Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Długie ładowanie do gry i słabe FPS'y


Avertus

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, kupiłem dziś h1z1 i chciałem sobie pograć z ziomeczkami. Problem w tym, że oni już sobie lecą, a ja dalej się ładuję, c**j z tym, ale jak już się załaduję to mam takie k***a lagi, że nie ma szans gdzieś dolecieć. Mój komp to i5-2500, gtx 750ti 2gb i 4 gb ram 1600. Da się jakoś przyśpieszyć to ładowanie? 

Opublikowano

Podmień sobie to:

 

[Display]
FullscreenRefresh=0
Maximized=0
FullscreenWidth=1366
FullscreenHeight=768
WindowedWidth=1366
WindowedHeight=768
Mode=Windowed
FullscreenMode=Fullscreen
HDPixelPlus=0.750000

 

[Rendering]
EffectsQuality=1
OverallQuality=-1
TextureQuality=1
ShadowQuality=1
FloraQuality=1
RenderDistance=1138.000000
UseDepthOfField=0.000000
Gamma=0.000000
MaximumFPS=-1
UseLod0a=0
Smoothing=0
SpeedTreeLOD=0
ModelQuality=1
FogShadowsEnable=0
AO=0
InteriorLighting=0
VerticalFOV=74
LightingQuality=0
ParticleLOD=0

Opublikowano

Podmień sobie to:

 

[Display]

FullscreenRefresh=0

Maximized=0

FullscreenWidth=1366

FullscreenHeight=768

WindowedWidth=1366

WindowedHeight=768

Mode=Windowed

FullscreenMode=Fullscreen

HDPixelPlus=0.750000

 

[Rendering]

EffectsQuality=1

OverallQuality=-1

TextureQuality=1

ShadowQuality=1

FloraQuality=1

RenderDistance=1138.000000

UseDepthOfField=0.000000

Gamma=0.000000

MaximumFPS=-1

UseLod0a=0

Smoothing=0

SpeedTreeLOD=0

ModelQuality=1

FogShadowsEnable=0

AO=0

InteriorLighting=0

VerticalFOV=74

LightingQuality=0

ParticleLOD=0

I mówisz, że normalnie się będę ładował do gry i zobaczę coś innego niż niebo podczas spadania? Bo później to już wszystko mi śmiga bez lagów. 

Opublikowano

 

To będziesz musiał dokupić sobie 4gb ramu. 

 

Wymagania H1Z1:KotK

 

http://www.mpcforum.pl/uploads/images/692011477918441331387.png

No dobra, ale żeby aż tak? Nawet czasami się do gry nie zdążę załadować bo wywala mnie do menu.

 

Gra ma swoje wymagania i nawet będąc w zalecanych mogą wystąpić problemy, 8gb ramu podstawa.

Gra ma nie oszukujmy się chujową optymalizację i sporo bugów, zanim nawet słabe kompy będą na tym śmigać minie z... rok, dwa lata, kolega na i5 2500k i 960 ładuje się czasami na 5 sek przed wyrzuceniem z lobby na mapę, a ja z kompem poniżej podanym; powyżej 30 sek, więc optymalizacja mówi sama za siebie.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Mój kolega jak kupil h1z1 mial 4gb i ladowal sie 1--2m dluzej i pokaz slajdow miał. Jak dokupił kość 4gb ramu to ma normalne stałe 60 klatek i tak jak my się ładuje. Dokup 4gb duzo ci to da i to nie tylko w h1z1 --)

c07aaaa0ac783f56.png
Opublikowano

Mi sie nie chciała gra ładować to kupiłem dysk SSD i od razu sie zaczęła szybko ładować :) Polecam dysk SSD i możesz również ramu dokupić, bo H1 wymaga do dobrego działania ~8gb :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...