Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam plików Zaklętego Lasu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

Opublikowano

Dokładnie teraz ymir zaczął zabezpieczać pilki, ale wiem, że na niemieckich serwerach możesz znaleźć te mapy.

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Opublikowano

Dokładnie teraz ymir zaczął zabezpieczać pilki, ale wiem, że na niemieckich serwerach możesz znaleźć te mapy.

Mógłbyś podać nazwe takiego serwera ?

Opublikowano

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

W czym nie możesz podejrzeć obiektu?
Opublikowano

 

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

W czym nie możesz podejrzeć obiektu?

 

Chodzi mu że po zwykłym unpacku odpalając granny viwera nie działają modele, jeżeli dobrze rozumiem.

 

 

@Lymun dołączam się do noname podaj nazwe to ci to wyśle.

Opublikowano

 

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

W czym nie możesz podejrzeć obiektu?

 

W granny viwer. 

Opublikowano

 

 

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

W czym nie możesz podejrzeć obiektu?

 

W granny viwer.

 

No bo nie rozpakujesz sobie klienta pakerem by Janusz. Poszukaj w necie rozpakowanego, albo powiedz nazwę patcha to Ci podrzucę.
Opublikowano

 

 

 

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

W czym nie możesz podejrzeć obiektu?

 

W granny viwer.

 

No bo nie rozpakujesz sobie klienta pakerem by Janusz. Poszukaj w necie rozpakowanego, albo powiedz nazwę patcha to Ci podrzucę.

 

No to tak: 

metin2_patch_dawnmist_dungeon

metin2_patch_dawnmist_dungeon_mob

metin2_patch_battlefied

Opublikowano

 

 

 

 

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

W czym nie możesz podejrzeć obiektu?

 

W granny viwer.

 

No bo nie rozpakujesz sobie klienta pakerem by Janusz. Poszukaj w necie rozpakowanego, albo powiedz nazwę patcha to Ci podrzucę.

 

No to tak: 

metin2_patch_dawnmist_dungeon

metin2_patch_dawnmist_dungeon_mob

metin2_patch_battlefied

 

zxc

Jak coś to nie moje, i metin2_patch_battlefied nie ma chyba

 

// Edit

Jest jednak (w folderz .UPDATES/)

Opublikowano

 

 

 

 

 

Witam !!! Mam pytanie, orientuje się ktoś jak to jest z tymi nowymi mapami na Plu? Mam na myśli Zaklęty Las i Świątynie Ochao. Czemu nie da się ich wyciągnąć z klienta ? W sensie da się ale nie działają w map editor albo obiektow nie da się podglądnąć. Czyżby ymir zaczął te pliki zabezpieczać ? Może ma ktoś Zaklęty las ze wszystkimi obiektami oraz Świątynie Ochao i był by chętny udostępnić?

W czym nie możesz podejrzeć obiektu?

 

W granny viwer.

 

No bo nie rozpakujesz sobie klienta pakerem by Janusz. Poszukaj w necie rozpakowanego, albo powiedz nazwę patcha to Ci podrzucę.

 

No to tak: 

metin2_patch_dawnmist_dungeon

metin2_patch_dawnmist_dungeon_mob

metin2_patch_battlefied

 

zxc
Jak coś to nie moje, i metin2_patch_battlefied nie ma chyba

 

// Edit

Jest jednak (w folderz .UPDATES/)

 

Wielkie dzięki. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...