Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

ePLEY.pl - Serwer TeamSpeak3 dla wymagających!


vest.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Więc zacznę od ikon, ikony w 100% zostały stworzone przez Piotrka - dowody na te Twoje marne linki masz niżej, kolejna sprawa, mówisz że szybko zmieniamy serwery? Miałem 5 serwerów teamspeaka od czasu wyjścia owej aplikacji na świat, z tego dwa były największymi w Polsce (ts3gold.pl, tsone.pl), dowody jeszcze mogę znaleźć. Brak Administracji po godzinie 20 jest spowodowany tym, że nie każdy żyje teamspeakiem czy mpcforum, uwierz że mam dużo ciekawszych zajęć na wieczór niż siedzenie na teamspeaku i czekanie czy ktoś wejdzie na biuro pomocy, ale co może o tym wiedzieć 19-letni hejterek forumowy. Za wypowiedź nie dziękuję gdyż jest ona tylko i wyłącznie nieuzasadnionym spamem, hejtem w naszym kierunku, coś na poziomie tego Queya który jeszcze dwa miesiące temu niemal w dupe mi wchodził brzydko się wyrażając. Powodzenia w dalszych hejtach, czekam na ''cytuj'' i dalsze marne wypociny z Twojej strony.

Pozdrawiam, Kevcio.

 

 

 

 

Wszystkie te rzekomo jego ikonki też mogę mieć w 10min w photoshopie i wymazać zabezpieczenie i wyciąć kilka elementów. Poza tym widać na screenach odbytki po jego wycinaniu. 

5 serwerów teamspeak, każdy padł - c*****y wynik. Po to się przyjmuje ludzi do administracji żebyś Ty nie musiał siedzieć 24h, a jest dużo osób które czas spędzają przy komputerze.

 

Hejterek forumowy - dziwi Cię w takim razie moja obecność tutaj? Oto moje marne wypociny.

Podjebane, zerżnięte, zedytowanie i teraz autorskie  :lenny:

 

Poza tym nie bez powodu dostałeś dwa razy perm bana na MPCForum, a to o Tobie wiele świadczy.

Opublikowano

 

 

Nie Polecam tego serwera , dlaczego? wszedłem na serwer i po 5-10 minutach bana dostałem z powodem:

 

<14:48:33> You are banned permanently. Reason: "Działania na szkodę serwera - [email protected]"

Bana dostałeś z prostej przyczyny, sam wiesz jakiej. Jesteś jedną z najbardziej dwulicowych osób w tym całym teamspeaku, w dodatku jakby tego było mało, masz problemy psychiczne.

 

 

Zacznijmy od tego że ja mam problemy Psychiczne? Ale to nie ja siedzę cały czas przed komputerem tylko ty! , a druga rzecz "dwulicowy" jak ty nawet nie wiesz co to znaczy

a piszesz takie rzeczy , ok rozumiem wiem jakie masz problemy w domu :) , w ogóle mnie nie znasz więc szczała.

 

Fakt, siedzę praktycznie cały czas - taka praca kolego, a zapomniałem! Ty jeszcze nie wiesz co to praca, masz 17 lat i uczęszczasz do szkoły specjalnej, na to również mam dowody + sam się do tego przyznałeś + taka mała rada ode mnie, zarób w końcu na jakieś książki i naucz się poprawnie pisać. Jesteś zwykłym gównem teamspeakowym co potwierdzi 90% Administratorów z innych serwerów. Pierw przepraszasz na gg 100x a później spinasz na mpc, screeny dam niżej żeby wszyscy widzieli jakim gównem dwulicowym jesteś.

 

1.

w3swdo5.png

 

 

2. 

gP0Fj6o.png

 

 

 

Mam wstawiać dalej? 

