Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Klawiatura i myszka do 700zł


hubi250

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poszukuje myszki i klawiatury głównie do grania w gry typu league of legend ,GTA V , różne FPS i do normalnego użytku. Zależy mi aby była dobra i z różnymi podświetleniami i kolorami. Kwota max to 700 zł razem na obie rzeczy, jak będzie dużo różnica to minimalnie więcej. Mam na oku takie czy to jest dobra myszka i klawiatura ? Myszka Razer DiamondBack albo Razer Mamba tournament Klawiatura Logitech G213 Prodigy Gaming Keyboard RGB (chce aby klawiatura była mechaniczna )

Opublikowano

Myszkę polecam tą : A4Tech Bloody V7 :) kosztuje w okolicach 100zł, a klawiaturę : Razer DeathStalker w okolicach 350 zł

 

// Jeśli nie mamy nic konkretnego do polecenia, to proponuję się wstrzymać od pisania.

Opublikowano

Dzięki ale proszę o więcej propozycji , myszkę wolał bym lepszą a klawiatura fajna ale właśnie bym wolał mechaniczna

 

EDIT
Ref

Opublikowano

Co do Myszki to polecam Rivala 100 kosztuje jakieś 140-160 zł, chyba że masz dużą dłoń to droższy rival 300

LIKE

LIKE

LIKE

Opublikowano

Spk ta myszka , jak ktos ma jeszcze jakiś to śmiało pisać . a jakaś klawiatura jeszcze ? Dobra

Opublikowano

Zapomnij o tym co ci wyżej piszą, bo nawet nie znają chwytu, ani nic.

 

Przeczytaj to: http://www.mpcforum.pl/topic/1444571-wyb%C3%B3r-myszki-do-gier/

I napisz najważniejsze informację.

 

Co do klawiatury, to tylko mechaniczna, ale jakiego koloru chcesz przełączniki? Poczytaj o Cherry MX (blue, red, black, brown). Są to 4 najbardziej podstawowe i najczęściej spotykane rodzaje przełączników. Rozróżnia je budowa, oraz siła nacisku.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Klawiatura to aby jak najlepsza i chroma cena pewnie tak do 400 zł .a te przełączniki i wszystko to obojętnie aby była dobra i bardziej do gier ale mogą być przełączniki red albo black ale tak jak mowie obojętnie aby dobra i pod gry

A myszka SPK jest ta razer, a co powiecie o steelseriers rival 300

Opublikowano

Z myszek w tej cenie możesz zobaczyć: 

 

SteelSeries Rival - oprogramowanie duży plus, dobra jakość materiałów, precyzyjna rolka, dobry sensor

http://www.x-kom.pl/p/218720-myszka-przewodowa-steelseries-rival-6500dpi-fnatic-team-edition.html

 

SteelSeries Rival 300 - trochę wyższa seria modeli rival.

http://www.x-kom.pl/p/263596-myszka-przewodowa-steelseries-rival-300-czarna.html

 

Razer Deathadder Chrona lub Elite - elita nowsza

http://www.x-kom.pl/p/212320-myszka-przewodowa-razer-deathadder-chroma.html

http://www.x-kom.pl/p/327220-myszka-przewodowa-razer-deathadder-elite.html

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano

do 700 złotych to masz pro zestaw kolego żadne gówna co Ci wyżej napisali...

1. Logitech G403 lub DM1 Pro S (zależnie od kształtu) najlepszy myszki w segmencie High End.

2. Klawiatura Mechaniczna na MX Cherry : Corsair K70 RGB lub bez podświetlenia Corsair Strafe

 

Powinieneś zmieścić się w cenie i generalnie to najlepsza opcja w tym budżecie.. sa tańsze rzeczy:

1. Mysz DM1 Pro + klawiatura Qpad MK-50 - tutaj powinieneś się zamknąć w 500zł.

POLECANE MYSZKI

powyżej 200zł   1.ZOWIE FK1/EC1A/EC2A itp    2.DM1 PRO S   3.RAZER Deathadder
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300   2.DM1 PRo   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.CM Storm Alcor   2.OZONE NEON 3K   3.Tessoro Saggita

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish

Opublikowano

A ta klawiatura przecież kosztuje 600+ zł ta Corsair K70 RGB , to jak się mam zmieścić z myszka za około 300 zł żeby wyszło 700

Opublikowano

Lepsza od deathaddera będzie Logitech G403 ... lub DM1 Pro.. ze względu na sensor ... no i razery padają jak muchy niestety mają gorszą jakość niż jeszcze kilka lat temu... a najgorsza wada to pękający lewy przycisk...

 

Klawiatura Corsair Strafe... a jak Ci nie starczy to Ozone Strike Pro lub jakiś CM Storm

POLECANE MYSZKI

powyżej 200zł   1.ZOWIE FK1/EC1A/EC2A itp    2.DM1 PRO S   3.RAZER Deathadder
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300   2.DM1 PRo   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.CM Storm Alcor   2.OZONE NEON 3K   3.Tessoro Saggita

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish

Opublikowano

Jak nie przeszkadza Ci brak numpada, to jest Ozone Strike Battle na MX Brown.

Wszyscy się chwalą, to i ja się pochwalę:

 

PC:
  CPU: 
Intel Core i7 6700K @ 4.5GHz
  COOLER: SilentiumPC Fortis 3 v2
  MOBO: MSI Z170A-G43 Plus
  RAM: 2x8GB HyperX Fury Black 2400MHz CL15
  GPU: Palit nVidia GeForce GTX1070 JetStream @ 2012MHz/4004MHz
  AUDIO: AIM SC808
  SSD: Goodram Iridium Pro 240GB
  HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB 
  PSU: SilentiumPC Enduro FM1 550W
  CASE: SilentiumPC Pax M70 Pure Black v2
  OS: Windows 10 Pro 64bit

PERYFERIA:
  Monitor: 
Eizo EV2450
  Audio: Technics SA-AX540 + Altus 110 (modyfikowane) + Superlux HD681EVO + Brainwavz M1
  Klawiatura: SPC Gear GK530 RGB Kalih Brown
  Mysz: A4Tech Bloody Blazing A90
  Podkładka: A4Tech Bloody B-081 
  Gamepad: Microsoft Xbox One Wireless Controller + Asus BT400
  Drukarka: Brother MFC-7460DN
  Kamerka: Logitech C270

LAPTOP:
  Model: 
Lenovo ThinkPad X230
  CPU: Intel Core i5 3210M @ 2,5GHz
  GPU: Intel HD4000
  RAM: 2x4GB Samsung 1600MHz
  SSD: Samsung PM830 128GB
  SCREEN: 1366x768 IPS, matowy
  3G: Ericsson H5321 gw
  BATTERY: Lenovo 9 Cell Extended Life Battery 44++

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...