Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaka karta graficzna pod ten CPU i płytę?


KaiwolS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jaka polecacie kartę graficzną do tego procesora i płyty głównej ? Potrzebuje tej karty graficznej dla kolegi. Ktoś mi wysyłał tą: http://www.gainward.com.tw/main/vgapro.php?id=893〈=en    ale wolę zapytać :D

 

Procesor : http://ark.intel.com/pl/products/37159/Intel-Core2-Quad-Processor-Q9500-6M-Cache-2_83-GHz-1333-MHz-FSB

 

Płyta główna: http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-g31m-es2c_1x/overview

xD


 


 

Opublikowano

Wchodzi w grę zmiana procka? Z tym Core 2 Quadem szału nie ma.

@up szybszy ;v

Jeśli się zmieścimy w budżecie 900 zł to możliwe że tak :D 

xD


 


 

Opublikowano

Ok, więc tak:

RAM - http://allegro.pl/pamiec-ram-ddr3-4gb-goodram-pc3-12800dimm-i6680480763.html - zwykły 4GB DDR3, który spełnia swoją funkcję.

Płyta - https://www.olx.pl/oferta/plyta-glowna-gigabyte-ga-h61m-s1-okazja-CID99-IDi9GJX.html#183de65937 - najzwyklejsza płyta główna LGA 1155.

Procesor - http://allegro.pl/i3-2100-i6679943070.html Czterowątkowy, dwurdzeniowy procesor i3.

Chłodzenie - http://allegro.pl/wentylator-chlodzenie-cpu-zalman-cnps80f-intel-amd-i6590223732.html Chłodzenie typu "działa i chłodzi".

Karta graficzna - http://allegro.pl/msi-gtx-770-tf-gaming-oc-2048mb-gddr5-256bit-i6678698114.html GTX 770, wydajna karta od NV.

Opublikowano

Niestety Core2Quad odszedł do lamusa już dawno ;) Ale jeszcze da radę go sprzedać zza niezłe pieniądze na allegro.

 

Zestaw od Ciastka jest dobry. Ale pomyślałbym ewentualnie nam tą grafiką: http://allegro.pl/gigabyte-windforce-r9-280x-3gb-i6678215982.html

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...