Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy można nadal uruchomić Pokemony na komputerze?


deyath

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

PoGo, działa na windows 10 i windows mobile , niestety nowa wersja api gry wyłączyła możliwość uruchomienia gry. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Opublikowano

Na ten moment nie istnieje działająca metoda wykorzystująca emulatory, jedyne co ruszy to boty, a i z tym będziesz miał problemy ;)

Opublikowano

Na ten moment nie istnieje działająca metoda wykorzystująca emulatory, jedyne co ruszy to boty, a i z tym będziesz miał problemy ;)

Wcale nie Captcha już całkowicie usunięta polecam zainstalować z Download Botów PokeBotsTool i iść zgodnie z instrukcją i nie ma Captchy :)

Zdrajca MPCFORUM

Opublikowano

Na ten moment nie istnieje działająca metoda wykorzystująca emulatory, jedyne co ruszy to boty, a i z tym będziesz miał problemy ;)

Wcale nie Captcha już całkowicie usunięta polecam zainstalować z Download Botów PokeBotsTool i iść zgodnie z instrukcją i nie ma Captchy :)
Z tego co mi wiadomo, to "granie" na bocie =\= granie w pogo...

 

Co z tego że odpale pokemony na kompie, skoro będzie grała za mnie maszyna. Nie ma to porownania, do grania np. Na noxie, w którym sterowales sam gdzie chcesz iść. Pomijając fakt, że celem pokemongo jest ruszenie się z domu, to było to jedyne rozwiązanie pośrednie ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...