Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Automatyczne nadawania rang i sklep enderchest


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem co zrobić żeby goracz na serwerze który kupuję vipa automatycznie go dostał jest na to jakiś plugin?

I jeszcze 1 myślę o skorzystania z sklepu enderchesta i teraz pytanie czy mogę wypłacać pieniądze czy za te pieniądze mogę tylko opłacać ich usługi?

 

Edit: Jak dodać do swojego sklepu metody płatności takie jak psc i PayPal?

Opublikowano

Jeżeli dobrze zrozumiałem to sklep sms powinieneś kupić od jakiejś osoby, która pisze w php. 

Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php. 

Nie, nie jest to żaden plugin, wszystko odbywa się za pomocą skryptu w php, który wywołuje komendy na serwerze.

W enderchest nie możesz wypłacać pieniędzy z ich skarbonki - dobrą alternatywą jest microsms.pl.

thats.png

Opublikowano

Za pieniądze które zarobisz na sklepie enderchesta możesz tylko opłacać serwer, co do pluginu na sms shop to poszukaj na dev.bukkit.org tam jest tego od groma :)

Opublikowano

 

A sam pex? ;)

Też możesz, ale nie na czas, tylko na zawsze.

 

Przecież w pex'ie też można nadawać rangi na czas...

 

/pex group <ranga> user add <nick> <czas>

 

W is też wpisujesz taką komendę, tylko z zmienną np. %player% bo będzie ona wykonywana z konsoli. 

strange1.jpg

Opublikowano

 

 

A sam pex? ;)

Też możesz, ale nie na czas, tylko na zawsze.

 

Przecież w pex'ie też można nadawać rangi na czas...

 

/pex group <ranga> user add <nick> <czas>

 

W is też wpisujesz taką komendę, tylko z zmienną np. %player% bo będzie ona wykonywana z konsoli. 

 

Własnie miałam to pisać.

Tylko raczej to tez nie jest ta komenda chociaż mogę się mylić ;p

A komenda /pex user <NICK> group add <RANGA> "" <CZAS W SEKUNDACH>

Przykładowo /pex user mypixdream group add vip "" 604800

IP serwera: mc.mypixdream.pl 


Strona: www.mypixdream.pl


Serwer skyblock wersja 1.8.9! 


  Zapraszamy!    :lenny:


 

Opublikowano

Nadawanie rang na czas w PEXie od zawsze nie działało.

Obecnie Enderchest posiada możliwość wywołania komend automatycznie po zakupie - polecam AZrank.

Opublikowano

Jeżeli dobrze zrozumiałem to sklep sms powinieneś kupić od jakiejś osoby, która pisze w php.

Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php.

Nie, nie jest to żaden plugin, wszystko odbywa się za pomocą skryptu w php, który wywołuje komendy na serwerze.

W enderchest nie możesz wypłacać pieniędzy z ich skarbonki - dobrą alternatywą jest microsms.pl.

"Powinienes kupic od jakiejs osoby, ktora pisze w php." - o k*rwa no nie, czyli inne jezyki odpadaja, bo to mozna napisac tylko w php... A co jesli jakas osoba pisze w Java, C# to co nie moze zrobic sklepu sms, bo strony mozna pisac tylko w php? Kurde... Szkoda.

 

"Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php." - przypuscmy, ze autor zna jezyk pozwalajacy pisac aplikacje webowe inny niz php to niestety tego nie zrobi, bo nie pisze w php? Stuknij sie w leb.

 

---

 

Jak chcesz PSC, PayPal to dodajesz laczysz sklep z ich API, poczytaj tylko o dzialalnosci gopodarczej w tym wypadku.

 

@Vindov rangi na czas w PEXie od zawsze nie dzialaja? To chyba nieumiejetnie korzystasz z roznych dokumentacji.

 

Rangi na czas w PEXie dzialaly i dzialaja, jezeli chcesz dac rangi na wszystkie swiaty to zamiast "" wystarczy dac *.

 

By the way AzRank bodajze jest porzucony, ale do konca pewny nie jestem.

 

@Vecas musialem po prostu to napisac, bo piszesz takie farmazony, ze glowa mala.

Opublikowano

Nadawanie rang na czas w PEXie od zawsze nie działało.

Obecnie Enderchest posiada możliwość wywołania komend automatycznie po zakupie - polecam AZrank.

Jak nie działało. Mi na serwerze wszystko ślicznie śmiga ;)

AZrank jest tylko ułatwieniem. 

IP serwera: mc.mypixdream.pl 


Strona: www.mypixdream.pl


Serwer skyblock wersja 1.8.9! 


  Zapraszamy!    :lenny:


 

Opublikowano

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to sklep sms powinieneś kupić od jakiejś osoby, która pisze w php.

Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php.

