Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie pliki teraz? (najbardziej podobne do pl)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kiedyś (tak z 3-4 lata temu) miałem swój serwer na plikach od Terenzo, na chwilę obecną pliki wymagają dużo przeróbek aby dorównać obecnemu stanowi rozgrywki z PLa. Szukam plików serwerowych które są najbardziej zbliżone do obecnego PLa. Najlepiej z dedykowanym clientem lub launcherem wrzucanym do clienta metin2pl.

 

(Pytanie poza tematem: Intel Core i7-4790K, RAM 32 GB DDR3 1333 MHz, łącze 250 Mbps/burst 1Gbps. Da rade na tym 200 osób grać bez lagów?)

Opublikowano

Nie mam tu takich plików, weź @Terenzo. przerób sobie wrzuć na src :P nikt ci za darmo tego nie zrobi >.<

POSTY: [50] [75] [100] [150] [200] [250] [300] [350] [400] [450] [500] [550] [600] [650] [700] [750] [800] [850] [900] [950] [1000]


1817914831025941486533.png


 Ważne !   Pisząc/Odpisując wpisz w poście @Pesi

Opublikowano

Nie chodzi mi o to żeby ktoś mi cały serwer zrobił, szukam plików najbardziej podobnych. Piszesz Terenzo, na prawdę w ciągu 4 lat nic nowego nie zostało dodane?

 

Zadam pytanie inaczej. Jakich plików powinienem użyć jako bazę pod serwer?

Opublikowano

Weź sobie Poprawione SF od Terenzo

weź klienta czystego 40k by Lajk

 

Z poprawionych plików od terenzo wyjeb game i db

Idziesz do tematu Kod źródlowy Metin2  i pobierasz paczke source

Kompilujesz wlasne game i db oraz binke

 

I masz czyściutki serwer

 

Teraz dodajesz systemy z pla.

 

Jak je zdobyć?

Napisz je sobie albo Kup od kogoś jest tu paru fachowców co znają się na rzeczy więc nie będzie to dla nich problemu oczywiście jak masz $$

 

NIe ma czegoś takiego jak sf zbliżone jak najbardziej do pl'a

 

Wszystko musisz zrobić sam, nikt ci nic nie zrobi za ciebie... zrobienie plików takich jak na plu, według mnie ( pewnie sie myle ) to pół roku pracy bardzo dobrych ludzi a ty byś chciał takie coś lub coś zbliżonego za darmo... Na forum jak nie będziesz czegoś wiedział to ci pomogą oczywiście nie na zasadzie:

Dajcie mi System petów z pla 1:1...

tak to nie działa 

 

 

pozdrawiam i powodzenia

Opublikowano

Pamiętam na poprzednich plikach miałem problem z petami i wierzchowcami (było to jakoś na levelach konia porobione, można to było questami jakoś ogarnąć ale nie działało to zbyt dobrze).

Czy na forum może już ktoś udostępnił ten cały system petów i inne systemy obecnie istniejące na pl?

Opublikowano

Pamiętam na poprzednich plikach miałem problem z petami i wierzchowcami (było to jakoś na levelach konia porobione, można to było questami jakoś ogarnąć ale nie działało to zbyt dobrze).

Czy na forum może już ktoś udostępnił ten cały system petów i inne systemy obecnie istniejące na pl?

... na forum nie ma systemów z pla...

o jakie systemy ci dokładnie chodzi?

 

przez 4 lata wiele się zmieniło a na twoje pytanie odpowiedziałem...

 

zacznij uzywac source...

podstawka: poprawione sf od terenzo by Lajk

klient: CLient 40k "final version" by Lajk

 

Source masz temat i jedziesz

 

 

 

Nie chodzi mi o to żeby ktoś mi cały serwer zrobił, szukam plików najbardziej podobnych. 

 

 

Czy na forum może już ktoś udostępnił ten cały system petów i inne systemy obecnie istniejące na pl?

^^ to chyba sobie zaprzecza...

