Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Monitor 24" do 800 zł


Radzisław

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie szukam 24-calowego monitora do 800 zł. Jak dotąd zainteresowały mnie te dwa modele:
 

iiyama:

https://www.morele.net/monitor-iiyama-xu2490hs-b1-733629/

 

Samsung:

https://www.morele.net/monitor-samsung-lc24f390fhuxen-773823/

 

I mam dylemat, który wybrać. Dodam, że przeznaczony będzie do grania, pracy jak i oglądania filmów, czyli w skrócie - monitor uniwersalny. Proszę o jakąś radę i o ewentualne, inne propozycje ;)

MB: MSI Z97 Gaming 3 | CPU: i5-4690K | GPU: GTX 960 4GB | RAM: 16GB HyperX Savage DDR3 CL9 | PSU: Cooler Master G550M | HDD: 1TB, 80 GB | SSD: Kingston V300 120GB

Opublikowano

27" wydaje mi się trochę za duży, biorąc pod uwagę to, że monitor na biurku mam w odległości około 50 cm.

MB: MSI Z97 Gaming 3 | CPU: i5-4690K | GPU: GTX 960 4GB | RAM: 16GB HyperX Savage DDR3 CL9 | PSU: Cooler Master G550M | HDD: 1TB, 80 GB | SSD: Kingston V300 120GB

Opublikowano

A ja bym ci zaproponował monitor 21:9 ;)

 

https://www.morele.net/monitor-lg-25um58-p-773609/ - najtańsza opcja

https://www.morele.net/monitor-lg-25ub55-702233/ - droższy, ale ma więcej wejść ;)

 

Ogólnie ultraszeroki monitor pozwala nam użytkować jednego monitora jako dwóch ;) 

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Witam, tak jak w temacie szukam 24-calowego monitora do 800 zł. Jak dotąd zainteresowały mnie te dwa modele:

 

iiyama:

https://www.morele.net/monitor-iiyama-xu2490hs-b1-733629/

 

Samsung:

https://www.morele.net/monitor-samsung-lc24f390fhuxen-773823/

 

I mam dylemat, który wybrać. Dodam, że przeznaczony będzie do grania, pracy jak i oglądania filmów, czyli w skrócie - monitor uniwersalny. Proszę o jakąś radę i o ewentualne, inne propozycje ;)

 

Posiadam te iiyame od dwóch tygodni i jestem zadowolony. Polecam, dobra matryca, cienka ramka i schludny wygląd. Możliwość montażu na ścianie, kable podłączane od dołu i kabel DisplayPort w zestawie.

Procesor: Intel Core i5-6400 3.3GHz (Turbo)   Karta graficzna: Gigabyte GTX 1060 6GB Windforce OC    Płyta główna:  MSI B150M Mortar

Zasilacz:  Antec VP 500    Dysk:  SSD 240GB + HDD 1TB    RA M:  4x4GB Kingston HyperX FURY 2133MHz CL14   Obudowa: SilentiumPC RG3

Mysz: Razer Viper Mini   Klawiatura: IBOX Aurora K-4   Monitor: iiyama XU2490HS-B1

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...