Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

War of Glory LOW | start: 25.12.2016r godz 15.00 ! SEASON 10 ! exp: 400x / drop: 40% !


glorasek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano


deea3e3e342a7891fdc518bfe3b98479.png


 


Do czasu startu zapraszamy na testy, clienta oraz patcha znajdziecie na naszym forum serwerowym.


WAR OF GLORY LOW RATE

Start serwera LOW 25.12.2016r godzina 15.00 !

Serwer wystartuje na nowym Sezonie 10 Episode 3!

 

Na naszym profilu na FB event z udostepnianiem plakatu !

Można otrzymac 3 dni vipa, muun peta oraz seala :)

więcej na naszym profilu na Facebooku !

informacje.png
Nazwa Servera: War of Glory Low
Wersja: Season 10 Episode 3 !
Max il. Graczy Online: 500+
Godziny działania: 24/7
Serwer dedykowany: TAK
Link: Strona Główna
konfiguracja.png
Exp:
PvP - 400x

NoN-PvP - 350x

Vip - 500x

Master Exp:
PvP / NoN-PvP / Vip
250 / 200 /250

Drop:
PvP / NoN-PvP / Vip
40% / 40% / 50%

Pralka (+10-+15):
PvP / NoN - 80/80/80/80/80/80 +1% Luck

VIP - 90% - wartość stała +1% Luck

- w grze dropa Talisman of Chaos Assembly oraz Talisman of Luck

(dropia na eventach, dostępne również w xshopie)

BB: Off
HP Mobów: 100%
Reset: Resa wykonujemy na 400 lvl na stronie. Staty kasowane 700 pkt za resa ! Koszt 30mln zen!

Za resa na www otrzymujemu 5 wcoinow !

Osoby ze statusem Vip otrzymuja 10 wcoinow !
GR: 50 resów / Nagroda: 500 silver coinow ! Za kazdy GR 15000pkt stat do rozdania !

koszt 500000000 zen na www !
Eventy GM/Forumowe: W zależności od GM! Lotto WOG, Wycinanka, Licytacja, Loteria, Soccer, PvP eventy
Gildia: 180 lvl
MG: od 220 lvl
DL: od 250 lvl
SU: od 200 lvl
RF:od 200 lvl

GL:od 200 lvl


Max Level Itemka: +15+28

WEBSHOP: Tak (okrojony)

VIP: Tak - brak dedykowanego suba,

specjalna mapa Arena_VIP +50x exp normal i master

 

 


pktlvl.png
Normal/Marlon Quest
DK: 5/6
DW: 5/6
Elf: 5/6
SUMM: 5/6
MG: 7
DL: 7
RF: 7

GL: 7

eventy.png
Blood Castle: TAK
Devil Square: TAK
Chaos Castle: TAK
Illusion Temple: TAK
Castle Siege: TAK
BALGASS EVENT: TAK
Nightmare Event: TAK
Hatchery Event: TAK
Doppelganger: TAK
Imperial Fort: TAK
Last Man Standing: TAK
Medusa: TAK

ARCA WAR: TAK
Protection od Acheron: TAK

Varka: TAK

Lord Silvester: TAK


administracja.png
Administrator Serwera:


JULKA
Glory

 

download.png
Nasz dział download:
#1 Mirror

inne.png
- Sety socket oraz bronie!

- Nowy system tworzenia seedów ! 3 lvl sphere power = 5 lvl sphere !

- WINGI 4 LVL !!!

- Magic Bagpack dostepny za goblin punkty ! zwieksz pojemnosc swojego inventory !

- Dodatkowe depozyty max 3 depa oraz 3 expanded !!!

- Pandora Event - Kopanie Kamieni ! wykop sobie GOLD FENRIRA !

- Nowe Zwierzaki MUUNy ! także po ewolucji ! dropia wszystkie !

- MU ROOMY! Zagraj w karty zgarnij Red Fenrira !

- Nowe Ringi Transformacji !

- Personal Shop za zeny/chaosy/soule/blessy !

- Recconect-System automatycznie podlaczy cie do gry gdy tylko odzyskasz neta !

- Nowe Ilusion Temple !

- Nowe Chaos Castle !

- Loren Market i Tablica Ogłoszeń !

- Nowa Mini Mapa !
- Customowy balans postaci !

- SPOTY NA VULCANUSIE ! przejmij spot swoja gildia !
- Gens System !

