Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w modernizacji tego zestawu


Bambinek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie,komputer zakupiłem w 2011 roku,czy warto do niego dodawać,czy nie ma sensu i lepiej zainwestować w nowy sprzęt. Wszystkim którzy mi pomogą i wytłumaczą o co kaman będę wdzięczny :)
Chciałbym zrobić kose ,hehe :)
 

Oto moja Lista :

Procesor - AMD phenom ii x4 965 3.4 ghz

Karta graficzna - Nvidia Ge-force GTX 560 SE

Pamięć ram - 4GB/1600 (x2 kostki ) czyli w sumie 8 GB
Płyta główna - Gigabyte ga-78lmt-s2p
Zasilacz - Hitachi 600 W

 

Budżet 500 zeta ,bf/gta5 itp.

Opublikowano

Zależne od budżetu i zasilacza no i tego w co byś też chciał grać,jeszcze warto.

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Coś ci się pomyliło. Hitachi nie ma zasilaczy, przynajmniej ja nie znam, a google też nic nie pokazuje.

 

Ale zasilacz zapewne do wymiany (podaj i tak dokładny model, markę i moc).

 

Ogólnie za 500zł to:

-Zasilacz: http://allegro.pl/zasilacz-ocz-zs-series-550w-i6664129237.html - wystarczy napsiać i dogadać się z wysyłką ;) (koszt 14 zł)

-Grafika: http://allegro.pl/msi-radeon-r9-270-2gb-gddr5-256-bit-hdmi-i6672747611.html

 

Aktualnie nie ma okazyjnej ceny na żadną dobrą grafikę, ale szukaj czegoś typu: GTX 660, 760, 750, R9 270(x) - ale muszą być to grafiki z 2GB pamięci (750 i 660 są w wersjach 1GB i ich nie bierz).

 

Ogólnie wysokie ustawienia w GTA spokojnie.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...