Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd z misją na konia


EL92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałęm zrobić drugą misję na konia bojowego , jednak gdy odebrałem misję , w ktorej chodzi o udanie sie do celu , nie wyskoczył zaden cel. Probowalem juz na kazdym ch , w M2 , nastepnego dnia , jednak to nic nie pomaga, na supporcie napisali zeby pobrac Clienta od nowa , a to nic nie pomoglo , jakies pomysly?

 BvB////Ac Milan 

Opublikowano

Jak na supporcie piszą Ci żebyś naprawił błąd serwerowy to naprawdę dobrzy są.

Która misje dokładnie robisz?

Jeśli drugą na bojowca(12lv?) to:

Lvl 12: Zabij 5 Bo - Występowanie: M2

­

Opublikowano
http://wiki.metin2.pl/index.php/Ko%C5%84

a dokładnie ten fragment Cie powinien interesować (edit: pamietaj zeby nie schodzić z konia!)

 

 

Koń bojowy[edytuj]

Do wbicia kolejnych poziomów konia bojowego trzeba zabić potwory tj.: 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano
http://wiki.metin2.pl/index.php/Ko%C5%84

a dokładnie ten fragment Cie powinien interesować (edit: pamietaj zeby nie schodzić z konia!)

 

 

Koń bojowy[edytuj]

Do wbicia kolejnych poziomów konia bojowego trzeba zabić potwory tj.: 

 

Ale ja robie drugą misje na bojowca , a nie na militara , Mam misje dojsc do wyznaczonego celu  a takowego nie ma 

Jak na supporcie piszą Ci żebyś naprawił błąd serwerowy to naprawdę dobrzy są.

Która misje dokładnie robisz?

Jeśli drugą na bojowca(12lv?) to:

Lvl 12: Zabij 5 Bo - Występowanie: M2

Ale ja robie drugą misje na bojowca , a nie na militara , Mam misje dojsc do wyznaczonego celu  a takowego nie ma 

 BvB////Ac Milan 

Opublikowano

Dobra mam , musialem zrobić misje na 2 kompie , tutaj nie wyczytywalo mi jakiegos pliku . thx za pomoc . do zamkniecia

 BvB////Ac Milan 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...