Nie, nie jest to żaden plugin, wszystko odbywa się za pomocą skryptu w php, który wywołuje komendy na serwerze.

W enderchest nie możesz wypłacać pieniędzy z ich skarbonki - dobrą alternatywą jest microsms.pl.

"Powinienes kupic od jakiejs osoby, ktora pisze w php." - o k*rwa no nie, czyli inne jezyki odpadaja, bo to mozna napisac tylko w php... A co jesli jakas osoba pisze w Java, C# to co nie moze zrobic sklepu sms, bo strony mozna pisac tylko w php? Kurde... Szkoda.

 

"Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php." - przypuscmy, ze autor zna jezyk pozwalajacy pisac aplikacje webowe inny niz php to niestety tego nie zrobi, bo nie pisze w php? Stuknij sie w leb.

 

---

 

Jak chcesz PSC, PayPal to dodajesz laczysz sklep z ich API, poczytaj tylko o dzialalnosci gopodarczej w tym wypadku.

 

@Vindov rangi na czas w PEXie od zawsze nie dzialaja? To chyba nieumiejetnie korzystasz z roznych dokumentacji.

 

Rangi na czas w PEXie dzialaly i dzialaja, jezeli chcesz dac rangi na wszystkie swiaty to zamiast "" wystarczy dac *.

 

By the way AzRank bodajze jest porzucony, ale do konca pewny nie jestem.

 

@Vecas musialem po prostu to napisac, bo piszesz takie farmazony, ze glowa mala.

 

A powiedz mi co jest prostsze - java, C# czy php? Napisałem mu by zgłosił się do kogoś kto mu to napisze bo po jego poście rozumiem, że nie ma zielonego pojęcia o is.

Brak słów? Farmazony? Napisałem o php może i mały błąd z mojej strony, może dlatego że język ten jest mi bliższy niż jakkolwiek C#. 

Edit: Jak dodać do swojego sklepu metody płatności takie jak psc i PayPal? 

I z tego wnioskuje, że autor tematu nie potrafi napisać W ŻADNYM Z WYMIENIONYCH JĘZYKÓW.

Tutaj pojawiają się najnowsze wersję azrank:

https://www.spigotmc.org/resources/azrank.22612/

@Etaku - I się tak raku nie wkurwiaj o wszystko bo wyobraź sobie, że na tym forum raczej nikogo nie znajdziesz kto Ci napisze w innym języku niż php is'a. Drugą sprawą to wątpię by ktoś sprzedał cały is za 30 zł w innym j. niż php. - ceny trochę się różnią kociaku ;) Skoro przypuszczasz, że autor potrafi pisać w innym języku niż php to czemu już dawno nie napisał tego is? Raczej jego pytania nie brzmią "Znam język C#, php pomóżcie mi napisać is, bo nie wiem jak się do tego zabrać.". Puknij się parę razy w ten łeb bo ja w przeciwieństwie do Ciebie zaoferowałem mu najtańszą formę kupienia is'a i podpowiedziałem mu na czym będzie najtaniej. 

thats.png

Opublikowano

 

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to sklep sms powinieneś kupić od jakiejś osoby, która pisze w php.

Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php.

Nie, nie jest to żaden plugin, wszystko odbywa się za pomocą skryptu w php, który wywołuje komendy na serwerze.

W enderchest nie możesz wypłacać pieniędzy z ich skarbonki - dobrą alternatywą jest microsms.pl.

"Powinienes kupic od jakiejs osoby, ktora pisze w php." - o k*rwa no nie, czyli inne jezyki odpadaja, bo to mozna napisac tylko w php... A co jesli jakas osoba pisze w Java, C# to co nie moze zrobic sklepu sms, bo strony mozna pisac tylko w php? Kurde... Szkoda.

 

"Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php." - przypuscmy, ze autor zna jezyk pozwalajacy pisac aplikacje webowe inny niz php to niestety tego nie zrobi, bo nie pisze w php? Stuknij sie w leb.

 

---

 

Jak chcesz PSC, PayPal to dodajesz laczysz sklep z ich API, poczytaj tylko o dzialalnosci gopodarczej w tym wypadku.

 

@Vindov rangi na czas w PEXie od zawsze nie dzialaja? To chyba nieumiejetnie korzystasz z roznych dokumentacji.

 

Rangi na czas w PEXie dzialaly i dzialaja, jezeli chcesz dac rangi na wszystkie swiaty to zamiast "" wystarczy dac *.

 

By the way AzRank bodajze jest porzucony, ale do konca pewny nie jestem.

 

@Vecas musialem po prostu to napisac, bo piszesz takie farmazony, ze glowa mala.

A powiedz mi co jest prostsze - java, C# czy php? Napisałem mu by zgłosił się do kogoś kto mu to napisze bo po jego poście rozumiem, że nie ma zielonego pojęcia o is.