 

 

... NIE MA NA FORUM SYSTEMÓW Z PL'a

CHCESZ MIEĆ COŚ DOBREGO ZRÓB TO SAM

chcesz mieć podstawke wykorzystaj wstawki dostępne w odpowiednich działach...

 

chyba nie oczekujesz że damy ci link do eleganckich systemów, gotowe czyściutkie source binki, game i db...

no i pewnie jeszcze tutoriale krop po kroczku jak to zrobić...

 

 

PS: system wierzchowców od terenzo był prosty w naprawie... 

 

(Pytanie poza tematem: Intel Core i7-4790K, RAM 32 GB DDR3 1333 MHz, łącze 250 Mbps/burst 1Gbps. Da rade na tym 200 osób grać bez lagów?)

 

przez pól roku siedzę w source, badam klienta, uczę się programowania, i grafiki...

do głowy mi nie przyszło stawiać serwer publiczny 

mam serwer ale tylko dla znajomych żeby testowali to co dodaje i zgłaszali błedy

 

po czym przychodzisz ty 

zero wiedzy

zero podstaw

i wpadasz na pomysł:

przyjde na mpcforum zawołam żeby dali mi czyste pliki z pla najlepiej wszystko w source, niech odjebią za mnie robotę a ja otworzę serwer dla 200 osób nie mając zielonego pojęcia dlaczego system petów z pl'a działa i w jaki sposób...

Skończyła się era diffów....

 

 

Chcesz? To zrobię ci wstawkę skompilowanych plików czyściutkie o niebo lepsze niż terenzo...nawet questa ci naprawię... tylko wiesz jaki problem będzie?

nie bedziesz mial source więc w bince i game nic nie zmienisz.

 

 

 

NIE MA PLIKÓW ZBLIŻONYCH DO PLA

NIE MA PLIKÓW PODOBNYCH DO PLA

 

SĄ PLIKI W LEKKIM STOPNIU ODWZOROWUJĄCE STAREGO PL'A

 

I SĄ TO:

 

sf by terenzo lub poprawione sf by terenzo by lajk

 

NIE MA NA FORUM:

SF 2016 by Gameforge

 

 

 

Pobierasz source...

pobierasz podstawke

pobierasz czystego klienta 40k

 

i do roboty 

 

 

 

chcesz systemy z pla?

zapłać i będziesz miał za darmo nic podobnego do pla nie dostaniesz

 

@alchemik1

Opublikowano

 

przez pól roku siedzę w source, badam klienta, uczę się programowania, i grafiki...

do głowy mi nie przyszło stawiać serwer publiczny 

mam serwer ale tylko dla znajomych żeby testowali to co dodaje i zgłaszali błedy

 

po czym przychodzisz ty 

zero wiedzy

zero podstaw

mało o mnie wiesz, ale i tak dzieki za wyczerpujaca odp

Opublikowano

 

Pamiętam na poprzednich plikach miałem problem z petami i wierzchowcami (było to jakoś na levelach konia porobione, można to było questami jakoś ogarnąć ale nie działało to zbyt dobrze).

Czy na forum może już ktoś udostępnił ten cały system petów i inne systemy obecnie istniejące na pl?

... na forum nie ma systemów z pla...

o jakie systemy ci dokładnie chodzi?

 

przez 4 lata wiele się zmieniło a na twoje pytanie odpowiedziałem...

 

zacznij uzywac source...

podstawka: poprawione sf od terenzo by Lajk

klient: CLient 40k "final version" by Lajk

 

Source masz temat i jedziesz

 

 

 

Nie chodzi mi o to żeby ktoś mi cały serwer zrobił, szukam plików najbardziej podobnych. 

 

 

Czy na forum może już ktoś udostępnił ten cały system petów i inne systemy obecnie istniejące na pl?

^^ to chyba sobie zaprzecza...

 

 

... NIE MA NA FORUM SYSTEMÓW Z PL'a

CHCESZ MIEĆ COŚ DOBREGO ZRÓB TO SAM

chcesz mieć podstawke wykorzystaj wstawki dostępne w odpowiednich działach...

