Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl]Easymetin2- I Grasz Łatwiej


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

dzisiaj na stronie easymetin2.com dodano wersje bota na Polską wersje gry. dlatego nie będa już potrzebne modyfikacje od Andrzeje kazdy będzie mógł ściągnąc nowszą wersje prosto ze strony nie czekając na przeróbki anrdzeja. tak więc porsze:

 

 

tutaj macie link:

http://www.easymetin2.com/pl/homepage.html

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/9b2bc86b41cbbff768b46b1f5f8dd2ca831465289b6d8da0107dc910f8290968-1276089234

 

wyswietla 4 wirusy ale ja go mam u siebie i dziala bez problemu

 

A teraz instrukcja.

1. instalujemy Metin2PL (2010 lub 2008) i patchujemy

2. Wypakowujemy bota do dowolnego foldery na dysku.

3. Cieszymy sie grą.

 

nie wiem czy haki działają bo jescze ich nie testowałem.

pozdrawiam B) B) B) B) B) B) :rolleyes: :rolleyes:

ta wersja jednak nie różni się jednak niczym od wersji andzeja,z tym że u andrzeja działa MH dlatego też polecam wersje andrzeja. i osobiscie przepraszam za ten temat.

prosze moda o usunięcie.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

2868.png

Opublikowano

ja nie wiem o co ty sie wogóle spinasz.

dodałeś tylko download i skan.

ja doałem instrukcje i napisałem czy te wirusy cos robią w systemie a ty sie odrazu spinasz więc lepiej pomyśl zanim napiszesz

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

2868.png

Opublikowano

@gedi10 dodałeś instrukcję i czy wirusy coś robią w systemie ? Weź się lecz człowieku . Taką instrukcję to wesz co ? Podetrzeć się nią mogę . Każdy chyba wie gdzie i jak zainstalować EM . A co do wirusów to chyba widać czy coś robią czy nie -.- Idź stąd i nie wracaj . Tyle ode mnie - i 1*

: P

300 POST - 3 czerwca 2010, 21.58

\

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...