Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[BANNER] Edycja Świąteczna TeamSpeak3


MaciekJRPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

13.png

Hejka wam,
 dzisiaj stworzyłem bannerek dla Osób które nie potrafią robić nic w Photoshopie     :D
Do edytowania baneru nie jest wymagany Photoshop jedynie Notatnik a chyba każdy go posiada, prawda?

Więc edytowanie jest banalnie proste! Nawet dla Świeżaka     :D
 

 

Jeżeli chcesz plik PSD napisz do mnie na PW    ;)



1. CO ZROBIĆ ABY BANNER DZIAŁAŁ?

Wystarczy wrzucić go przez FTP na swój serwer do folderu ze stronami WWW, po prostu posiadasz swoją stronę WWW? Możesz stworzyć np. folder "banner" i całą zawartość wrzucić właśnie tam     :D

(PS: Próbuje wytłumaczyć dla ludzi zielonych więc znawcy od razu siedzieć cicho :_: Okey? I tak ma być, chce po prostu być pomocny ;D )

 

2. CO TRZEBA EDYTOWAĆ?

 

Żeby bannerek działał wystarczy edytować Połączenie z twoim TS
(Linijki 79-88)
2.png

 

I edytować ustawienia pod własne potrzeby     ;)
(Linijki 152-175)

11.png

 

 

A no i pamiętaj o daniu permissions 777     ;)
 

Nie zabraniam edytować bo powtarzam to nie jest mój kod, tylko po prostu grafika, a grafika to i tak pies lizał     :D

To chyba wszystko z mojej strony, a teraz linkacze     ;)

Mam nadzieję że niektórym osobom pomogłem     ;)

 

Link do podglądu paczki:

http://sify.pl/download/mpc5/

 

Link do DOWNLOADU:

http://sify.pl/download/mpc5.zip

 

Link do DEMA:

(Jeżeli nie działa to przepraszam, bo sam używam banneru na własnym TS i mogą być problemy)

http://sify.pl/download/mpc5/banner.php


Tak wygląda na TeamSpeak3

(serwer testowy SIFY.PL)

12.png

 

VirusTotal:

https://www.virustotal.com/pl/url/34f6074ae269dcbcc5ad5d8b3c35950a7245ed7a0ac31d6ace8a84b698ae5013/analysis/1480329607/

 

MaciekJRPL | SIFY.PL 2014-2016

 
Opublikowano

Niesamowity! bardzo mi się podoba! na pewno go użyję miałem sam zabrać się za jakiś banner ale to co udostępniłeś jest wyjęte z moich myśli! 

 

Dziękuje! :) 

Opublikowano

Polecam! Bardzo ładny!


ładne ładne

Masz jakieś wątpliwości? Zapraszam do kontaktu PW!

 

Opublikowano

jak ja uwielbiam czytać komentarze gimbusów którzy masturbują się do sklejki grafik z internetu

bo jak mniemam jedyne co tu wykonałeś to napisy i prostokąty?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...