 

chyba nie oczekujesz że damy ci link do eleganckich systemów, gotowe czyściutkie source binki, game i db...

no i pewnie jeszcze tutoriale krop po kroczku jak to zrobić...

 

 

PS: system wierzchowców od terenzo był prosty w naprawie... 

 

(Pytanie poza tematem: Intel Core i7-4790K, RAM 32 GB DDR3 1333 MHz, łącze 250 Mbps/burst 1Gbps. Da rade na tym 200 osób grać bez lagów?)

 

przez pól roku siedzę w source, badam klienta, uczę się programowania, i grafiki...

do głowy mi nie przyszło stawiać serwer publiczny 

mam serwer ale tylko dla znajomych żeby testowali to co dodaje i zgłaszali błedy

 

po czym przychodzisz ty 

zero wiedzy

zero podstaw

i wpadasz na pomysł:

przyjde na mpcforum zawołam żeby dali mi czyste pliki z pla najlepiej wszystko w source, niech odjebią za mnie robotę a ja otworzę serwer dla 200 osób nie mając zielonego pojęcia dlaczego system petów z pl'a działa i w jaki sposób...

Skończyła się era diffów....

 

 

Chcesz? To zrobię ci wstawkę skompilowanych plików czyściutkie o niebo lepsze niż terenzo...nawet questa ci naprawię... tylko wiesz jaki problem będzie?

nie bedziesz mial source więc w bince i game nic nie zmienisz.

 

 

 

NIE MA PLIKÓW ZBLIŻONYCH DO PLA

NIE MA PLIKÓW PODOBNYCH DO PLA

 

SĄ PLIKI W LEKKIM STOPNIU ODWZOROWUJĄCE STAREGO PL'A

 

I SĄ TO:

 

sf by terenzo lub poprawione sf by terenzo by lajk

 

NIE MA NA FORUM:

SF 2016 by Gameforge

 

 

 

Pobierasz source...

pobierasz podstawke

pobierasz czystego klienta 40k

 

i do roboty 

 

 

 

chcesz systemy z pla?

zapłać i będziesz miał za darmo nic podobnego do pla nie dostaniesz

 

@alchemik1

 

Nie wiem czy wiesz ale są jeszcze SF GF'a z wycieku,

rok bodaj 2012-2013,

metin oprócz systemów i poprawek mega strasznie się nie zmienił pod względem rozgrywki,

więc istnieją przybliżone w dużym stopniu pliki.

 

Jak wyżej wspomniałem są pliki z Metin2.de,

pomijam fakt że all questy są po niemiecku ale także każda kwestia dialogowa jest w jednym pliku.

Jednak dla początkującego nie polecam takich zabaw, jest tam straszny syf.

 

Exp i eq zrobione 1:1 względem globala to nie problem, wystarczy wziąć proto z aktualnego klienta globalnego,

gdyż posiadają wszystkie wartości jak dmg i hp moba, exp rate.

Jedynie balans trzeba od zera zrobić bo to k***a kuleje na globalu od zawsze.

Opublikowano

 

 

Pamiętam na poprzednich plikach miałem problem z petami i wierzchowcami (było to jakoś na levelach konia porobione, można to było questami jakoś ogarnąć ale nie działało to zbyt dobrze).

Czy na forum może już ktoś udostępnił ten cały system petów i inne systemy obecnie istniejące na pl?

... na forum nie ma systemów z pla...

o jakie systemy ci dokładnie chodzi?

 

przez 4 lata wiele się zmieniło a na twoje pytanie odpowiedziałem...

 

zacznij uzywac source...

podstawka: poprawione sf od terenzo by Lajk

klient: CLient 40k "final version" by Lajk

 

Source masz temat i jedziesz

 

 

 

Nie chodzi mi o to żeby ktoś mi cały serwer zrobił, szukam plików najbardziej podobnych. 

 

 

Czy na forum może już ktoś udostępnił ten cały system petów i inne systemy obecnie istniejące na pl?

^^ to chyba sobie zaprzecza...

 

 

... NIE MA NA FORUM SYSTEMÓW Z PL'a

CHCESZ MIEĆ COŚ DOBREGO ZRÓB TO SAM

chcesz mieć podstawke wykorzystaj wstawki dostępne w odpowiednich działach...

