Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co według Was powinno być na dobrym serwerze?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marichcje
Opublikowano

Przede wszystkim ogarnięta administracja i autorskie pluginy. Bez tego serwer długi nie postoi. 

Opublikowano

Przyjazna atmosfera i mała liczba graczy. To charakterystyczne cechy dobrego serwera.

 

a tak poza tym:

- normalny drop

- autorskie pluginy

- kustomowa mapa

- brak p2w

- kanał discord z aktywnym supportem

opencraft.pl << { na takim jeszcze nie grałeś }

TDepLbR.gif

Opublikowano

Hmm... 

 

- Miła, wyrozumiała i ogarnięta Administracja (nie może być takich noobów co się uważają za bogów i banują jak ktoś coś powie nie tak...)

- Autorskie Pluginy i skrypty (żadnych paczek pluginów z netu.. to jest bleee!)

- Dobrze skonfigurowane pluginy to podstawa

 

Dobry serwer powinien mieć również:

- Sklep

- Forum

- FanPage

oraz jakąś dobrą reklamę!

Opublikowano

Dobry serwer na pewno musi posiadać ogarniętą administrację, autorskie pluginy, teamspeak lub lepszą opcje Discord, ładną i prostą stronę www (bez zbędnych bajerów).

Na sto procent też musi być ładna, schludna konkretna mapa oraz przyjemny drop (nie jakiś 0,0001 na żelazo). Serwer powinien też posiadać reklamę a najlepiej kilka reklam na YouTube.

Opublikowano

Na początek oczywiście dobra maszyna (jeśli to większy serwer, jeśli nie można postawiać na lepszy hosting), oczywiście zgrana i miła załoga, spawn, który przyciąga oko, wiele atrakcji na serwerze i oczywiście reklamy. 

strange1.jpg

Opublikowano

Według mnie powinny występować następujące rzeczy:

- Miła, pomocna i sprawna Administracja (sprawna = szybka)

- Serwer na najnowszej wersji

- Coś innego niż HC, EHC lub MHC.

- Umiejętności administracyjne. Ludzie powinni wiedzieć co robią :)

- Brak FAWORYZACJI.

- Administracja, która jest na TS tylko z mutacją :)

Nm2aWDv.png

Pomogłem? Zostaw "Lubię to" pod postem!

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Przede wszystkim coś czego nie znajdziesz nigdzie indziej na Polskich serwerach, bo czemu ma ktoś grać u ciebie, skoro na innym serwerze jest to samo?

banner.jpg

Opublikowano

Ktoś kto się na nim zna

Nie że ktoś postawi tryb na którym nie grał / nie lubi bo jest on na topie

Musisz zrobić coś co sam lubisz wtedy pomysły same Ci do głowy wpadną, będziesz wiedział jak daleko możesz się posunąć aby nie przesadzić

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...