Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam skryptu na pisanie na chacie od 15 minut


Qubusiek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czesc, tak jak w temacie, szukam skryptow dzieki ,ktorym bedzie to tez taka jakby funkcja anty reklamy. Cos jak na GracekYT, McPRZYGODA itd..

Funkcje:

- Gdy gracz wbije 1 raz na serwer nie moze nic pisac na czacie i wyskakuje mu wiadomosc "Aby moc korzystac z czatu musisz spedzic{czas::%player%} min. na serwerze."

Chcialbym ,aby bylo to tylko 1 raz od zajerestrowania czyli cos tego typu "if {czas::%player%) is not set: ..."

"if {czas::%player%} is set: set czas.. to 15" <- w tym za dobry nie jestem no ale cos tego typu.

Wszystko co szukalem w necie przez ok. 10 minut, nie dziala albo jak juz gracz spedzi 15 minut to mu wyskakuje "Aby moc pisac na czacie musisz spedzic <none> min. na serwerze" i tak caly czas..

Cos takiego: (załącznik)

post-1543510-0-47586700-1482926297.png

Opublikowano

Proszę bardzo:

on first join:
    set {chat::%player%::minuty} to 14
    set {chat::%player%::sekundy} to 60
every second:
    loop all players:
        if {chat::%loop-player%::minuty} is bigger than 0:
            if {chat::%loop-player%::sekundy} is bigger than 0:
                remove 1 from {chat::%loop-player%::sekundy}
            else:
                set {chat::%loop-player%::sekundy} to 60
                remove 1 from {chat::%loop-player%::minuty}
        else:
            delete {chat::%loop-player%::sekundy}
            delete {chat::%loop-player%::minuty}
on chat:
    if {chat::%player%::minuty} is bigger than 0:
        cancel event
        send "&3Aby moc korzystac z czatu musisz spedzic &a%{chat::%player%::minuty}%:%{chat::%player%::sekundy}% minut &3na serwerze."


 

bjk8v7f.png

Opublikowano

@up Wlasnie sprawdzam :)

 

❤ MC.PROPACRAFT.PL 


★ SKRYPTY ★


★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★


✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮


 

Opublikowano

@daveMonster Działa 100%, wszystko co szukalem nie działalo, dobra robota :)

 

❤ MC.PROPACRAFT.PL 


★ SKRYPTY ★


★ TECHNIK SERWERÓW MINECRAFT ★


✮ Pomogłem? Strzej lajka! ✮


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...