Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Szybko Zrobić Itemy Na +24 Na Jeden Kolor?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się dowiedzieć, jak szybko zrobić seta na 1 kolor na +24 (blackgreen) :D Siedzę już 2 dni, a udało mi się zrobić tylko klatę. Jeśli ktoś ma itemsy na kapcia, to chętnie kupię, czy wezmę za darmo. W grze piszcie: CZoKo :D

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

Opublikowano

Tzn. O co ci biega??

heheher.png

Kwicze skilla.

Piszę co myślę, jeśli cię uraziłem moją odpowiedzią, to idź się schowaj.

Opublikowano

Już objaśniam treść mojego jakże zawiłego postu.

 

Jak wszyscy wiedzą(albo i nie), na serwerze 4S EG możliwość kupna punktów, które w grze można wymienić na przedmioty do ulepszania i nie tylko, jest wyłączona. Toteż equipment osób, które nie używają cheatów, nie powinien być na większym plusie niż 20.(Przynajmniej tak twierdzą tamtejsi GMowie)

 

Kilka dni temu na owym serverze pojawili się GMowie, którzy banują wszystkich graczy mających uzbrojenie powyżej nadmienionego plusa. Oczywiście korzystanie ze SpeedHacka, OneHita, Invisible, Invincible etc. jest również wynagradzane banem.

off

Opublikowano

mamy z tego rozumieć że jak mamy eq powyżej +20 to dostajemy bana ?? i za hacki np : tynki itd to już jest za to ban ?

Opublikowano

Wrboy1210 to ty chcesz przez to powidziec że na 4storyEG chca pozbyc sie hacków chyba to nie możliwe wtedy dobrze mówi radekx muszą zbanowac wszystkich graczy i gdzie tu logika

Opublikowano

Wrboy1210 to ty chcesz przez to powidziec że na 4storyEG chca pozbyc sie hacków chyba to nie możliwe wtedy dobrze mówi radekx muszą zbanowac wszystkich graczy i gdzie tu logika

 

Tak przynajmniej piszą na oficjalnym forum EG. Słyszałem również, że wielu graczy w ostatnim czasie dostało bana.

off

Opublikowano

Tak przynajmniej piszą na oficjalnym forum EG. Słyszałem również, że wielu graczy w ostatnim czasie dostało bana.

 

Ta....Racja...W tym ja :D

Miałem wrózke RMC 34lvl

Używałem speed hack i troche dmg hack :D

miałem tylko Harperama +21 :/

A reszta +17

I banik poszedl xD

I tak skończyłem swoją gre :P

1321373093-U145988.png

By

Me

 

Nakurwjać do mojej galerii !

<GLIK>

Opublikowano

ja tez Mam Kaplana 79lev z eQ +18/19/20/21/22 :P

i bronia +20/21/22/23/24 xD

I mam rowniez Wojownika 38lev z eQ +17/+18/+19/+20 :D

I bronia +19 i +23 i jakos nie mam bana;] B) B) B)

Aha i te Gram na Hackach ;) ;)

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

jak bana jeszcze nie dostaliście to się cieszcie ;)

 

wyjaśnione, więc zamykam

ex Moderator Metin2 | ex Moderator 4Story


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...