Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Strona TS3 'serwer nieaktywny' jak refreshuje szybko.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam znalazlem tutaj na forum, stronke pod TS3 (usunalem pare zakladek tylko itd... nic wielkiego) do tej pory dobrze wszystko gralo.


Tylko zauwazylem ze jak sie szybko refreshuje 5-6 razy to sie 'buguje' i pisze ze serwer jest nieaktywny (lecz nada dobrze dziala)


 


Wiec mam do was pytanie czy moze ktos wie, czemu tak sie dzieje? I jak to obejsc/naprawic?


 


Dziekuje z gory wszystkim


 


(DL do 'skryptu' strony z ktorej korzystam : http://www.mpcforum.pl/s/08e62b0)


(Temat : http://www.mpcforum.pl/topic/1560213-strona-strona-pod-serwer-teamspeak3/#entry13174486)


 


 


Wynagrodzenie dla milych osob ^.^ = Duzo 'likow'


 


SS:


4176a5db5b92474dbfbdecaa6f526948.png


Specjalista
Opublikowano

Odświeżasz stronę i bot wchodzi tyle razy ile to zrobiłeś jednocześnie pobierając informacje na nowo. Strona dustaja po prostu bana za flood i nie łączy się już potem z serwerem. Aby temu zapobiec musisz wprowadzić cache danych.

Opublikowano

Odświeżasz stronę i bot wchodzi tyle razy ile to zrobiłeś jednocześnie pobierając informacje na nowo. Strona dustaja po prostu bana za flood i nie łączy się już potem z serwerem. Aby temu zapobiec musisz wprowadzić cache danych.

Nie za bardzo sie znam na tym wszystkim. Mogl bys mi wytlumaczyc jak to zrobic? Dziekuje :)

Opublikowano

Odświeżasz stronę i bot wchodzi tyle razy ile to zrobiłeś jednocześnie pobierając informacje na nowo. Strona dustaja po prostu bana za flood i nie łączy się już potem z serwerem. Aby temu zapobiec musisz wprowadzić cache danych.

Znaczy jaki plik musze ustawic "cache" bo posiadam cloudflare na domene i jest o wiele latwiej bo mam prosty panel

Specjalista
Opublikowano

No to już musisz znać trochę PHP żeby takie coś zrobić. Cloudflare nie ma to nic do znaczenia. Jeśli znasz się na php trochę to po czytaj w internecie jak to zrobić.

Opublikowano

Dzieje sie to dlatego że jesli refresujesz za każdym razem, bot musi wchodzić na serwer i pobierać informacje.

Jesli ktos zaspamuje F5, to musi sie łączyc wielokrotnie i dostaje bana jesli za szybko.

Możesz temu zapobieć przez YaTQe.

http://yat.qa/ - Link do pobrania.

Musisz się zalogować, przejsc w zakładkę Statistics, i pózniej pozmieniać Commands to flood, Time to flood, i Flood ban duration.

Commands to flood - 999999

Time to flood - 0

Flood ban duration - 0

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...