 

 

 

Więc zacznę od ikon, ikony w 100% zostały stworzone przez Piotrka - dowody na te Twoje marne linki masz niżej, kolejna sprawa, mówisz że szybko zmieniamy serwery? Miałem 5 serwerów teamspeaka od czasu wyjścia owej aplikacji na świat, z tego dwa były największymi w Polsce (ts3gold.pl, tsone.pl), dowody jeszcze mogę znaleźć. Brak Administracji po godzinie 20 jest spowodowany tym, że nie każdy żyje teamspeakiem czy mpcforum, uwierz że mam dużo ciekawszych zajęć na wieczór niż siedzenie na teamspeaku i czekanie czy ktoś wejdzie na biuro pomocy, ale co może o tym wiedzieć 19-letni hejterek forumowy. Za wypowiedź nie dziękuję gdyż jest ona tylko i wyłącznie nieuzasadnionym spamem, hejtem w naszym kierunku, coś na poziomie tego Queya który jeszcze dwa miesiące temu niemal w dupe mi wchodził brzydko się wyrażając. Powodzenia w dalszych hejtach, czekam na ''cytuj'' i dalsze marne wypociny z Twojej strony.

Pozdrawiam, Kevcio.

 

 

 

 

Wszystkie te rzekomo jego ikonki też mogę mieć w 10min w photoshopie i wymazać zabezpieczenie i wyciąć kilka elementów. Poza tym widać na screenach odbytki po jego wycinaniu. 

5 serwerów teamspeak, każdy padł - c*****y wynik. Po to się przyjmuje ludzi do administracji żebyś Ty nie musiał siedzieć 24h, a jest dużo osób które czas spędzają przy komputerze.

 

Hejterek forumowy - dziwi Cię w takim razie moja obecność tutaj? Oto moje marne wypociny.

Podjebane, zerżnięte, zedytowanie i teraz autorskie  :lenny:

 

Poza tym nie bez powodu dostałeś dwa razy perm bana na MPCForum, a to o Tobie wiele świadczy.

 

Dostałem dwa razy perm bana? Dwa razy perm na życzenie niedoinformowany pajacu, widzę grafikiem też jesteś najlepszym, wszystko zostało ukradzione, przerobione itd. Szczerze? Pisz co chcesz, sikam na takich nieudaczników jak Ty, bayo.

Pasjonat
Opublikowano

 

 

 

Nie Polecam tego serwera , dlaczego? wszedłem na serwer i po 5-10 minutach bana dostałem z powodem:

 

<14:48:33> You are banned permanently. Reason: "Działania na szkodę serwera - [email protected]"

Bana dostałeś z prostej przyczyny, sam wiesz jakiej. Jesteś jedną z najbardziej dwulicowych osób w tym całym teamspeaku, w dodatku jakby tego było mało, masz problemy psychiczne.

 

 

Zacznijmy od tego że ja mam problemy Psychiczne? Ale to nie ja siedzę cały czas przed komputerem tylko ty! , a druga rzecz "dwulicowy" jak ty nawet nie wiesz co to znaczy

a piszesz takie rzeczy , ok rozumiem wiem jakie masz problemy w domu :) , w ogóle mnie nie znasz więc szczała.

 

Jesteś zwykłym gównem teamspeakowym co potwierdzi 90% Administratorów z innych serwerów. Pierw przepraszasz na gg 100x a później spinasz na mpc, screeny dam niżej żeby wszyscy widzieli jakim gównem dwulicowym jesteś.

 

Np kto? wymień mi te osoby , oj widzę że jeden stary ScreenShot :)

Opublikowano

 

 

 

 

Nie Polecam tego serwera , dlaczego? wszedłem na serwer i po 5-10 minutach bana dostałem z powodem:

 

<14:48:33> You are banned permanently. Reason: "Działania na szkodę serwera - [email protected]"

Bana dostałeś z prostej przyczyny, sam wiesz jakiej. Jesteś jedną z najbardziej dwulicowych osób w tym całym teamspeaku, w dodatku jakby tego było mało, masz problemy psychiczne.

 

 

Zacznijmy od tego że ja mam problemy Psychiczne? Ale to nie ja siedzę cały czas przed komputerem tylko ty! , a druga rzecz "dwulicowy" jak ty nawet nie wiesz co to znaczy

a piszesz takie rzeczy , ok rozumiem wiem jakie masz problemy w domu :) , w ogóle mnie nie znasz więc szczała.

