Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer bez licencji na VPS (legalność)


J0!nt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam pytanie czy VPS Voice( no licens) jest dozwolone do uzytkowania,dla celow prywatnych ? (Gildia,znajomi) bez reklamowania itp.Wybieram VPS poniewaz daje wiecej mozliwosci niz slotowka.

Specjalista
Opublikowano

Jeśli chodzi Ci o używanie serwera TeamSpeak3 bez żadnej wgranej licencji to jak najbardziej tak. Ja bym sie zdecydował nawet na zwykłego VPS daje jeszcze więcej a nawet jest taniej.

Opublikowano

Niestety nie znam sie na instalacji itd ;p wiec chyba zwykly vps nie wchodzi w gre. :P

 

Napisz do mnie :) pomogę ci we wszystkim!

Opublikowano

Ja rozumiem i bardzo dziekuje za pomoc,ale wiesz jak to jest ktos sie na tym zna a ktos nie,wezme od cb pomoc a jak cos sie zrypie to sam nie bede umial tego naprawic.

 


strone extraserv,ktos zna? poleca? czy maja godne zaufania serwery

Specjalista
Opublikowano

Hosting ten historię ma trochę zła. Na początku działał nielegalnie. Było to jednak dawno wszystko wydaje się być już w porządku. Czasami podobno zdarzają się problemy ale szybko są naprawiane. Sam osobiście wybrałbym inny hosting.

Tutaj masz temat do takich spraw -> http://www.mpcforum.pl/topic/1381307-jak%C4%85-maszyn%C4%99hosting-wybra%C4%87-pod-serwerboty/

Opublikowano

Jaki hosting polecasz pod VPS voice,w miare tani  ;p 

 

Tani czy stabilny?

Opublikowano

 

Najlepiej to i to złączyć w jedność ;p 

 

http://net-speak.pl/zamow_vvps_eu.php

 

Pierwszy pakiet.

 

Net-speak jest drogi ale dobry .

https://gametris.com/pl/orders/13/Voice-VPS tu masz 3 zł taniej i też dobry hosting.

 

Ale zawsze możesz zrobić na zwykłym vpsie i jak będziesz miał jakieś problemy to zawsze możesz napisać na mpcforum na Chłopaki ci pomogą.

614201483176397906935.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...