Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w złożeniu komputera do 800/900zł


Y3iU

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam zamiar złożyć komputer z używanych części lub kupić używany.

Chce na nim pograć przynajmniej w GTA V na najniższych przynajmniej w stałych 30 fps. 

Mój budżet to 800/900 zł.

 

Opublikowano

Podaj co masz aktualnie w komputerze?

 

Nawet dysk, czy obudowa to ponad 100zł zaoszczędzone.

 

Ogólnie w tym budżecie to: H61(do 100zł) + i3-2100 (130zł) + 8GB ramu DDR3 (150zł) + zasilacz (80-100zł' chieftec, antec, ocz, coolermaster) + gtx660/r9 270 (400zł, lub podobne).

Mniej-więcej tak to wygląda, bez dysku. Można wziąć słabszą grafikę, bo ta da radę z grami na wysokich w FullHD.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Aktualnie mam 320 GB dysk więc dołoże troche i kupie dysk 500/1000GB używany jakiś + obudowe

Zasilacz mam modecom 400w

Opublikowano

To odpuść póki co dysk i obudowę. I za całą kwotę póki co kupmy resztę części, bo zasilacz jest też do wymiany.

 

ALE zapoznaj się jeszcze z tym tematem: http://www.mpcforum.pl/topic/1398233-przeczytaj-zanim-napiszesz-temat/

I daj nam link do strony internetowej ze specyfikacją swojego komputera. Może wykorzystamy jeszcze coś z niego (ram, czy coś).

 

Ja to widzę tak: 

-Zasilacz: http://allegro.pl/zasilacz-ocz-corexstream-500w-sli-80-plus-i6650406758.html

-Płyta: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6619969113&ref=last-visited

-Procesor: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6656192975&ref=last-visited

-Chłodzenie: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6648096046&ref=last-visited

-Ram: http://allegro.pl/8-gb-kingston-kvr1333d3n9-8g-ddr3-1333-100-ok-i6658893056.html

-Grafika: http://allegro.pl/gigabyte-geforce-gtx660-oc-2gb-ddr5-i6657584990.html

 

Na tym zestawie spokojnie wysokie ustawienia w GTA V będą działać stabilnie ;)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...