Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego polskie prywatne serwery są słabe?


TheThunder

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Bugi były i będą i to nie tylko na polskiej arenie metina.

Zmienicie wrażenie, gdy będziecie kierować się swoim intelektem, że niektóre Nasze serwery biją zagraniczną propagandę na głowę.

Mamy mnóstwo Naszych techników do których sam mam szacunek za ich kreatywność i profesjonalizm.

jednak poczytałem trochę o tym co się dzieje za granicą  i wielki szacunek dla tych co potrafią pociągnąć serwer chociaż 2 miesiące na bieżąco aktualizując ( a mają 16-20 lat ).

Pozdrawiam

 

 

Trzeba mieć po prostu dobry projekt by móc go rozwijać aktualizacjami, ale to trzeba mieć naprawdę dobry serwer ze stałą ilością graczy. 

Uwierz, że wtedy aż chce się pracować i kombinować. Moim zdaniem gra Metin2 w Polsce przeżywa drugą młodość, gdyż zauważyłem spory wzrost aktywności i to nie tylko starych graczy ale i nowych co naprawdę po paru latach tworzenia i gry od 2008 roku po prostu cieszy.

Opublikowano

Jak wgl pliki metina dostały się w ręce ludzi? Gdyby nie było privów, PL byłby lepszy :D

Dokładnie to przez te privy global zmuszony jest robić te szpetne lokacje/eq/i nowe systemy.

Podobno pierwszy priv powstał w 2009 i od tej pory wszystko się jebi*

Opublikowano

Pozwólcie że dorzucę dwa grosze od siebie :) 

 

Dajmy na to że:

 

serwer dedyk pod game: 2.000 / miesiac

vps pod patcher: 50zł /miesiac 

dedyk pod strone: 250zł /miesiac

Praca technika: 20-40zł /godzina  ( średnio technik siedzi 4h dziennie przez 3 miesiące co daje 360h od 7200zł do 14400zł) 

vps dla technika 50zł /miesiac

Grafik za strone ( stworzenie nie zakodowanie ) około 1.000zł ( mowa o prawdziwym grafiku )

Kodowaniem powiedzmy że nie zajmuje się Technik tylko osoba 3 cena? około 1.000 - 2.000 zł ( kwestia zaawansowania strony ) 

 

SUMA do włożenia aby uzyskać dobry serwer:

Praca SAMEGO TECHNIKA: srednia około 11.000zł

Koszt Serwerów przed startem: około 600zł ( 3 miesiące, vps pod strone itp )

Koszt dedyka na start: 2000zł

Grafik: 1000zł

Kodowanie strony: 1500zł

Reklama 2.000

 

SUMA: 18.100 zł NA SAM START SERWERA SAM START!!!!!!! PRAWIE 20.000 zł!!!!

 

 

Zyski? Nie czarujmy się ludzie w dzisiejszych czasach nie płaca za IS oczekują go za darmo, stawianie serwerów metin2 nie opłaca się

biorąc pod uwagę zyski, włożony czas itp lepiej wyjechać do niemiec na magazyn zarobić przez pół roku 6k EURO ( odłożyć z wypłat ) przyjechać na polski  i mieć te 25K niż uczyć się przez pare lat Python, C++, html, css, php, JavaScript, LUA, itp 

 

Teraz serwery wychodza pod szybki zarobek kopiuj wklej...

nie opłaca się startować własnego serwera dla zysku

 

Jeżeli chcesz zbudować społeczność graczy która cię czegoś nauczy, a sam projekt da ci doświadczenie? Postaw serwer

Chcesz zarobić? Polecam oferty pracy do Niemiec lub Holandii 

 

 

pozdrawiam

Opublikowano

Niezłe koszty aż nie realne. Myślałem żeby postawić na własnym sprzęcie ale gdzie do ... Kupno oraz koszty ewentualnych usterek przewyższą hosting (nie licząc łacza 5-10Gbps).  Dodatkowo niektóre hostingi oferują techników do serwera za wykupienie ich usługi. ( nie dla metka)

Opublikowano

Pozwólcie że dorzucę dwa grosze od siebie :)

 

Dajmy na to że:

 

serwer dedyk pod game: 2.000 / miesiac

vps pod patcher: 50zł /miesiac

dedyk pod strone: 250zł /miesiac

Praca technika: 20-40zł /godzina ( średnio technik siedzi 4h dziennie przez 3 miesiące co daje 360h od 7200zł do 14400zł)

vps dla technika 50zł /miesiac

Grafik za strone ( stworzenie nie zakodowanie ) około 1.000zł ( mowa o prawdziwym grafiku )

Kodowaniem powiedzmy że nie zajmuje się Technik tylko osoba 3 cena? około 1.000 - 2.000 zł ( kwestia zaawansowania strony )

 

SUMA do włożenia aby uzyskać dobry serwer:

Praca SAMEGO TECHNIKA: srednia około 11.000zł

Koszt Serwerów przed startem: około 600zł ( 3 miesiące, vps pod strone itp )

Koszt dedyka na start: 2000zł

Grafik: 1000zł

Kodowanie strony: 1500zł

Reklama 2.000

 

SUMA: 18.100 zł NA SAM START SERWERA SAM START!!!!!!! PRAWIE 20.000 zł!!!!

 

 

Zyski? Nie czarujmy się ludzie w dzisiejszych czasach nie płaca za IS oczekują go za darmo, stawianie serwerów metin2 nie opłaca się

biorąc pod uwagę zyski, włożony czas itp lepiej wyjechać do niemiec na magazyn zarobić przez pół roku 6k EURO ( odłożyć z wypłat ) przyjechać na polski i mieć te 25K niż uczyć się przez pare lat Python, C++, html, css, php, JavaScript, LUA, itp

 

Teraz serwery wychodza pod szybki zarobek kopiuj wklej...

nie opłaca się startować własnego serwera dla zysku

 

Jeżeli chcesz zbudować społeczność graczy która cię czegoś nauczy, a sam projekt da ci doświadczenie? Postaw serwer

Chcesz zarobić? Polecam oferty pracy do Niemiec lub Holandii

 

 

pozdrawiam

Dobrze sie czujesz?

Opublikowano

Ponieważ większość serwerów jest robione tylko i wyłącznie w celach zarobkowych zazwyczaj przez tą samą ekipę ;) 

GG: 58291199


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...