Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Great Mu online Start 9.12.2016r Godzina 18:00


adik518

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pralka ustawiona dretwo, zakladam taki slabiutenki % po to żeby AT mogło bić hajs na donate dzięki któremu ludzie będą mogli wbijać sety JoLevelami i JoOptionami,

selupan i kundun powinni respić się co 24h nie 48 tak jak erohim (co 48h ? padnie acc item i tajemniczy niewiadomy kupi wc żeby odkupić go od tego który to wydropił),
w sumie rozkręciliście sobie własną gospodarkę i robicie w balona ludzi pisząc, że nie ma WS  a donate i tak się sypie bo spoty są malutkie a exp z mobów obniżony tak , że mimo x600 leci jak x300 bez żadnych seali :D
Jeszcze tylko poczekać aż ktoś kasiasty kupi sobie FO ACC seta za wc z donate , będzie nie do roz...walenia i serwer padnie bo nikt nie będzie mógł wygrać CS tak jak było ostatnio :P

 

powodzenia w kolejnej klapie Damianku

Opublikowano

Jak pewnie dobrze zauważyłeś za wcoiny na serwerze możesz otrzymać tylko i wyłącznie dwa seale które podkręcają ci exp i nie nakładają się na siebie. Jest mały błąd w publikacji kundun respi się co 6h a selupan co 12 za chwilkę to zmienie.

Możesz mi wierzyć lub nie exp naprawde wynosi 600x

Spoty zostały podkręcone 1spot =7-8 mobów. Źle?

Exp w party również jest zrobiony i działa znakomicie.

 

Dodaliśmy na stronę serwera "Market" własnej roboty.

Działa również nowość jewel , zen , item bank w którym możecie swobodnie przechowywać swoje itemy gdy braknie miejsca w depozycie.

Na serwerze również pojawiła się możliwość pakowania wszystkich dostępnych jeweli w tym również tych nowych.

 

Dodam również , że nie wychodzimy z założenia ciągnięcia ludzi siłą na serwer , dajemy poprostu propozycję do grania z której możesz skorzystać lub nie.

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...