Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gramy-Gadamy 24/7 | Darmowe Kanały | VIP | Premium ☆!


gato111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witaj!
Prawdopodobnie wszedłeś w ten temat z myślą o fajnym i ogarniętym serwerze TS3 oraz z miłą administracją ;).

A więc ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

Nasz serwer TeamSpeak 3 Graamy-Gadamy oferuje:

  • Miłą atmosferę na co dzień!
  • Doświadczoną administrację, która zawsze Ci pomoże!
  • Dobrą jakość dźwięku!
  • Brak lagów!
  • Darmowe kanały!

Oprócz tego nigdy nie spotkasz się z irytującym zachowaniem tzw. trolli!!!

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>IP:csgo-shop.pl<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Licencja: Brak<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>32 Sloty!<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

 

 

☆Regulamin☆

1.Korzystanie z serwera jest bezpłatne
2.Zabronione są nicki z wulgaryzmami, reklamami stron i uznawane powszechnie za niestosowne.
3.Zabronione jest obrażanie innych użytkowników serwera.
4.Kanały Publiczne są dostępne dla wszystkich
5.Kwestie sporne rozstrzyga Serwer Admin.
6.Channel Admin jest odpowiedzialny za użytkowników swojego kanału.
7.Każdy prywatny kanał może mieć maksymalnie dwa pod-kanały.
8.Zakaz umieszczania treści i adresów do treści niezgodnych z polskim prawem, rasistowskich, pornograficznych, propagujących przemoc, obrażających i bardzo wulgarnych grozi BANEM na 24h.
9.Zakaz nagrywania w obrębie całego TS3.
10.Administracja ma prawo wyrzucić Użytkownika bez podania powodu, jeżeli złamał regulamin.

Dlatego WEJDŹ I PRZEKONAJ SIĘ SAM!

Jeśli serwer się spodoba, daj + !

Nice CS:GO Winter Update... oh, never mind.

Gość dominik148
Opublikowano

- Prezentacja nie zachęca

- 32 sloty

- Nieogarnięte permisje [Np. http://screenshot.sh/odT4Wm7wfEKY8 ]

- Brak ikon 

 

<20:53:44> Połączono z serwerem: "Graamy-Gadamy 24/7 | Darmowe Kanały | VIP | Premium ☆! "

<20:53:46> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy kanału "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:50> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:51> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:51> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:51> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:51> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:51> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:53:54> "Veengar" połączono z kanałem "[cspacer3]•» Poczekalnia «•"
<20:54:02> Ikona dla grupy kanału "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:54:02> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:54:02> Ikona dla grupy kanału "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.
<20:54:17> "Veengar" rozłączono (opuszczanie)
<20:54:29> Ikona dla grupy serwera "Nieznana (0)" nie została odnaleziona.

- Wersja 3.0.11.4 ? Na tą wersje są expoit wiec jak komuś się będzie nudziło to może być niefajnie :v
 
Poprawcie to i powinno być okej.
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@dominik148

Popieram i dodaje że serwer jest postawiony na nieznanej serwerowni (NEPHAX Spolka jawna Arkadiusz Kawalec Michal Podsi) Serwer wyłączył się pod naciskiem 25 gbps'ów a włączył się jakies 3 godz pózniej...

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Archiwum.

14. Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...