Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Słuchawki do 100-120zł oraz podkładka do 50zł


G0ldas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdecydowanie lepsze będa superluxy przyzwoita jakość dźwięku, idealne do filmów, muzyki i gier, wygodne.

http://www.x-kom.pl/p/209810-sluchawki-przewodowe-superlux-hd681-black-red.html

Do tego micro zalman mc1 i zestaw bardzo dobry.

Podkładka jak najbardziej spoko, sam posiadam polecam 

http://www.x-kom.pl/p/104915-podkladka-pod-mysz-a4tech-xgame-x7-500mp-antyposlizgowa-dla-graczy.html

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano

Jezeli do gier szukasz, prosze bardzo;
http://www.mediaexpert.pl/pozostale-akcesoria-komputerowe/podkladka-steelseries-qck-mini,id-22901?gclid=Cj0KEQiApqTCBRC-977Hi9Ov8pkBEiQA5B_ipem8N-Ihl9YqxAa8k4iBGdIzTdecZG-h55J4oBLOO14aAswl8P8HAQ&gclsrc=aw.ds&dclid=CIOmlf_N5NACFQ3QGAodeaUBUQ
Podkladka
http://www.ceneo.pl/27773173

Ogolnie nie polece Ci firmy steelseries do sprzetu.
Polecilbym uzbieranie wiekszej kwoty i zakupienie jakis drozszych ale lepszych rzeczy pod gierki ;p 
 

Opublikowano

@CotiTheVesp proszę nie wypowiadaj się, jeżeli masz zamiar pisać głupoty. Siberie to średni wybór. Tym bardziej te, które podałeś. V1 to zabytek, w dodatku nie mają jedynej fajnej rzeczy, która jest w siberiach, czyli wysuwanego mikrofonu z lewej muszli.

 

V2 dopiero miały poprawioną konstrukcję, lepszą jakość dźwięku i mikrofon w muszli. 

 

Co do podkładki to ta A4Tech jest spoko, sam mam już drugą od roku (poprzednią oddałem kuzynowi, bo nie miał w ogóle i trzyma się po kilku latach). Nie warto brać nic droższego, bo lepiej dołożyć do słuchawek.

 

Co do słuchawek, to HyperX Cloud: http://allegro.pl/jak-nowe-sluchawki-hyperx-cloud-khx-h3cl-wr-i6635145609.html

Tutaj masz używane, ale w dobrym stanie i cały zestaw ;)

Za 20zł więcej masz już nowe, lub poczekaj i po świętach jak dostaniesz kasę, czy coś to kup. Naprawdę warto, bo później sprzedawać słuchawki i kupować następne jest średnim pomysłem ;)

 

Co do siberii to sam mam dwie sztuki V2 i do prostego grania są ok. Kupiłem je, ale tylko dlatego, że dałem za nie po 50-60zł (używane na allegro) i wtedy są opłacalne, ale HyperX Cloud, które też miałem mają lepszy dźwięk. Czystszy, większa głębia dźwięku i lepiej stonowany (przynajmniej dla mnie; czyli ładny dół (ciepłe) z delikatną V-ką). 

Tutaj masz temat, w którym masz wyjaśnione pojęcie dźwięku (takie podstawowe): http://www.mpcforum.pl/topic/1363218-podstawowe-poj%C4%99cia-audio/

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

@CotiTheVesp proszę nie wypowiadaj się, jeżeli masz zamiar pisać głupoty. Siberie to średni wybór. Tym bardziej te, które podałeś. V1 to zabytek, w dodatku nie mają jedynej fajnej rzeczy, która jest w siberiach, czyli wysuwanego mikrofonu z lewej muszli.

 

V2 dopiero miały poprawioną konstrukcję, lepszą jakość dźwięku i mikrofon w muszli. 

 

Co do podkładki to ta A4Tech jest spoko, sam mam już drugą od roku (poprzednią oddałem kuzynowi, bo nie miał w ogóle i trzyma się po kilku latach). Nie warto brać nic droższego, bo lepiej dołożyć do słuchawek.

 

Co do słuchawek, to HyperX Cloud: http://allegro.pl/jak-nowe-sluchawki-hyperx-cloud-khx-h3cl-wr-i6635145609.html

Tutaj masz używane, ale w dobrym stanie i cały zestaw ;)

Za 20zł więcej masz już nowe, lub poczekaj i po świętach jak dostaniesz kasę, czy coś to kup. Naprawdę warto, bo później sprzedawać słuchawki i kupować następne jest średnim pomysłem ;)

 

Co do siberii to sam mam dwie sztuki V2 i do prostego grania są ok. Kupiłem je, ale tylko dlatego, że dałem za nie po 50-60zł (używane na allegro) i wtedy są opłacalne, ale HyperX Cloud, które też miałem mają lepszy dźwięk. Czystszy, większa głębia dźwięku i lepiej stonowany (przynajmniej dla mnie; czyli ładny dół (ciepłe) z delikatną V-ką). 

Tutaj masz temat, w którym masz wyjaśnione pojęcie dźwięku (takie podstawowe): http://www.mpcforum.pl/topic/1363218-podstawowe-poj%C4%99cia-audio/

Ku*wa, czemu ludzie nie umieją czytac ze zrozumieniem.

Ja sie nie znam? Gram tylko w cs i dobralem mu perfekcyjne rzeczy do SUMY KTOREJ PODAL

ZIOMEK CHCE SLUCHAWKI DO 120 ZL A PODKLADKE Do 50, WIEC PO CO MU WYSYLASZ SLUCHAWKI ZA 260 ZL?

tak racja siberie sa c*****e bardzo, jak wszystko od steelseries, ale w tej cenie nic dobrego nie znajdziesz.

Co do podkladki zalezy jaka masz mysz, jezeli jakas markowa to nie kupuj tego a4techa szajsu tylko chociaz te qck, bo ci sie sensor bedzie gubić

Opublikowano

Perfekcyjną? Perfekcyjnie to podałeś mu niezły szajz...

Z Twoich wypowiedzi można zauważyć że jesteś "Gimbazjalnym gamingowce" nie masz pojęcia co piszesz, idz poczytaj testy ludzi którzy ogarniają temat, jest ich masa w internecie, idz na inne fora i zapytaj o to samo każdy kto choć odrobinę się zna to powie Ci to samo.

 

W skrócie Siberie to sprzęt za 50 zł + 100 zł za logo firmy bo gaming... 
Jak autor tematu chcę kupić dobry sprzęt warto dołożyć do Cloudów tym bardziej że jest teraz promocja:

http://www.x-kom.pl/p/190028-sluchawki-przewodowe-hyperx-cloud-headset-czarne.html

Jak chce taniej superluxy również są lepsze jak siberie.

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Opublikowano

Stary widzisz do ilu on chce kupić? On ma na calosc przeznaczyc 200 zl, steelseries to gówniana firma, jakbym mial cos polecic mu z tych dwoch rzeczy to zowie gsr oraz Hyper X, no logika

Opublikowano

Nie bierz żadnych słuchawek gamingowych, tym bardziej v1.

HD681

http://www.x-kom.pl/p/209810-sluchawki-przewodowe-superlux-hd681-black-red.html

Słuchawki dosyć jasne, z wysuniętą górą i wyższą średnicą, z ogromną ilością basu, trochę cofniętymi ale bardzo wyraźnymi średnimi tonami. Góry jest dużo i jest nawet niezłej jakości. Dźwięk jest lekki, a przestrzeń jest niesamowicie przejrzysta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...