Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chore wiersze, fraszki użytkowników MPCforum!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]
[TUTAJ UPORCZYWA REKLAMA, AKYSZ TY REKLAMO JEDNA]




chore-wiersze-logo.png

Witam serdecznie użytkowników MPCforum!

Z tej strony (jak widać po lewej stronie) użytkownik Przeznaczony!

Tak, masz racje - już po samym wstępie widać, że to co dalej ujrzycie będzie

albo chore, albo wręcz pier*olnięte. XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Skoro ten dział nosi nazwę (nie na barana, ale nosi) Pogaduszki, tak więc
wpadłem na (nie)genialny pomysł, powiedziałbym nawet zabawę, która polega
na tym, że będziemy wymieniać się pod tematem (lub jak ja - po dobrym temacie)
chory wierszykami, fraszkami (no bo nie wiem jak to nazwać hehehehe) naszego

autorstwa.

[!!!] Z góry uprzedzam, że nie odpowiadam za nic co przyjdzie Wam do głowy po recytacji poniższego wierszyku [!!!]

Tak więc skoro ja rozpoczynam ten temat, ja zacznę od swojego, oczywiście autorskiego wierszyka:


Zrobię fraszkę o michale, co se walił konia stale.

Przez to paszkę miał spoconą, siarę też, że prawie spłonął.

Matka jego się wyrzekła, bom on luj jak diabeł z piekła.

Wychudzony, wręcz wyschnięty, czasem żarł swą skórę z pięty.

A pumexa nie żałował, zjadał cały - wymiotował.

Aż go wnet wymiotło z miasta, gdy go matka miotłą trzasła.

Opublikowano

Siedzi sobie Przeznaczony i pisze chore wierszyki

Zaraz przyjdzie admin i wlepi mu bana za reklamy

(to haiku jak cuś)

Opublikowano

Hmm tak na szybko :D

 

Czarny dzień,

Krwawy cień,

Krew spływa po twarzy,

Przeznaczony się na mężczyzn patrzy,

 

Raz na dupę,

A raz c***a,

Będzie trzymał dziś zapałkę,

Co zabłyśnie jak latarnia.

Jakby nie było jutra, jakby nie istniał czas, chwila to dziś sekunda, ale zegar dawno już zgasł...

Trzyma przy sobie nas tylko wspomnienie tego, jak było tu nam na początku

 

4875_blue.png [*] 30.09.2016r. [*] 9368_gold.png

 

 

 

 

Opublikowano

Wesołą jesienią w ogródku na grządce,

 

Tu ruda marchewka, tu strączek,

 

Tu dynia jak słońce, tu główka sałaty,

 

A w kącie - ogórek wąsaty.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...