Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam sponsora, administracji - inwestycja która się zwróci


Luxtorpedaa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Poszukujemy sponsora/sponsorów na serwer [;)]

Na sam początek będziemy potrzebować 20 zł PSC (serwer profesjonalny 1 miesiąc)

myślę ze w 1 miesiąc dojdziemy do zysków

jestem doświadczonym właścicielem

posiadałem takie serwery jak (może ktoś pamięta):

mineserv.maxc.pl (survival+frakcje) (1.5.2-1.7.2) średnio 50 graczy  <--generowało przychody

mc.worldpvp.net (PVP) (1.7.2) średnio 40 graczy <--generowało przychody

Po wpisaniu IP podanych serwerów w youtube trochę wam wyskoczy reklam itd.


Teraz planuje postawić serwer Survival+Frakcje z tym że full klasyk.


Jeszcze będę szukał grafików, administracji, budowniczych itd. [;)]


Czyli tak pieniądze potrzebne na teraz to tylko 20 zł na miesiąc koszt żeby serwer postawić.

dalej,

domena: 70-80zł

serwer TeamSpeak 28 slotów: 20zł

Serwer bungeecord 25zł (po to żeby zrobić serwerownie)


Gdy wszystko powstanie stworzymy własne autorskie strony, sklep, będziemy zarabiać.


KONTAKT:

NAJLEPIEJ MPCFORUM priv

Steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198263694683

e-mail: [email protected]

Opublikowano

Gdzie ty domenę za 80 złotych kupujesz :O?

Co w przypadku, gdy inwestycja się nie zwróci?

Ponadto nie lepiej zakupić VPS'a?

TS3+Serwer bungeecod + serwer = 20+20+25 = 65 zł

VPS to koszt 60 złotych i otrzymujesz 32 sloty TS3, do tego nieograniczona ilość serwerów i swoboda o.O

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Mam kilka pytań:

1. Jaka jest szansa, że inwestycja się zwróci?
2. Co jeżeli nie będzie żadnych zysków lub będą poniżej normy?
3. Domene można pozyskać nawet za darmo i ją podłączyć lub zakupić za 20zł.

4. Co do TS'a nie łatwiej będzie załatwić strefę na jakimś serwerze? Oby dwie strony wyjdą z tego na plusie.

 

Jeżeli odpowiedzi mnie usatysfakcjonują to się odezwę przez prywatną wiadomość by ustalić szczegóły.

KJJKCi3.jpg


Zyrion.Pl - Serwer Easy / Medium!


Forum <-- Kliknij aby przejść

Opublikowano

Gdzie ty domenę za 80 złotych kupujesz :O?

Co w przypadku, gdy inwestycja się nie zwróci?

Ponadto nie lepiej zakupić VPS'a?

TS3+Serwer bungeecod + serwer = 20+20+25 = 65 zł

 

VPS to koszt 60 złotych i otrzymujesz 32 sloty TS3, do tego nieograniczona ilość serwerów i swoboda o.O

Jest sporo domen nawet po 2zł, niekoniecznie .pl - możesz trafić na spore przeceny, domene masz na rok, więc łatwo. Niedawno hostingi miały przecenę domen .xyz na $0.20 :P

 

Autor.

Nie jesteś pewny na 100% że pieniądz się zwróci, więc nie gwarantuj nam tego.

Powodzenia :P

undefined-Imgur-ezgif.com-resize.gif

i do graphics design

Opublikowano

Planujesz server na enderchescie :)?? . najlepiej weź uzbieraj hajs VPS postaw tam server mc i ts3 odrazu :) ,a domene można wykupić wszędzie nawet za marne grosze.

.

Opublikowano

Planujesz server na enderchescie :)?? . najlepiej weź uzbieraj hajs VPS postaw tam server mc i ts3 odrazu :) ,a domene można wykupić wszędzie nawet za marne grosze.

 

Mam kilka pytań:

1. Jaka jest szansa, że inwestycja się zwróci?

2. Co jeżeli nie będzie żadnych zysków lub będą poniżej normy?

3. Domene można pozyskać nawet za darmo i ją podłączyć lub zakupić za 20zł.

4. Co do TS'a nie łatwiej będzie załatwić strefę na jakimś serwerze? Oby dwie strony wyjdą z tego na plusie.

 

Jeżeli odpowiedzi mnie usatysfakcjonują to się odezwę przez prywatną wiadomość by ustalić szczegóły.

Zyski będą tylko trzeba fabułę ogarnąć, załatwić reklamę na razie na spokojnie, nie ma się co "srać", trzeba zrobić serwer powoli  żeby coś z tego wyszło. Też nie chce robić typowego survial+frakcje i inne chciałbym coś nowego chociaż survival się nigdy nie znudzi według mnie. Przede wszystkim trzeba wszystko przemyśleć i znaleźć fundusze.  Co do tego VPS to przydał by się ktoś kto by to ogarnął jeszcze.

 

 

 

editt:

Można by też na razie dogadać się z kimś innym i dołączyć go do naszej sieci, tak jak robi/robiło się w CS 1.6 ktoś postawił sobie serwer to szukał sieci. Wszystko trzeba po prostu obgadać

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...