- Złote inwazje ! za kazdego golda pkt do xshopa od 1-4 !!!
- Reset skill tree w grze za pomoca scrolli !
- Przeniesienie postaci do Lorencii na www.
- Zamiana creditow na WCoinC
- LOCK SYSTEM !!! Zabezpiecz swoje hasło przed złodziejami, nieuczciwymi "kolegami"
- Zdobywaj punkty WCoinC za wygrane eventy ! BC, DS, DG, IT, Doppelganger i inne !
- Zdobywaj punkty WCoinC za zabijanie BOSS Mobow: Selupan, Medusa, Nightmare, Lord Silvester !
- Marry system

- Rankingi Postaci, Gensu, TOP Gildii, Guild Warów, Vote, Reputacji, roznych eventow !!!

- Happy Hour event ! exp +100x , master +50x. 2x dziennie od 7-9 oraz 19-21.

- Drop itemow exe z 3 opcjami ! 10% szansy na taki item czy to z boka czy event bosa.

- MUBOT SYSTEM Wbudowany w gre !

- BATTLE RINGI w LORCE oraz DEVIAS!

- LOTERIA NA STRONIE !!! Obstaw kupon i wygrywaj !

- Nowy system ACHIEVEMENTS !!! unikatowe zadania na www ! wykonuj je i zdobywaj credity i punkty reputacji !

Nowe zadania beda dodawane systematycznie !

Opublikowano

No i ślicznie :D Będzie kolejne wyzwanie w świecie MU. Gram na serwerze WOG Medium i działa świetnie, serwer wolny od bugów, stabilny z fajnymi ustawieniami. Pozdrawiam i czekam na niedziele :D

Opublikowano

Z reka na sercu polecam ten serwer ! Pelen profesjonalizm gram tam od 5 sezonu i nie mam co narzekac ! Polecam serdecznie kazdemu Administracja pomocna i nie ignoruje graczy ! Serdecznie polecam kazdemu ktory jest fanem Mu Online ! :) 

Opublikowano

Wszystko ładnie piękne ale jaki to low z takim expem? xD bardziej bym go nazwał medium, low serwery kojarzą się z expem 1-100 max

 

Juz jeden medium mam z x1000 wiec cos nizej to dla WOGa Low :P Jeszcze nizej to nie wiem Hard :P

Opublikowano

 

WEBSHOP: Tak (okrojony)

okrojony z zen mam rozumieć? czy tylko itemy fo do +14? ^^

 

 

Okrojony ze nie kupisz sobie kamieni, seedow, socketow z seedami, itemow z opcjami pink, harmony, fenrirow, wingow 4rd, skilli, resow, tak jak to ma miejsce na innych serwerach.

Zreszta nawet kupujac set w tej chwili osoba taka musi wklepac te 6-7 GR na max staty, osoba za same wbite GR bez donate tez juz bedzie miala wystarczajaco creditow zeby nabyc set.

Do tego dochodza bonusowe nagrody za osiagniecie pewnych GRow.

Opublikowano

Czyli nadal kupię itemy +15+luck+5 slotów soc lub +15+fo exc?

Po co otwieracie "low" skoro niczym się nie różni od waszego medium? Jedyna różnica to 600x expa mniej i statow do rozdania za rr ale nadal p2w, zjebane sety fo i full staty co jest nieporozumieniem w tej grze.

Opublikowano

Co do tych "innych serwerów" to chyba masz na myśli swój medium bo tylko u was jest takie p2w.

Usuń całkiem itemy z dropu bo i tak się nie opłaca zbierać setu skoro można sobie kupić fo w 10min lub trzepajac bezmyślnie gr.

Opublikowano

Bezsensowny Hejt... Przynajmniej na tym serwerze administracja zna jezyk angielski i Hiszpanski .... Kazdy gracz dostaje pomoc bardzo szybko nie tak jak na innych polskich serwerach co admin nie wiem co odpowiedziec na Hi how are u.... 
Polecam serwer Wog Kazda Guild posiada team speak przynajmniej 20osb na kanale nigdzie nie znajdziecie takiego klimatu !

Opublikowano

Odpisal Idiota z Ograniczanym słownictwem :) Sciagniecie plikow zajmuje kilka sec ... poprostu wejsc sprawdzic i tyle :)
zapraszamy polecam guild GTH 

Opublikowano

Co do języka angielskiego to masz podsumowanie przez 1 gracza na ragezone jak właśnie ten serwer jest nastawiony na zagranicznych gości ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...