Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jaką kartę graficzną do tego zestawu?


FreQ19

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,przychodzę tu z takim problemem iż nie wiem jaką kartę graficzną kupić.Nie mam jakiegoś super sprzętu tylko starego kompa.

 

Specyfikacja

 

Płyta główna:

Gigabyte Technology Co., Ltd.

M61PME-S2

 

Zasilacz:

Whitenergy atx 2.2 500w     (wiem wiem jest z czarnej listy ale go wymienię na jakiś inny,dobry) 

 

Obecnie mam GeForce 9600gt 512 ram.    Chciał bym kupić jakoś kartę 2gb ale nie mam pojęcia jaka pasowała by pod mój model płyty głównej

 

2Gb ram ale kupie jakieś 8gb

 

Procek AMD Athlon 64 Dual Core 5600+ 2900Ghz

 

Proszę o nie hejtowanie mnie tylko o pomoc w dobraniu karty.Wiem wiem nie opłaca się podrasowywać tak starego kompa no ale nie mogę nic więcej.

Liczę na jakieś obeznane w tym temacie osoby.

 

Z góry dziękuje i Pozdrawiam.

 

 

 

Przepraszam za 2 posty,myślałem że mi się nie dodał i zrobiłem drugi 

 

Budżet to jakieś 250-350zł

 

 

Rozdzielczość 1680x1050

Opublikowano

Hejcenie hejceniem,ale ostatecznie jaki masz budżet ?

I szczerze co czym ale do tak starego athlon`a + wymiana psu + ram ddr2 to jak narazie po prostu by to nie spasowało..

nh766_44609_black_rock_shooter_czarne_wl

Those nostalgic memories,the times where we are simply had fun !

 

 

​     ​

 

Opublikowano

Nowy antec vp500 (160zl~) i do tego byle karta, nawet GTS 450, procesor i tak nie pozwoli na nowe gry, ramu nie ma sensu dokladac takze temu, w jakiej rozdzielczosci grasz? 

 

Swoja droga, czemu ten zasilacz? Ano bo bedzie na przyszlosc, jesli jednak nie chcesz potem juz nic z tym PC robic, to wez uzywanego chiefteca 450/500W za 50zl~

steam: /awesomeplayer1337

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...