Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz do 250 zł i klawiatura do 200 zł


Swifty

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Jaką polecacie myszkę do WoW'a(najlepiej z przyciskami numerycznymi po boku)? Tak do 250 zł.

I klawiaturę do 200zł(nie gram w FPSy,tylko wow i lol)

Opublikowano

Myszka to w sumie razer naga hex, ale tylko w TYM przypadku, bo chcesz te przyciski. Klawiatura, to szczerze mowiac: microsoft wired 600 (po prostu porzadna membrana), tracer avenger (juz podswietlana, ale do niej bym nie doplacal od microsofta), tracer mecano (taka niby hybryda, ale to dalej membrana, chociaz fajnie sie klika szczerze mowiac, oczywiscie tez potrafi swiecic), gigabyte force k7 (nozycowka, tez swieci).

 

Teraz masz calkiem ok i dobrze wyceniona (znajdziesz taka klawiature np na aliexpress, ale wcale nie zaoszczedzic + czekaj sobie tyle na nia) masz klawiature mechaniczna w biedronce, 150zl, imo warto.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

W sumie to ja bym ci polecił, myszke - steelserie rival 100,a klawiaturke to mechaniczną motospeed ck104

Rival 100 to typowo mysz pod fpsy.. w sumie to ja bym ci polecil nie wypowiadac sie ;)

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Hmm.Ta mysz,razer naga hex jednak za droga ;x A zwykła razer naga byłaby ok?

No chyba,że kupie tą klawiaturę tracer avenger i resztę dam w naga hex,warto?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...