Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

xFiveMC.tsdns.pl Darmowy dla wszystkich graczy grających w gry


margamis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam Was serdecznie na serwer na polskiej scenie TeamSpeak'owej


 


Aktualnie, tworzymy unikalne miejsce spotkań.


 


Jednakże z chęci oferowania czegoś unikalnego, zdecydowaliśmy się stworzyć autorskie rozwiązania - proces zaawansowania prac można obserwować poniżej:


 


Aktualnie, pracujemy nad:


 


Bannerem


 


A oto nasza prezentacja:


 


                                                                                                 uBf6Kow.png


Świetny Klimat 


- Miłą, pomocną i doświadczoną Administracje 


Eventy 


Online 24/7


Kanały prywatne i wiele więcej


 


IP  ts3:


 


xFiveMC.tsdns.pl


 


Dodatkowe informacje:


 


Zmieniliśmy wymagania do otrzymania kanału w Strefie Premium - Kanał ten można otrzymać za darmo już od 15 osób + w Ekipie/Klanie/Gildii


 


Kanał VIP oferujemy Klanowi/Gildii która posiada w składzie 8 osób wzwyż


 


Pozdrawiam i do zobaczenia na xFiveMC.tsdns.pl


 


Kondzio i Michaloos123


[Właściciele] Serwera xFiveMC.tsdns.pl


Opublikowano

Żarty?

 

1572414787090841412198.png

 

Można samemu nadać rangę youtuber i streamer

 

9683914787088091412198.png

 

Rangi temp? Permanentne mają być

 

Po co kanał "╠═»  Narady Jury" w Tyralni ;)

FAQ, regulaminy itp są niepouzupełniane 

Na niektóre kanał nie można wejść. Pełno kanałów na musicboty, chociaż nie ma ani jednego music bota. Do tego serwera ma 12 slotów.

 

Serwer robiony na szybkom niedopracowany. Nie polecam.

Opublikowano

Generalnie to ta prezentacja, serwer jak i  wszystko co powiązane z serwerem to jakiś nieśmieszny żart.

Tutaj nawet nie ma co komentować, wymieniać i wypisywać. Prawie wszystko ma błędy i wygląda jakby robiła to osoba, która nie ma zielonego pojęcia na temat TeamSpeak-a.

Czy Tobie nie jest wstyd wstawiać taką prezentację, takiego serwera? 

Nie wiem czy mam się śmiać czy płakać ale to żenada.

 

Nie polecam. 

  • 3 tygodnie później...
Specjalista
Opublikowano

Tematy, które są nieaktywne przez okres 14 dni zostaną przeniesione do archiwum i będą tam dalej dostępne, jednak nie będzie można w nich odpowiadać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...