Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam dobrej klawiatury do 150zł


Jacek112PL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

ostatnio popsuła mi się moja ukochana 10 letnia klawiatura (Logitech Y-ST39) i poszukuję zamiennika. Chciałbym, aby nowa:

- Była w cenie 100-150 zł.

- Była wysoko profilowa.

- Miała długi backspace, długą spację.

- Miała anti ghosting.

- Była cała czarna (aczkolwiek to mogę przeboleć)

 

Wszystko mi jedno co do:

- Podświetlenia

- Klawiszy multimedialnych i dodatkowych.

- Podpórki pod nadgarstek.

 

Zastanawiałem się nad Sharkoon MPCforum K30 i Natec Genesis rx66.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Bierz Nateca. Mimo to, że klawiatura na rynku już troche stoi to nadal jest wartą kupna klawiaturą membranową. Dosyć wysokiej jakości użyte materiały.

Opublikowano

Co sadzisz o Gigabyte force k7? Lub cougar 200k? Tez bardzo polecane sa.

ale co ty mu polecasz jak to nozycowki sa, plaskie jak 13 latka, a autor chce z wyoskim profilem 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Ostatecznie zamówiłem Natec Genesis rx55. Mogę napisać o niej swoją opinię w przyszłości póki co pozostaje mi oczekiwanie.
EDIT
Dobra, klawiatura kupiona, póki co nie mam do niej żadnych zastrzeżeń prócz tego, że lekko się ugina na środku , ma trochę krótkie nóżki i mały enter. Irytuje mnie również piszczenie przy lekkim podświetleniu, ale to już zależy od ucha.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...