Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o aktualnej Pandorze?


LACROS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

screen sprzed dwóch tygodni masz coś lepszego? bo to nie jest przekonujące szczególnie ,że alchemik zrobił chyba porządek na serwerze z  tego co widziałem.

Opublikowano

screen sprzed dwóch tygodni masz coś lepszego? bo to nie jest przekonujące szczególnie ,że alchemik zrobił chyba porządek na serwerze z  tego co widziałem.

To czemu nadal handluje sztabkami, bo mam ich od zajebania?

Opublikowano

Ja sądzę tyle  :makka100lat:

1112_184133.jpg

Jeśli ten screen jest prawdziwy, to fajnie się tam bawią :)

Elooo Metinowe Świry!

Zapraszam na mój kanał na YouTube: KONDZIAU

Nagrywam serię z prywatnych serwerów metin2 :)

Opublikowano

Od aktualizacji tam nie grałem więc pytanie czy alchemik nadal banuje za posiadanie dużej lub jakiejkolwiek ilość yang i za zbyt dobre EQ?

Nigdy nie kłóć się z głupkiem,bo najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

Opublikowano

To było przeżytkiem już chwile po starcie, kiedy masówka botów zalała serwer, do tego event na halloween, sam przyrobiłem 140 diaxów :D

Niby teraz zrobili jakieś zabezpieczenia, ale co z graczami którzy nachapali się zanim to nastąpiło?

Macie jakiś aktualny screen tego typu? @1361622928-U485574.png#Bazyliszek

Opublikowano

Pandora bez przekretow to nie Pandora :v

 

Zresztą podobno miało grać na niej 100 online, a gra wciąż 2k osób, więc ja tam polecam

Opublikowano

Polecam jedyny godny polecenia serwer easy jak na tą chwilę.

Dokładnie, nie ma i nie będzie już drugiego tak dobrego serwera EASY jak Pandora. Ten serwer nie padnie jak te inne gó***ne serweriki po max pół roku, bedzie stał na pewno długo...

Opublikowano

Polecam jedyny godny polecenia serwer easy jak na tą chwilę.

 

 

Mi się zdaje ze nie jest najlepszy w tej chwili. xD xD xD-.-

Opublikowano

Polecam jedyny godny polecenia serwer easy jak na tą chwilę.

 

Mi się zdaje ze nie jest najlepszy w tej chwili. xD xD xD-.-

To daj lepszy ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...