 

chyba nie oczekujesz że damy ci link do eleganckich systemów, gotowe czyściutkie source binki, game i db...

no i pewnie jeszcze tutoriale krop po kroczku jak to zrobić...

 

 

PS: system wierzchowców od terenzo był prosty w naprawie... 

 

(Pytanie poza tematem: Intel Core i7-4790K, RAM 32 GB DDR3 1333 MHz, łącze 250 Mbps/burst 1Gbps. Da rade na tym 200 osób grać bez lagów?)

 

przez pól roku siedzę w source, badam klienta, uczę się programowania, i grafiki...

do głowy mi nie przyszło stawiać serwer publiczny 

mam serwer ale tylko dla znajomych żeby testowali to co dodaje i zgłaszali błedy

 

po czym przychodzisz ty 

zero wiedzy

zero podstaw

i wpadasz na pomysł:

przyjde na mpcforum zawołam żeby dali mi czyste pliki z pla najlepiej wszystko w source, niech odjebią za mnie robotę a ja otworzę serwer dla 200 osób nie mając zielonego pojęcia dlaczego system petów z pl'a działa i w jaki sposób...

Skończyła się era diffów....

 

 

Chcesz? To zrobię ci wstawkę skompilowanych plików czyściutkie o niebo lepsze niż terenzo...nawet questa ci naprawię... tylko wiesz jaki problem będzie?

nie bedziesz mial source więc w bince i game nic nie zmienisz.

 

 

 

NIE MA PLIKÓW ZBLIŻONYCH DO PLA

NIE MA PLIKÓW PODOBNYCH DO PLA

 

SĄ PLIKI W LEKKIM STOPNIU ODWZOROWUJĄCE STAREGO PL'A

 

I SĄ TO:

 

sf by terenzo lub poprawione sf by terenzo by lajk

 

NIE MA NA FORUM:

SF 2016 by Gameforge

 

 

 

Pobierasz source...

pobierasz podstawke

pobierasz czystego klienta 40k

 

i do roboty 

 

 

 

chcesz systemy z pla?

zapłać i będziesz miał za darmo nic podobnego do pla nie dostaniesz

 

@alchemik1

 

Nie wiem czy wiesz ale są jeszcze SF GF'a z wycieku,

rok bodaj 2012-2013,

metin oprócz systemów i poprawek mega strasznie się nie zmienił pod względem rozgrywki,

więc istnieją przybliżone w dużym stopniu pliki.

 

 

 

Kiedyś (tak z 3-4 lata temu) miałem swój serwer na plikach od Terenzo, na chwilę obecną pliki wymagają dużo przeróbek aby dorównać obecnemu stanowi rozgrywki z PLa. Szukam plików serwerowych które są najbardziej zbliżone do obecnego PLa. Najlepiej z dedykowanym clientem lub launcherem wrzucanym do clienta metin2pl.

 

 

Pliki niemieckie nie wiele mają wspólnego chociażby ze względu na questy

 

Metin oprócz systemów i poprawek nie wiele się zmienił.... oprócz? To są kluczowe rzeczy które autor tematu bierze pod uwagę...

2012 - 2013? Ciekaw jestem czy są to pliki z wprowadzonymi naprawami source, podejrzewam że całe sf są po niemiecku także beż szwabskiego wiele nie podziała...

 

 

@watus

Wiem z pewnego źródła że za niedługo pewna osoba doda nowiutkie pliki, czyste source serwerowe, czysty klient 40k w pełni poprawiony, czyste source binki + full tutorial z instalacją :) + potrzebne programy, biblioteki dosłownie wszystko co jest potrzebne do stworzenia serwera metin2 od podstaw a do tego wszystkiego piękny opis całego source co jak kiedy i gdzie.

Kiedy to doda? wkrótce, problem jest taki że zjebał szkołe i ma urwanie głowy dlatego nie udostępnił, rozmawiałem z nim na team speaku gdy miałem problem z bibliotekami

 

pozdrawiam ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...