Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak utworzyć trudne hasło i go nie stracić


MkoPixel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

<----------- Reklama

 

Witam, chciał bym dzisiaj przedstawić jak utworzyć trudne hasło i jak je nie stracić.

 

Zaczynamy:

 

Jak stworzyć trudne hasło?


1. Weź jaki kolwiek cytat np "Twój wielbiciel to twój kolega ;D"

2. Przepisz pierwsze literki. W tym przypadku twttk. Hasło jest już trudniejsze do odgadnięcia.

3. Powiększ niektóre literki np. TWttK.

4. dodaj na końcu znak. TWttK --> TWttK@

5. Teraz weź następny cytat. Np. "Ubolewam dzisiaj placki"

6. Teraz tak samo jak 2 przepisz pierwsze literki w tym przypadku wyjdzie: TWttKMałpa(@) dajemy tu samą (@) bez nawiasów

7. Tak samo jak w 3 powiększ nie które literki np. Małpa(@) dajemy tu samą (@) bez nawiasów 

8. Dodaj kilka cyfr jak można się domyślić wymyśliłem prosty schemat tego co 2 literę wpisujesz np w TWttK 2 ma wyjść T2Wttk i teraz następna 2 literę dajemy + 2 niż było w poprzednim ma wyjść T2W4ttK i tak do końca TWttK powinno wyglądać to tak T2W4t6t8K

9. Jak już mamy te T2W4t6t8k(@) dajemy tu samą (@) bez nawiasów w przypadku UdP też tak robimy żeby wyszło o tak T2W4t6t8k(@ dajemy tu samą (@) bez nawiasów)U2D4P6

 

10. Teraz wystarczy że wpiszesz w notatniku kilkanaście razy dziennie hasło póki nie zapamiętasz.

 

 

Jak nie stracić hasła?

 

 

1. Nie wchodź na mniej sławne serwery, lub po prostu nie dawaj tam swojego hasła

 

 

2. Jeśli ktoś cie zaprasza na swój serwer przez msg to potencjalny typek co chce ci okraść tylko hasło

 

 

3. Loguj się tylko swoim hasłem na sławnych serwerach i zaufanych

 

 

4. lub korzystaj z różnych haseł na serwerach by zmylić potencjalnych złodzieji haseł.

 

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Źle dobrane kolory, strasznie to oczojebne, ale jakby tak je usunąć to treść jest jak najbardziej dobra.

Opublikowano

Znalazłem kilka błędów ortograficznych i interpunkcyjnych w temacie i w tytule...

"2. Jeśli ktoś cie zaprasza na swój serwer przez msg to potencjalny typek co chce ci okraść tylko hasło" w tej sytuacji bezpieczeństwo zapewnia (powinna) policja, kradzież hasła przy pomocy np. skryptów zachowujących logi w konsoli to zwykła kradzież i naruszenie cudzej prywatności w internecie.

 

PS. Zmień te kolory na czarno-białe.

  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...