 

Jesteś zwykłym gównem teamspeakowym co potwierdzi 90% Administratorów z innych serwerów. Pierw przepraszasz na gg 100x a później spinasz na mpc, screeny dam niżej żeby wszyscy widzieli jakim gównem dwulicowym jesteś.

 

Np kto? wymień mi te osoby , oj widzę że jeden stary ScreenShot :)

 

13 listopad - stary screen? Prócz rozumu zainwestuj jeszcze w kalendarz windows.

Pasjonat
Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie Polecam tego serwera , dlaczego? wszedłem na serwer i po 5-10 minutach bana dostałem z powodem:

 

<14:48:33> You are banned permanently. Reason: "Działania na szkodę serwera - [email protected]"

Bana dostałeś z prostej przyczyny, sam wiesz jakiej. Jesteś jedną z najbardziej dwulicowych osób w tym całym teamspeaku, w dodatku jakby tego było mało, masz problemy psychiczne.

 

 

Zacznijmy od tego że ja mam problemy Psychiczne? Ale to nie ja siedzę cały czas przed komputerem tylko ty! , a druga rzecz "dwulicowy" jak ty nawet nie wiesz co to znaczy

a piszesz takie rzeczy , ok rozumiem wiem jakie masz problemy w domu :) , w ogóle mnie nie znasz więc szczała.

 

Jesteś zwykłym gównem teamspeakowym co potwierdzi 90% Administratorów z innych serwerów. Pierw przepraszasz na gg 100x a później spinasz na mpc, screeny dam niżej żeby wszyscy widzieli jakim gównem dwulicowym jesteś.

 

Np kto? wymień mi te osoby , oj widzę że jeden stary ScreenShot :)

 

13 listopad - stary screen? Prócz rozumu zainwestuj jeszcze w kalendarz windows.

 

 

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że masz jeden screenshot stary , jak nie widzisz za dobrze to do okulisty zasuwaj. Maniaku Komputerowy

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Nie Polecam tego serwera , dlaczego? wszedłem na serwer i po 5-10 minutach bana dostałem z powodem:

 

<14:48:33> You are banned permanently. Reason: "Działania na szkodę serwera - [email protected]"

Bana dostałeś z prostej przyczyny, sam wiesz jakiej. Jesteś jedną z najbardziej dwulicowych osób w tym całym teamspeaku, w dodatku jakby tego było mało, masz problemy psychiczne.

 

 

Zacznijmy od tego że ja mam problemy Psychiczne? Ale to nie ja siedzę cały czas przed komputerem tylko ty! , a druga rzecz "dwulicowy" jak ty nawet nie wiesz co to znaczy

a piszesz takie rzeczy , ok rozumiem wiem jakie masz problemy w domu :) , w ogóle mnie nie znasz więc szczała.

 

Jesteś zwykłym gównem teamspeakowym co potwierdzi 90% Administratorów z innych serwerów. Pierw przepraszasz na gg 100x a później spinasz na mpc, screeny dam niżej żeby wszyscy widzieli jakim gównem dwulicowym jesteś.

 

Np kto? wymień mi te osoby , oj widzę że jeden stary ScreenShot :)

 

13 listopad - stary screen? Prócz rozumu zainwestuj jeszcze w kalendarz windows.

 

 

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że masz jeden screenshot stary , jak nie widzisz za dobrze to do okulisty zasuwaj. Maniaku Komputerowy

 

Ale drugi Ty mały upośledzony kretynie masz nowy, nie ucz mnie czytania ze zrozumieniem skoro sam tego nie potrafisz + sklejasz gówniane zdanie 10 min.

Pasjonat
Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Nie Polecam tego serwera , dlaczego? wszedłem na serwer i po 5-10 minutach bana dostałem z powodem:

 

<14:48:33> You are banned permanently. Reason: "Działania na szkodę serwera - [email protected]"

Bana dostałeś z prostej przyczyny, sam wiesz jakiej. Jesteś jedną z najbardziej dwulicowych osób w tym całym teamspeaku, w dodatku jakby tego było mało, masz problemy psychiczne.

