Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Debestia OTS | 8.6 | Epicka przygoda powraca: 04.01.2017 godz. 18:00!


Firiux

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
DEBESTIA STARTUJE JUŻ 04.01.17 W ŚRODĘ O GODZINIE 18:00!

 

DEBESTIA to unikalny OTS z własną mapą i skryptami. 

Dużo nowych questów i ciekawych terenów do odkrycia!

 

Unikalne klasy postaci z bonusami:

 

- Zielony Druid,

- Mroczny Mag,

- Asasyn,

- Szybki/Silny Rycerz

 

Informacje o serwerze:

 


IP: debots.hopto.org:7171

Klient Tibii: 8.40

 

- Exp stages od 30x do 4x

- Skills 4.5x

- Magic level 2x

- Loot 2.5x

- World type: PVP

 

Stale aktywna administracja, do Waszej dyspozycji!

Zapraszam serdecznie!

 


 

Screenshoty:

 

3.png

 

Sala treningowa z systemem anty AFK:

 

zap1.png

 

Kupowanie całych bp run oraz potionów:

 

zap2.png

 

Bardzo silne bosy, które stanowią nie lada wyzwanie:

 

zap4.png

Opublikowano

Kurde, chyba się skuszę.

Co z forum? :D

 

A wbije, zagram. Powspominam stare czasy tibijskiego dzieciństwa.

wykończę cię jak podatki.

Opublikowano
DEBESTIA START JUŻ ZA 3 GODZINY - WBIJAĆ!!!

 

UWAGA! KONKURS!

1. Pierwszy level 50 i 100 otrzyma każdy po 50 punktów premium!

2. Najlepszy screen ze startu 18.00 - 24.00 (wysyłać na fejsa Debestia OTS lub do tutorów) otrzyma 30 punktów!

Opublikowano

:yay: :yay: :yay: Niezbyt przyciągająca reklama :) kolego na server nie ma co sie skarżyć ujdzie w tłumie mimo ze serwerów na polskiej scenie OTS-ów coraz mniej T_T 

Opublikowano

:yay: :yay: :yay: Niezbyt przyciągająca reklama :) kolego na server nie ma co sie skarżyć ujdzie w tłumie mimo ze serwerów na polskiej scenie OTS-ów coraz mniej T_T

 

A co tutaj brakuje? Panie reklama teraz to tylko układy z Rafonixem chyba...

 

Fragment questa na Star Wand:

 

q2.png

 

q4.png

 

ghaz.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...