Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakich serwerach aktualnie gra najwięcej osób?


.Cocolino.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale Ci bracie tu scieme pakuja.Kazdy swoja 'kupe' promuje a dobrze wiedzą co i jak.Wiec nie spodziewaj się obiektywnej opinii.Odpowiadajac na pytanie obiektywnie najwięcej luda gra na Classicmt2[hard].Grubo ponad 5k później zapewne Samia [easy].Tyle w temacie.A reszta do 1k luda jest kilka.

Opublikowano

Ale Ci bracie tu scieme pakuja.Kazdy swoja 'kupe' promuje a dobrze wiedzą co i jak.Wiec nie spodziewaj się obiektywnej opinii.Odpowiadajac na pytanie obiektywnie najwięcej luda gra na Classicmt2[hard].Grubo ponad 5k później zapewne Samia [easy].Tyle w temacie.A reszta do 1k luda jest kilka.

Samia easy ale doj..easy ale chyba jak wyladujesz 100 zl na isa bez isa to hard i nie polecam wcale tyle osob nie gra jak gra 700 osob to jest mac reszta to sklepy

Opublikowano

 

Ale Ci bracie tu scieme pakuja.Kazdy swoja 'kupe' promuje a dobrze wiedzą co i jak.Wiec nie spodziewaj się obiektywnej opinii.Odpowiadajac na pytanie obiektywnie najwięcej luda gra na Classicmt2[hard].Grubo ponad 5k później zapewne Samia [easy].Tyle w temacie.A reszta do 1k luda jest kilka.

Samia easy ale doj..easy ale chyba jak wyladujesz 100 zl na isa bez isa to hard i nie polecam wcale tyle osob nie gra jak gra 700 osob to jest mac reszta to sklepy

 

Tutaj się z tobą nie zgodzę, ponieważ mój dobry kumpel gra na tym serwerze i go spytałem " Słuchaj Mił.... jak na tej sami jest z item shopem? "

No to mi odpowiedział "No nie jest ciężko, nocka na riperze i masz full is'a" Więc skoro on osiągnął full is'a bez item shopa to chyba każdy by dał radę :) 

Serwer jest grywalny jak na razie. Myślę, że 2500 - 3000 osób na 100% gra. Lecz mnie serwer zbytnio do siebie nie przekonał paroma sprawami, ale to już zostawie dla siebie :) 

 

Co do serwerów to w sumie poleciłbym Ci Vesterisa bądź Classica myślę, że te dwa serwery długo się będę trzymały :) A także Vesteris już ma ponad rok za sobą co daje pewność, że administracja nie ma go w dupie i się nim zajmuje. 

 Isayia - Już wkrótce  :yay:B) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...