Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Proszę o pomoc w złożeniu komputera do grania do 1700zł


dinozi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki posiadasz budżet na kupno? : 1700 zł
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) : W miarę możliwości jeszcze dziś.
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? : W tym momencie brak sprzętu.
Do czego ma służyć komputer? : Wyłącznie do grania.
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? : Jedynie monitor.
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? : Tak.
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? : Nie.
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? : Nie.

 

 

Tak więc proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję :)

Opublikowano

Koszt systemu to około 400zł, więc zostaje 1300zł, a koszt monitora to około 450zł, więc zostaje ci 850zł na komputer...

Dysk kosztuje 200zł, zasilacz też minimum 200zł. Za tą kwotę nie złożysz nic praktycznie...

 

Jeżeli zrezygnujesz z systemu, weźmiesz używany monitor za 300zł, to możemy złożyć ci komputer z używanych części. Spokojnie, części dobieramy tak, aby nie były zużyte. Niektóre części, jak płyta główna, procesor, czy ram mają dosyć długą żywotność, aby brać te części z rynku wtórnego ;)

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

W jakie dokladnie gry grasz? Zalezy Ci na usb 3.0? Ogolnie z moniotorow to tez polecam szukac jakiegos 1650x1080, duzo lepiej niz zwykly 720p, a i tak kolo stowki cena. 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

USB 3.0 byłoby w porządku, jednak koniecznością nie jest. Przeważnie gram w WoW'a, HS'a itp. Raczej gry z drobniejszymi wymaganiami, ale komputer chciałem złożyć z myślą o czymś cięższym.

Opublikowano

USB 3.0 byłoby w porządku, jednak koniecznością nie jest. Przeważnie gram w WoW'a, HS'a itp. Raczej gry z drobniejszymi wymaganiami, ale komputer chciałem złożyć z myślą o czymś cięższym.

Tylko do czegoś cięższego to i budżet cięższy by się przydał ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...