Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ulepszenie komputera


Pavelek453

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam chciałbym się dowiedzieć czy na tej konfiguracji komputera:

 Płyta główna: Gigabyte Technology Co. Ltd. F2A88XM-DS2 (P0)

Procesor: AMD A8-6600K

OBECNA karta graficzna: AMD Radeon HD 8570D (ATI) 

Na temat zasilacza nie jestem pewien, natomiast chyba: akyga 500W Czy coś takiego.

Ram: 8gb

I chyba tyle ze specyfikacji. Natomiast chodzi mi o to czy ten komputer uciągnie  GTX 750TI  

 

Proszę o odpowiedź. Nie znam się tak na tym, natomiast wiem że płyta ma wejście PCI-E x16 3.0 i karta też, jednak wolę się upewnić czy wszystko będzie działać (żeby nie zmarnować $$).

W razie pytań pisać smile.png

<3 mpcforum.pl

Opublikowano

Zasilacz do wymiany, ten to syf i pod obciążeniem większym np. nowej grafiki może mieć skoki napięć (w firmowym zasilaczu nastąpi wyłączenie i tyle, ale w takim syfie może zakończyć się spaleniem komputera). Tak w skrócie, bo taki syf non-stop kupują ludzie, bo INFORMATYK polecił.

 

Czy będzie działać? Tak. 

Czy to najlepszy wybór? Zależy od budżetu, bo ten procesor jest równie przeciętny.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Karta ma byc nowa? jak tak to z daleka od 750, dorzuc 50zl i masz zotaca 1050, 30% wydajniejsza. Ten zasilacz to uciagnie tylko jest on kiepskiej marki, wiec po co ryzykowac.

Opublikowano

Karta ma byc nowa? jak tak to z daleka od 750, dorzuc 50zl i masz zotaca 1050, 30% wydajniejsza. Ten zasilacz to uciagnie tylko jest on kiepskiej marki, wiec po co ryzykowac.

Dzieki a polecasz może jakiś niedrogi, dobry zasilacz ? :) 

 @rauespl

<3 mpcforum.pl

Opublikowano

 

Karta ma byc nowa? jak tak to z daleka od 750, dorzuc 50zl i masz zotaca 1050, 30% wydajniejsza. Ten zasilacz to uciagnie tylko jest on kiepskiej marki, wiec po co ryzykowac.

Dzieki a polecasz może jakiś niedrogi, dobry zasilacz ? :)

 @rauespl

 

ten co dales jest w porzadku, zawsze bedzie na przyszlosc jak bedziesz zmienial platforme :)

jak troche taniej to ocz 500w - 100zl uzywka

jeszcze taniej - w sumie tacens radix 450w / jakis korsarz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...