Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Info]Uwaga Dodali Download Do Pl Wersji Em! (0.0.4.1385)


xєnex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Myślisz? :D I bezrobocie na MPC? xD

 

Nazwy npc są siorbane z serwera ;] Tak jak questy..

 

tak ale jak masz zaprogramowane idz do STARUSZKA a masz idz do OLD MAN`a to jest różnica :P

Opublikowano

tak ale jak masz zaprogramowane idz do STARUSZKA a masz idz do OLD MAN`a to jest różnica :P

Wystarczy zmiana z old man na staruszka? xD

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

pff ;p ;D Ja tam wole bota od Andrzeja xD :P ale ten też fajny ;p ale jakoś już mi w gust wpadł EM 4.0 ;P

Opublikowano

Kwestią czasu jest to, jak i w nim bd działały staruchy i tp :P więc spoczko :P

Ta cierpliwa sygnatura czeka na wenę jego właściciela. :-)

Opublikowano

Kwestią czasu jest to, jak i w nim bd działały staruchy i tp :P więc spoczko :P

 

Andrzej mogłbyś mi napisać na GyGy jaki pliczek odpowiada za nazwy npc.? bo niestety nie moge znaleść.. a może bym coś wykąbinował. 

Opublikowano

Nom, to jest pierwsza wersja. Ciekawe jaka będzie główna wersja.. z Fish Botem hackami itp.? Pewnie taka jak ten hiński bot.. :]

 

 

 

 

Bo jak by ktoś nie zauważył to nadal wersja beta. ;D

 

 

 

 

@Edit

 

 

Andrzej napiszesz mi nazwe tego pliczku.? :)

 

 

Opublikowano

Trzeba raportowac sugestie i czekac bot nie dziala nie wiem czemu ;p chyba trzeba dac metin2.exe a w wyborze jest tylko metin2client.bin... narazie korzystam od andrzejt17 a jesli wyjdzie od nich poprawka napewno sciagne i przetestuje :)

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Opublikowano

Trzeba raportowac sugestie i czekac bot nie dziala nie wiem czemu ;p chyba trzeba dac metin2.exe a w wyborze jest tylko metin2client.bin... narazie korzystam od andrzejt17 a jesli wyjdzie od nich poprawka napewno sciagne i przetestuje :)

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Opublikowano

U andrzeja jest spolszczone ręczenie tam to tylko translatorem :P

ale w PL jest poprawiona lacznosc map (chodzi z imhy i lochów jest kilka map wiecej itp.)

Opublikowano

@ bogdanek136

 

Warn za double.

Nie jeden user ma codociebie calkowita racje... za to niepowinno byc warna poniewaz niemoja wina ze wyskakuje mi komunikat o jakims limicie postow... i gdy coflem strone i odswiezylem to mialem juz 2 posty TO NIE MOJA WINA wiec jesli bylbys chodz troche czlowiekiem to sciagnij te %%.

Podobna sytuacje mialem

http://www.mpcforum.pl/topic/158214-mam-70-lv-i-2-problemy-p/page__p__1047064entry1047064

Nie bądz cham daj +

Moj Tut Sposob na zarabianie.

bogdanek.png

Prosze o Sciagniecie tych %%

Opublikowano
Auto-Poziomowanie

 

Nawet jeśli jesteś z dala od komputera, EasyMetin2 automatycznie będzie łowił, atakował stwory używał HP/SP, będzie 24/7 zdobywał doświadczenie za Ciebie!

da się zrobić że jak wbije 30lvl to będzie łowił?

ps tak na stronce wyczytałem

NIE WIESZ JAK ZAROBIĆ KLIKNIJ

 

 

 

 

2% MPC Forum lubi Mou ,jeżeli należysz do tych 98% wklej to do sygny

Opublikowano

Nie jeden user ma codociebie calkowita racje... za to niepowinno byc warna poniewaz niemoja wina ze wyskakuje mi komunikat o jakims limicie postow... i gdy coflem strone i odswiezylem to mialem juz 2 posty TO NIE MOJA WINA wiec jesli bylbys chodz troche czlowiekiem to sciagnij te %%.

Podobna sytuacje mialem

http://www.mpcforum.pl/topic/158214-mam-70-lv-i-2-problemy-p/page__p__1047064entry1047064

 

Nie spamuj kur

 

@Topic

Ten bot jest zwalony idzie po potki jak je mam :D i wylacza sie gra

@up nie nie lowi on

Moje Tuty :)

POLIMORFIA MEGA TUT

http://www.mpcforum.pl/topic/186542-tutmega-polimorfia-co-i-jak/

1.jpg <<< Kanal na YT Kliknij na obrazek !!!!

Opublikowano

jest już nowsza wersja bota ale rejstrować się nie da jest tam fishbot :/

 

da sie ja sie zarejestrowałem :D

 

za pewno tam jetsfishbot???

 

przecież na EM sie nie da lowic

Opublikowano

NIE MA ŻADNEG FISH BOTA, ICH TŁUMACZENIE OPIERA SIĘ NA JAKIMŚ ŚMIESZNYM TRANSLATORZE

LIBERTA PER GLI ULTRAS! 1908!

Opublikowano

NIE MA ŻADNEG FISH BOTA, ICH TŁUMACZENIE OPIERA SIĘ NA JAKIMŚ ŚMIESZNYM TRANSLATORZE

 

o tym wiemy :D

 

w ieda jest że nieplanuja fishbota

Opublikowano

Chyba tłumaczyli to kukurydzą

"Są to dwa różne rodzaje blokowania - wokół i przyciąganie, to dwie idealne funkcje nadające się zarówno do wyrównywania jak i rolnictwa."

Co to wa jest?

Opublikowano

Chyba tłumaczyli to kukurydzą

"Są to dwa różne rodzaje blokowania - wokół i przyciąganie, to dwie idealne funkcje nadające się zarówno do wyrównywania jak i rolnictwa."

Co to wa jest?

 

google transator xD

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...