Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Prosze o sprawdzenie poprawe questa Dunegon DT :)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam pewien problem wszystko ladnie pieknie gra dt smiga moby sie respia ale po ubiciu calego spota nic sie nie dzieje nwm co jest czy regen jest zwalony czy cos w quescie siedzi help poprostu chodzi o to ze pisze pokonaj potwory pokonalem i nic sie nie dzieje nic sie nie respi nic sie nie teleportuje help :)

 

http://wklej.to/cnNd6

Opublikowano

witam mam pewien problem wszystko ladnie pieknie gra dt smiga moby sie respia ale po ubiciu calego spota nic sie nie dzieje nwm co jest czy regen jest zwalony czy cos w quescie siedzi help poprostu chodzi o to ze pisze pokonaj potwory pokonalem i nic sie nie dzieje nic sie nie respi nic sie nie teleportuje help :)

 

http://wklej.to/cnNd6

masz tutaj quest z mojego serwera i porównaj sobie, 

http://wklej.to/FZXEH

Opublikowano

Zmień to:

			if d.getf("lv_40_dt3") >= 230 then

Na to:

			if d.getf("lv_40_dt3") >= 2 then

Możesz nie mieć tyle potworów w regenie i cie nie tepa.

 

I nie rób na zwykłych timerach, tylko na serverowych. Z tego co pamiętam to jeśli wyloguje się osoba, która zabiła np bossa i na nią siada timer i ona się wyloguje to reszty osób nie przenosi.

zandia_sygna.png

Opublikowano

Zmień to:

			if d.getf("lv_40_dt3") >= 230 then

Na to:

			if d.getf("lv_40_dt3") >= 2 then

Możesz nie mieć tyle potworów w regenie i cie nie tepa.

 

I nie rób na zwykłych timerach, tylko na serverowych. Z tego co pamiętam to jeśli wyloguje się osoba, która zabiła np bossa i na nią siada timer i ona się wyloguje to reszty osób nie przenosi.

tylko chodzi o to ze na parterze w dt ubije spota i sie nie respi nic nic sie nie dzieje wgl a powinny sie spoty respic

Opublikowano

Bo na parterze regenu nie robi się w quescie tylko w folderze map/nazwa_mapy w zwykłym regenie.

dodalem regen i nadal nie respi mi mobow ;/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...