Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[17]Aktualne trainerowanie Draftu przed wyjściem TOTY


Domi1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam pytanie czy aktualnie nadal tak banują za trainer w fut DRAFT? Jak doskonale wiecie zbliżają się TOTY i w związku z tym chciałbym wrócić do treinerownia moich wszystkich coinsów z przeznaczeniem ich na Draft. W tamtym roku jak tak zrobiłem dwa tyg. przed startem kart TOTY to miałem ok. 250 paczek o ogólnej wartości 6,5mln z czego trafiłem chwaląc się trzy karty TOTY z czego jedna to była karta Ronaldo. Wgl. samo otwieranie tylu ilości paczek na Toty to ogromna przyjemność więc chciałbym i w tej fifie coś takiego zrobić ale zdaje sobie sprawę, że w tym roku Ea ma bardzo dobre zabezpieczenia nawet jak bym teraz sprzedał cały skład to był miał ok. 4mln ale aż tylu paczek co w tamtym roku bym nie miał dlatego zawsze lepiej przeznaczyć to na Draft.

 

Pewnie większość z was napisze, że to zależy albo od szczęscia kiedy zbanują ale na bank jest tak, że jak bym teraz wszedł w Draft żeby z kimś zagrać to i tak nadal to będzie 90% szans, że trafie na trainera czy coś się zmieniło?

 

PS. Ja skończyłem trainerować jak tylko dostałem pierwsze ostrzeżenie ale i tak udało mi się uzbierać 4mln  to wszystko na własny użytek jak coś i do tej pory nie mam bana.

 

Opublikowano

Witam! Mam pytanie czy aktualnie nadal tak banują za trainer w fut DRAFT? Jak doskonale wiecie zbliżają się TOTY i w związku z tym chciałbym wrócić do treinerownia moich wszystkich coinsów z przeznaczeniem ich na Draft. W tamtym roku jak tak zrobiłem dwa tyg. przed startem kart TOTY to miałem ok. 250 paczek o ogólnej wartości 6,5mln z czego trafiłem chwaląc się trzy karty TOTY z czego jedna to była karta Ronaldo. Wgl. samo otwieranie tylu ilości paczek na Toty to ogromna przyjemność więc chciałbym i w tej fifie coś takiego zrobić ale zdaje sobie sprawę, że w tym roku Ea ma bardzo dobre zabezpieczenia nawet jak bym teraz sprzedał cały skład to był miał ok. 4mln ale aż tylu paczek co w tamtym roku bym nie miał dlatego zawsze lepiej przeznaczyć to na Draft.

 

Pewnie większość z was napisze, że to zależy albo od szczęscia kiedy zbanują ale na bank jest tak, że jak bym teraz wszedł w Draft żeby z kimś zagrać to i tak nadal to będzie 90% szans, że trafie na trainera czy coś się zmieniło?

 

PS. Ja skończyłem trainerować jak tylko dostałem pierwsze ostrzeżenie ale i tak udało mi się uzbierać 4mln  to wszystko na własny użytek jak coś i do tej pory nie mam bana.

Ile grałeś meczy na godzine?

Opublikowano

Ja trainerowałem na samym początku fify wtedy jeszcze nie mieli tych zabezpieczeń i grałem maxa podajże 72 mecze na dzień.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...