Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Ikony] Różne kategorie na Twój TS3!


Mati .

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Proszę o dorobienie ikon pomarańczowych takich jak : HA  ; SSA ; NA ; TA 


@mati proszę o dorobienie ikona takich jak HA SSA NA TA [POMORAŃCZOWE]

Kontakt ze mną :
☆ GaduGadu : 60687952
☆ Prywatna Wiadomość na MPC.
Pomagam przy serwerach TeamSpeak3 !

Opublikowano

@Mati . dorobiłbyś L od lidera z kanałowych na nowy kolor administracji, jak możesz (a nie musisz) zrobić w kolorze ciemno-czerwonym, ale nie takim jak w starych kolorach od administracji, trochę jaśniejszy oraz T od technika na zielony kolor od wiekowych.

Opublikowano

@Mati . dorobiłbyś L od lidera z kanałowych na nowy kolor administracji, jak możesz (a nie musisz) zrobić w kolorze ciemno-czerwonym, ale nie takim jak w starych kolorach od administracji, trochę jaśniejszy oraz T od technika na zielony kolor od wiekowych.

Wysle ci wiadomosc na pw, gdy wstawie je do posta i tutaj jak cos, bo teraz nie mam czasu ich zrobic

Opublikowano

 

Zrobił byś ikonke z napisem FEAR, ale żeby było bez tła tylko sam napis u góry FE na dole AR i 3 kolorach czerwony, niebieski, zielony.

 

Z Góry Wielkie Dzięki.

 

1859314794015551237309.png 8048114794015551237309.png 2010914794015551237309.png może coś takiego? Jak zmienić czcionkę to pisz. :v

 

A dział od ikonek jest tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1150453-szukasz-ikonki-napisz-tutaj/

 

Zarąbiste, wiem że tam ale chodziło mi żeby mati spróbował, ale ty dałaś rade.

Opublikowano

 

 

Zrobił byś ikonke z napisem FEAR, ale żeby było bez tła tylko sam napis u góry FE na dole AR i 3 kolorach czerwony, niebieski, zielony.

 

Z Góry Wielkie Dzięki.

 

1859314794015551237309.png 8048114794015551237309.png 2010914794015551237309.png może coś takiego? Jak zmienić czcionkę to pisz. :v

 

A dział od ikonek jest tutaj: http://www.mpcforum.pl/topic/1150453-szukasz-ikonki-napisz-tutaj/

 

maja ic stond ;c

 

Maja chce być jedyną która robi dla ludzi, ja wciąż czekam na tam te ikony :)

Opublikowano

@Mati . dorobiłbyś L od lidera z kanałowych na nowy kolor administracji, jak możesz (a nie musisz) zrobić w kolorze ciemno-czerwonym, ale nie takim jak w starych kolorach od administracji, trochę jaśniejszy oraz T od technika na zielony kolor od wiekowych.

Nie wiem o co Ci chodzi dokładnie, bo źle składasz zdania ale:

0dwmBnn.png Cn9r6RC.png

LiSIP0n.png

Opublikowano

f5

 

Proszę o dorobienie ikon pomarańczowych takich jak : HA  ; SSA ; NA ; TA 


@mati proszę o dorobienie ikona takich jak HA SSA NA TA [POMORAŃCZOWE]

Max 2 litery. Jeśli chcesz mieć je, to napisz od nowa nowe rangi, żeby było max 2 litery lub kolory zmienić poszczególnych.

Opublikowano

Ikonki może nie są aż takie dobre jak te do których się przyzwyczailiśmy ale są okej . Nie rozumiem krytyki innych oraz obrażania tego użytkownika skoro chcę coś robić dla forum to chłopak chcę się tym wykazać przecież Maja nie będzie przez całe życie tą jedyną co robi ikonki więc Życzę koledze sukcesu w tym co robi ;).

Opublikowano

Prosiłbym o dorobienie ikonek,

1.P jak ta HGW6cxv.png

2. Ułożenie napisu POMOC z ikonek jakiś ładny kolor pasujący do centrum pomocy

3. Ikonki NieZarejestrowany która będzie odrazu po wejściu jak GUEST

4. Zrobienie ikonki X na czerwonym tle

Opublikowano

Prosiłbym o dorobienie ikonek,

1.P jak ta HGW6cxv.png

2. Ułożenie napisu POMOC z ikonek jakiś ładny kolor pasujący do centrum pomocy

3. Ikonki NieZarejestrowany która będzie odrazu po wejściu jak GUEST

4. Zrobienie ikonki X na czerwonym tle

1: mbYERM8.png

2: DpSewFI.png nMNKRwd.png bSiNsUr.png nMNKRwd.png hNx2QHi.png

3: ZfXWSZY.png

4: bHmvy5w.png

Opublikowano

 

Dorobiłbyś E na zielony kolor (od wiekowych)

 

W jakim stylu? I jaki kolor?

 

Bardziej to jest do @Mati . bo chce ten styl co ma zielona wiekowa ale żeby była jak od administracji, że się zmienia barwa koloru.

Opublikowano

 

 

Dorobiłbyś E na zielony kolor (od wiekowych)

Prosze bardzo:

E: fX8hxLR.png

 

Wszystko extra, tylko żeby był ciemniejszy jak u wiekowych.

 

d1GbD07.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...