Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mysz do 100 zł - między claw a fingertip


Ytrew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Potrzebuję gryzonia, bo mój aktualny chyba zaraz zdechnie. Mój chwyt to coś między claw i fingertip. Przycisk do zmiany dpi wymagany, najlepiej w granicach 1000-3000 (1600 to minimum). Budżet 100 zł, ale wolałbym mniej. I żeby przyciski po lewej za bardzo nie przeszkadzały. I błagam, niech ta mysz wygląda normalnie, a nie jak robocop po sterydach.

Opublikowano

Ta mysz przekracza mój budżet... Coś może 40 zł taniej?

 

Może trochę sprostuję. Nie wymagam żadnych double-clicków, oprogramowania czy innych zbędnych wynalazków. Aktualnie mam mysz vakoss TM-658UW i zmieniam ją tylko dlatego, że zaczyna gubić sensor i się zacinać. A używałem jej 2 lata i kupiłem za 30 zł w pewnym markecie na C. Więc proszę was, nie mówcie mi że w tej cenie nic dobrego nie znajdę (pewnie zaraz ktoś by tak napisał).

Opublikowano

Musisz poczekac, albo cos, bo ta myszka kosztuje stowke, ale faktycznie nie moge znalezc takiej oferty (tylko odnawiane/zwrocone za 70zl), kazdy Ci to potwierdzi akurat.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Potrzebuję gryzonia, bo mój aktualny chyba zaraz zdechnie. Mój chwyt to coś między claw i fingertip. Przycisk do zmiany dpi wymagany, najlepiej w granicach 1000-3000 (1600 to minimum). Budżet 100 zł, ale wolałbym mniej. I żeby przyciski po lewej za bardzo nie przeszkadzały. I błagam, niech ta mysz wygląda normalnie, a nie jak robocop po sterydach.

 

Proszę sam używam tej juz 3 lata Kupiona za 110 zł obecnie 95 zł Osobiście polecam  

https://www.morele.net/mysz-natec-genesis-gx57-nmg-0600-710994/

 

 

Ale to już twoja decyzja 

Mój komputer:


CPU: I7 6700K, Płyta: MSI Z170A GAMING PRO CARBON , GPUMSI  GeForce GTX 1080 GAMING 8 GB  GDDR5x , PSU: SilentiumPC Supremo M2 GOLD  550W,


SSD: GOODRAM Iridium Pro 240GB, HDD: Seagate 2 TB  , Obudowa:: Sharkoon DG7000-G RAM:  2x Corsair Vengeance  LED DDR4  16 GB  3200 Mhz  CL16 Red 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...