Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Myszka + Podkładka (do około 200zł łącznie)


Hayasho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Co polecacie?

Głównie mi chodzi o gierki. Podkładka średniej wielkości, żadna wielka.

Myszka najlepiej żeby nie była zbyt duża.

Więcej z konkretnych wymogów nic nie mam, proponujcie coś. :)

Łącznie dobrze jakby cena nie przekroczyła 200zł.

Opublikowano

Mysz: https://www.morele.net/mysz-dream-machines-dm1-pro-773602/ (jeden z lepszych sensorow, ceniony ksztalt seneia) 

Podkladka: https://www.morele.net/podkladka-natec-genesis-m12-midi-npg-0659-837097/ (obszyte krawedzie, rozmiar taki posredni wlasnie jak chciales, w sumie jest podobna do a4tech x7 w moim odczuciu, choc to glupio zabrzmi byla bardziej tepa, ale jednak szybsza, jak dluzej pouzywalem qck to wyszlo, ze jednak te obie podkladki odstaja wbrew pozorom od qck)

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Oski dał spoko propozycje  DM1Pro + Natec M12... ale podkładkę wybrałbym mniej śliską która ma większy control typu A4tech lub QCK

POLECANE MYSZKI

powyżej 200zł   1.ZOWIE FK1/EC1A/EC2A itp    2.DM1 PRO S   3.RAZER Deathadder
od 150 do 200zł   1.Gigabyte XM300   2.DM1 PRo   3.SS Rival 300
od 100 do 150zł   1.CM Storm Alcor   2.OZONE NEON 3K   3.Tessoro Saggita

do 100zł    1.A4tech A90 bloody    2.Logitech G100s    3.Cougar 200K   do 50zł Tracer Vanquish

Opublikowano

Rival 100 - dobre wykonanie, ciekawy design, koszulka w gratisie :D

http://allegro.pl/mysz-dla-graczy-steelseries-rival-100-koszulka-i6588501651.html

 

Do tego podkładka:

http://www.x-kom.pl/p/104915-podkladka-pod-mysz-a4tech-xgame-x7-500mp-antyposlizgowa-dla-graczy.html

Polecam za taka cene bardzo dobra podkładka.

Polecane słuchawki!
Superlux HD681
Superlux HD669 - Mam polecam!
HyperX Cloud I i Alpha i Stringer
 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...