 

 

Zacznijmy od tego że ja mam problemy Psychiczne? Ale to nie ja siedzę cały czas przed komputerem tylko ty! , a druga rzecz "dwulicowy" jak ty nawet nie wiesz co to znaczy

a piszesz takie rzeczy , ok rozumiem wiem jakie masz problemy w domu :) , w ogóle mnie nie znasz więc szczała.

 

Jesteś zwykłym gównem teamspeakowym co potwierdzi 90% Administratorów z innych serwerów. Pierw przepraszasz na gg 100x a później spinasz na mpc, screeny dam niżej żeby wszyscy widzieli jakim gównem dwulicowym jesteś.

 

Np kto? wymień mi te osoby , oj widzę że jeden stary ScreenShot :)

 

13 listopad - stary screen? Prócz rozumu zainwestuj jeszcze w kalendarz windows.

 

 

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że masz jeden screenshot stary , jak nie widzisz za dobrze to do okulisty zasuwaj. Maniaku Komputerowy

 

Ale drugi Ty mały upośledzony kretynie masz nowy, nie ucz mnie czytania ze zrozumieniem skoro sam tego nie potrafisz + sklejasz gówniane zdanie 10 min.

 

 

najpierw to naucz się pisać normalnie jak pan bóg przykazał, ale już zakończymy rozmowę na ten temat  :) szczała

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie Polecam tego serwera , dlaczego? wszedłem na serwer i po 5-10 minutach bana dostałem z powodem:

 

<14:48:33> You are banned permanently. Reason: "Działania na szkodę serwera - [email protected]"

Bana dostałeś z prostej przyczyny, sam wiesz jakiej. Jesteś jedną z najbardziej dwulicowych osób w tym całym teamspeaku, w dodatku jakby tego było mało, masz problemy psychiczne.

 

 

Zacznijmy od tego że ja mam problemy Psychiczne? Ale to nie ja siedzę cały czas przed komputerem tylko ty! , a druga rzecz "dwulicowy" jak ty nawet nie wiesz co to znaczy

a piszesz takie rzeczy , ok rozumiem wiem jakie masz problemy w domu :) , w ogóle mnie nie znasz więc szczała.

 

Jesteś zwykłym gównem teamspeakowym co potwierdzi 90% Administratorów z innych serwerów. Pierw przepraszasz na gg 100x a później spinasz na mpc, screeny dam niżej żeby wszyscy widzieli jakim gównem dwulicowym jesteś.

 

Np kto? wymień mi te osoby , oj widzę że jeden stary ScreenShot :)

 

13 listopad - stary screen? Prócz rozumu zainwestuj jeszcze w kalendarz windows.

 

 

Czytaj ze zrozumieniem, napisałem że masz jeden screenshot stary , jak nie widzisz za dobrze to do okulisty zasuwaj. Maniaku Komputerowy

 

Ale drugi Ty mały upośledzony kretynie masz nowy, nie ucz mnie czytania ze zrozumieniem skoro sam tego nie potrafisz + sklejasz gówniane zdanie 10 min.

 

 

najpierw to naucz się pisać normalnie jak pan bóg przykazał, ale już zakończymy rozmowę na ten temat  :) szczała

 

Jak Ty o Panu Bogu to jedynie na religii w tym ohp słyszałeś.  ^^

Opublikowano

Co do tego co ma lepszego od @Quey to.... cycki xD

P.S żebym nie dostał warna

To pomówienia co do tego, że wszyscy są nienormalni i ogólnie, że patola, po prostu wszyscy się leczą xD

TeamSpeak spoko, jak poprzednia wersja, tylko teraz taka bardziej aksamitna.

                                                                                                                                                                                                                                                                            y8HqE13.png                             

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

prezentacja nie powala, na 4esport była lepsza

wiem, że minimalizm, ale tutaj tego za dużo i wygląda jak z painta

imo polecam, bo od vesta kupowałem kiedyś itemy w metinku :v

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...