Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Projekt Metin2 - Poszukiwany Inwestor/Sponsor


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć,

Poszukuję Inwestora do "dużego" projektu Metin2, szczegóły na temat serwera

udzielę już prywatnie, nie chce zdradzać zamysłu na serwer publicznie.

Krótko, poszukuję pełnoletniej, odpowiedzialnej osoby.

 

Moje oczekiwania;

  • Skończone 18 lat.
  • Kontakt Telefoniczny + informacje o sobie.
  • Stały Kontakt.
  • Odpowiedzialności, zaufania.
  • Reklamy.
  • Grafika, Serwer VPS (na czas pracy), Serwery Dedykowany (official).
  • x Kwotę przeznaczoną na całą realizacje projektu.
  • Inne, umówione na pw.

Moja Oferta/Doświadczenie;

  • Umiejętność Kodowania Klienta Gry + Modyfikacja \ Python.
  • Konfiguracja serwera BSD pod serwer.
  • Praca przy Kodzie Źródłowym \ src.
  • Kodowanie forów \ css.
  • Umięjętność pisania questów(dungów etc.) + Ciekawe rozwiązania na bazie src \ Lua, C++.
  • Umiejętności Graficzne, Estetyka, Promocja Serwera \ 2d.
  • Umiejętnośc Wgrywania nowych Modeli 3d + edycja \ 3d.
  • Oferuje pełny wkład w serwer + bogaty w czasie.
  • Oferuje stały kontakt telefoniczny ze sobą + gg etc.
  • Inne.

Kontakt:

  • PW Forum.
  • GG: 61723513
Opublikowano

Osoba podejrzana, 3 posty.. gg świeżo założone.. śmierdzi mi tutaj bardzo. : p

 

 

  • Kodowanie forów \ css.

Cały silnik zakodujesz ? xD

Opublikowano

Osoba podejrzana, 3 posty.. gg świeżo założone.. śmierdzi mi tutaj bardzo. : p

 

 

  • Kodowanie forów \ css.

Cały silnik zakodujesz ? xD

Tam piszę css.

Opublikowano

 

Osoba podejrzana, 3 posty.. gg świeżo założone.. śmierdzi mi tutaj bardzo. : p

 

 

  • Kodowanie forów \ css.

Cały silnik zakodujesz ? xD

Tam piszę css.

 

Przykładowe prace możesz rzucić bo raczej masz coś na pewno : p

Opublikowano

Hmm ciekawe nie kojarzę cię ;3

Jakie serwery wcześniej miałeś ?

Jakiś przykładowe prace jak Lajk napisał ?

Opublikowano

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

zandia_sygna.png

Opublikowano

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

xyz

Opublikowano

 

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry ale, jeśli  mnie nie znasz to zamknij ryj.

 

@ρσєτα Wiadomo że ludzi z mpc się nie bierze 

@xJimy Wiadomo książki nie ocenia się po okładce myślę że kolega wyżej nie miał tego na myśli ale widać jaką już jesteś osobą

#NiePOleam

Podasz Jakie miałeś wcześniej projekty ?

Opublikowano

 

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry ale, jeśli  mnie nie znasz to zamknij ryj.

 

Widzę, że z wychowaniem nie miałeś zbyt wiele wspólnego. W którym momencie Cię obraziłem? Nie miałem takiego zamiaru, chciałem Cię tylko przestrzec. Z tego co widzę to nie było warto. Pozdrawiam.

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry ale, jeśli  mnie nie znasz to zamknij ryj.

 

Z takim zachowaniem raczej nikogo nie znajdziesz, a teraz spierdalaj z tego forum bananowcu.

Opublikowano

 

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry ale, jeśli  mnie nie znasz to zamknij ryj.

 

Po tym poście już bym Cię nigdy nie polecił. 

Poeta chciał Cię przestrzec a ty do niego z pyskiem wylatujesz. 

 

Nie polecam. 

Opublikowano

 

 

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry ale, jeśli  mnie nie znasz to zamknij ryj.

 

Z takim zachowaniem raczej nikogo nie znajdziesz, a teraz spierdalaj z tego forum bananowcu.

 

Jak mi laske opierdolisz.

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry, źle zrozumiałem.

Opublikowano

Nie polecam widać, że osoba nie kompetentna nie daje się na role technika. Wulgarna i obraźliwa.

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Opublikowano

Z twoim poziomem jedyne co możesz założyć to kopalnię, będziecie na tym samym poziomie.

 

  • Umiejętność Kodowania Klienta Gry + Modyfikacja \ Python. Client master odpada
  • Konfiguracja serwera BSD pod serwer. Osoba ogarniąjąca bsd/zabezpieczenia odpada
  • Praca przy Kodzie Źródłowym \ src. Technik odpada
  • Kodowanie forów \ css. Webmaster odpada
  • Umięjętność pisania questów(dungów etc.) + Ciekawe rozwiązania na bazie src \ Lua, C++. Technik/quester odpada
  • Umiejętności Graficzne, Estetyka, Promocja Serwera \ 2d. Grafik odpada
  • Umiejętnośc Wgrywania nowych Modeli 3d + edycja \ 3d. Grafik odpada
  • Oferuje pełny wkład w serwer + bogaty w czasie. Idealna osoba na to stanowisko!
  • Oferuje stały kontakt telefoniczny ze sobą + gg etc. Niezbyt bym chciał z tobą rozmawiać z racji poziomu jaki prezentujesz.
  • Inne.

Jesteś alfą i omegą! Po co ty kogokolwiek szukasz do pomocy?

zandia_sygna.png

Opublikowano

 

 

 

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry ale, jeśli  mnie nie znasz to zamknij ryj.

 

Z takim zachowaniem raczej nikogo nie znajdziesz, a teraz spierdalaj z tego forum bananowcu.

 

Jak mi laske opierdolisz.

 

Autor tematu widzę, że jest bystry jak woda w kiblu.

 

Nie polecam współpracować z tak wulgarną i niekulturalną osobą :)

Opublikowano

 

 

 

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry ale, jeśli  mnie nie znasz to zamknij ryj.

 

Z takim zachowaniem raczej nikogo nie znajdziesz, a teraz spierdalaj z tego forum bananowcu.

 

Jak mi laske opierdolisz.

Zakładam, że to ktoś od Typowego Metińczyka. Na grupie typowego jest podobny post. Nie pchajcie się w ludzi z MPC... Znajdźcie kogoś zaufanego bo tutaj większość by chciała, lecz się nie nadają. Potem mogą latać wasze bazy/pliki po forum jeśli się coś jakiemuś pajacowi którego weźmiecie nie spodoba ;)

Sorry, źle zrozumiałem.

 

No teraz to śmiało mogę nie polecić. Dostajesz gościu dobre rady i jeszcze szczekasz, szkoda gadać.

 

to asfen

Nie, to na pewno nie jest asfen. :D ten ma inny charakter pisma.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...