Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie mogę odpalić dwóch klientów


CashFactory

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Ostatnio wróciłem do gry metin2 i mam pewien nieprzyjemny problem który przedstawia sie tak że Kiedy mam już włączonego jednego metka uruchomiając drugiego metina przez gameforge kilkając "Graj Teraz" lub przez ikonkę na pulpicie zawsze pojawia się błąd "The Game Metin2 has Crashed". Próbowałem juz wszystkiego, uruchamiałem jako administrator, reinstalowałem grę i gameforga, szukałem też odpowedzi na necie ale nic nie działało. Proszę o pomoc

post-1542025-0-36944200-1481881749_thumb.png

post-1542025-0-46459200-1481882063_thumb.png

Opublikowano

Witam! Ostatnio wróciłem do gry metin2 i mam pewien nieprzyjemny problem który przedstawia sie tak że Kiedy mam już włączonego jednego metka uruchomiając drugiego metina przez gameforge kilkając "Graj Teraz" lub przez ikonkę na pulpicie zawsze pojawia się błąd "The Game Metin2 has Crashed". Próbowałem juz wszystkiego, uruchamiałem jako administrator, reinstalowałem grę i gameforga, szukałem też odpowedzi na necie ale nic nie działało. Proszę o pomoc

A sprobuj odpalic przez niejaki program "Sandboxie". Mozna tam odpalac programy podwojnie w innym srodowisku, np. dwa steamy itp. Daj znac czy dziala :)

500661481414534336505.png

@336505

Opublikowano

Pisałem juz w innym temacie ..

 

 

robisz kopie clienta z grą 

 

i odpalasz gre w 1 cliencie i w 2 

 

 

napisałem troszkę chaotycznie jak coś zapraszam na PeWu

Aniela Bogusz [*]

Opublikowano

Równie dobrze można po prostu odinstalować GF, wyciągając wcześniej clienta z folderu gdzie jest zainstalowany GF - działa tak samo, a nie zajmuje miejsca 2x client.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...