-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
NieetykalnyGP
NieetykalnyGP
Witam
Ostatnio, jakieś 8 godzin temu zainstalowałem oprogramowanie służące do podkręcania procesora graficznego. Wszystko działało. Moja konfiguracja to laptop lenovo y580 i3 gtx660m. TES V skyrim chodził na minimalnych w 50 fps więc podkręciłem kartę, Dodałem 100 mhrc i na średnich detalach śmigało ładnie. Widać było że działa bo zegar skakał i temperatura. Ale teraz po ponownym uruchomieniu komputera nie działa. Nie ważne ile zaznaczę na suwakach mierniki i tak pokazują domyślą wartość 405 mhrc dla zegara procesora a 800 dla pamięci. Podczas gry oczywiście lagi no i temperatura niska. Oj co będę opowiadał wcześniej działało teraz nie działa a skoro wcześniej działało to da się to naprawić. Tylko jak?
Tak dla pewności
-Przeinstalowywałem program
-Uruchamiałem ponownie komputer
-Próbowałem z innymi programami
-Przywróciłem ustawienia domyślne w panelu sterowania Nvidia
I nie działa ;(
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.