Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Namiar na Helperów/Budowniczych oraz Youtuberów


MrFlusioo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ile masz lat:   18
Ile będziesz poświęcał czasu na serwerze:   od 5 h do 8 .
Na jakich serwerach byłeś helperem:   mc.skyblock.pl , reszta to wlasne serwery itp .
Czy posiadasz premke:    Tak, Posiadam Nawet pelerynke .
Jaki masz nick w mc:  Kowalik03 .
Czy dokładał byś się do serwera gdy byłaby taka potrzeba: Tak .
Na ile ogarniasz komendy (W skali od 1 do 10): 10/10 chyba Ze własne skrypty itp .
Dlaczego Właśnie ty: Niema Szkoły ani pracy siedzę praktycznie 24/h w domu lubię pomagać graczom itp.   

Opublikowano

Ile masz lat:   18Ile będziesz poświęcał czasu na serwerze:   od 5 h do 8 .Na jakich serwerach byłeś helperem:   mc.skyblock.pl , reszta to wlasne serwery itp .Czy posiadasz premke:    Tak, Posiadam Nawet pelerynke .Jaki masz nick w mc:  Kowalik03 .Czy dokładał byś się do serwera gdy byłaby taka potrzeba: Tak .Na ile ogarniasz komendy (W skali od 1 do 10): 10/10 chyba Ze własne skrypty itp .Dlaczego Właśnie ty: Niema Szkoły ani pracy siedzę praktycznie 24/h w domu lubię pomagać graczom itp.   

Wbij na teamspeak3 IP juz masz to jak będe to cie mocne.

 

 

@F9 zapraszam do komentowania.

 

Uwaga! Dziś start mojego serwera.

 

Jak ktoś ciekawy to zapraszam do odwiedzenia mojego prof. Na mpcforum

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ile masz lat: 16
Ile będziesz poświęcał czasu na serwerze: do 4 w tygodniu a w weekend 
Na jakich serwerach byłeś helperem: MCP
Czy posiadasz premke: Tiak
Jaki masz nick w mc:TheSulker
Czy dokładał byś się do serwera gdy byłaby taka potrzeba: Tak
Na ile ogarniasz komendy (W skali od 1 do 10):  10
Dlaczego Właśnie ty: Pogadajmy na ts a nie :#

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...