cię zaliczyć podludków czy dziecka z zaburzeniami hormonalnymi ?

Gdybyś się trochę inaczej zachował mógłbyś inaczej wybrnąć z tej sytuacji niż z wyzwiskami. Nie pozdrawiam :D

 

@ρσєτα  Mógłbyś w tablicy napisać przebieg leczenia raka ? W lua to ja mistrzem nie jestem.

 

Zaburzenia hormonalne? japierdole co za tępak j****y.

Opublikowano

 

 

@Tharies @Kuboxowy @xMox @BetaTesty @TonyBletek

Czytam i nie dowierzam, gościa nie znacie a oceniacie.

Kur** jak czytam niektóre posty to aż mnie ch*j strzela, kultura w internetach ? Od kiedy...

Czytacie posty idiotów, którzy piszą coś a nic nie wiedzą i jak tu być kulturalnym ?

Najlepiej to idźcie zobaczyć czy was nie ma na innym forum. 

 

Więc czekam na wasze opinie na ten temat :*

 

Nie pozdrawiam.

 

#Please 5% ... 

Ale powiedz mi... Już pokazał jaki poziom reprezentuje więc czemu mamy go na tej podstawie nie oceniać? Nie jest to bezpodstawne ocenianie  :) Z takim niewyparzonym pyskiem to może sobie najwyżej hamachi postawić. 

Chce zostać administratorem serwera a nie ma za grosz kultury. To nie jest ściernisko na którym możesz wyklinać cały świat za nic. Jeśli dziwi Cię to, że w internecie wymagana jest kultura to prawdopodobnie jesteście na tym samym poziomie. Trzeba się umieć zachować w każdej sytuacji. Myśli, że każdy kto pisze w jego temacie go krytykuje i chce dla niego dobrze. Nad tym nie umie zapanować a co dopiero kontakt z graczami (niektórzy potrafią nieźle zdenerwować).

 

"osoba zainteresowana współpracą odezwie się to się dowie szczegołów."

Ja bym na to jednak nie liczył na twoim miejscu po tej pokazówie  :D

 

Jebał Cię pies.

 

Z psem to Ty masz najwięcej wspólnego, chodź pies przewyższa Cię intelektem.

 

Wypierdalaj, temat do zamknięcia. Gościu to rak.


Omnes puerum deriserunt.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...