Brak słów? Farmazony? Napisałem o php może i mały błąd z mojej strony, może dlatego że język ten jest mi bliższy niż jakkolwiek C#.

Edit: Jak dodać do swojego sklepu metody płatności takie jak psc i PayPal? 
I z tego wnioskuje, że autor tematu nie potrafi napisać W ŻADNYM Z WYMIENIONYCH JĘZYKÓW.

Tutaj pojawiają się najnowsze wersję azrank:

https://www.spigotmc.org/resources/azrank.22612/
@Etaku - I się tak raku nie wkurwiaj o wszystko bo wyobraź sobie, że na tym forum raczej nikogo nie znajdziesz kto Ci napisze w innym języku niż php is'a. Drugą sprawą to wątpię by ktoś sprzedał cały is za 30 zł w innym j. niż php. - ceny trochę się różnią kociaku ;) Skoro przypuszczasz, że autor potrafi pisać w innym języku niż php to czemu już dawno nie napisał tego is? Raczej jego pytania nie brzmią "Znam język C#, php pomóżcie mi napisać is, bo nie wiem jak się do tego zabrać.". Puknij się parę razy w ten łeb bo ja w przeciwieństwie do Ciebie zaoferowałem mu najtańszą formę kupienia is'a i podpowiedziałem mu na czym będzie najtaniej.

Wesolych Swiat

Opublikowano

 

 

 

Jeżeli dobrze zrozumiałem to sklep sms powinieneś kupić od jakiejś osoby, która pisze w php.

Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php.

Nie, nie jest to żaden plugin, wszystko odbywa się za pomocą skryptu w php, który wywołuje komendy na serwerze.

W enderchest nie możesz wypłacać pieniędzy z ich skarbonki - dobrą alternatywą jest microsms.pl.

"Powinienes kupic od jakiejs osoby, ktora pisze w php." - o k*rwa no nie, czyli inne jezyki odpadaja, bo to mozna napisac tylko w php... A co jesli jakas osoba pisze w Java, C# to co nie moze zrobic sklepu sms, bo strony mozna pisac tylko w php? Kurde... Szkoda.

 

"Samemu raczej nic nie zdziałasz, bo rozumiem że raczej nie piszesz w php." - przypuscmy, ze autor zna jezyk pozwalajacy pisac aplikacje webowe inny niz php to niestety tego nie zrobi, bo nie pisze w php? Stuknij sie w leb.

 

---

 

Jak chcesz PSC, PayPal to dodajesz laczysz sklep z ich API, poczytaj tylko o dzialalnosci gopodarczej w tym wypadku.

 

@Vindov rangi na czas w PEXie od zawsze nie dzialaja? To chyba nieumiejetnie korzystasz z roznych dokumentacji.

 

Rangi na czas w PEXie dzialaly i dzialaja, jezeli chcesz dac rangi na wszystkie swiaty to zamiast "" wystarczy dac *.

 

By the way AzRank bodajze jest porzucony, ale do konca pewny nie jestem.

 

@Vecas musialem po prostu to napisac, bo piszesz takie farmazony, ze glowa mala.

A powiedz mi co jest prostsze - java, C# czy php? Napisałem mu by zgłosił się do kogoś kto mu to napisze bo po jego poście rozumiem, że nie ma zielonego pojęcia o is.

Brak słów? Farmazony? Napisałem o php może i mały błąd z mojej strony, może dlatego że język ten jest mi bliższy niż jakkolwiek C#.

Edit: Jak dodać do swojego sklepu metody płatności takie jak psc i PayPal? 
I z tego wnioskuje, że autor tematu nie potrafi napisać W ŻADNYM Z WYMIENIONYCH JĘZYKÓW.

Tutaj pojawiają się najnowsze wersję azrank:

https://www.spigotmc.org/resources/azrank.22612/
@Etaku - I się tak raku nie wkurwiaj o wszystko bo wyobraź sobie, że na tym forum raczej nikogo nie znajdziesz kto Ci napisze w innym języku niż php is'a. Drugą sprawą to wątpię by ktoś sprzedał cały is za 30 zł w innym j. niż php. - ceny trochę się różnią kociaku ;) Skoro przypuszczasz, że autor potrafi pisać w innym języku niż php to czemu już dawno nie napisał tego is? Raczej jego pytania nie brzmią "Znam język C#, php pomóżcie mi napisać is, bo nie wiem jak się do tego zabrać.". Puknij się parę razy w ten łeb bo ja w przeciwieństwie do Ciebie zaoferowałem mu najtańszą formę kupienia is'a i podpowiedziałem mu na czym będzie najtaniej.

Wesolych Swiat

 

Nawzajem kumplu.

thats.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...